mamatic

Hotel Lucy- Kavala

35 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio? Nisam našao nikakve novije opise, a piše da je kompletno renoviran 2009.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nekoliko dana sam došao iz hotela Lucy, pa da poddelim sa vama utiske.

Pre svega hotel smo lako našli, mada je snalaženje u Kavali dosta teško, jer ima puno nizbrdica i jednosmernih ulica. Kada se dolazi sa autoputa, ne treba nigde skretati, i put će vas dovesti direktno do hotela.

Hotel je na samoj plaži. Deo plaže je rezervisan za goste hotela i tu imate besplatne ležaljke i peškire, kao i na hotelskom bazenu. Sam hotel je velik, izuzetno čist.

Mi smo bili smešetni u porodičnim apartmanima sa pogeldom na more. Soba je bila ogromna (po mojoj proceni oko 50 m2 + dve terase). Imala je dva pomoćna ležaja (veoma udobna) i ogroman bračni krevet. Kupatilo je bilo odlično, terase divne sa pogledom na more i Tasos.

Hotelski restoran je velik, lep, nije u njemu gužva. Hrana je bila veoma dobra, mada sam bio i u hotelima sa boljom hranom.

Sve u svemu veoma sam zadovoljan hotelom. Mislim da ću se nekada u njega vratiti, i toplo ga preporučujem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može neka sličica i ako nije problem koja je cena?

Da li si imao neki popust (tipa rana uplata ili slično)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aranžman sam uplatio preko Sabre još u februaru. Tako da sam uhvatio sve moguće popuste i platio na rate.

Postaviću slike samo da ih sredim na kompjuteru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je hotelska plaža ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije loša. To je deo gradske plaže, koji je rezervisan za goste hotela, sa suncobranima i ležaljkama koje se ne naplaćuju

Plaža je pesak/sitan šljnak, i veoma je blizu ulaza u hotel. U produžetku plaže su nekoliko kafića, ali u principu nije velika gužva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2006. je Magic-ov bus kod ovog hotela ostavio goste, pa smo nakon toga produžili ka Keramotiju na trajekt za Tasos. Dopalo mi se ono što sam iz busa videla. Fin hotel na samoj plaži, a plaža dobra.

Mamatic, volela bih da vidim neku svežu sličicu hotela i plaže, kao i da nam kažeš može li se uveče stići peške od hotela do centra Kavale i nazad ili se svuda mora kolima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. I mi ove godine gledamo ponudu za hotel Lucy, pa bi mi takođe značilo da vidim neku sliku samog hotela, ali i plaže. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je plaža prljava, pošto vidim da je relativno gradska i da ima marinu....Kakva je voda - zaprljana ili ne? Hotel je super, ali samo mi je nedoumica oko plaže :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Plaža je lepa. Voda nije prljava, malo morske trave u popodnevnim časovima. Ima nešto čamaca vezanih ispred hotela, ali to nije prava marina i nije neki promet.

Sve u svemu sasvim OK plaža.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok Hvala!

 

Rezervisali smo Lucy! Pišemo utiske kad se vratimo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li bio neko ove godine u hotelu Lucy? Mi idemo od 27.7 jedva cekao, prvi put idemo u ovaj hotel ali ne i u Kavalu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Blago tebi. Sve preporuke.

Ako možeš rezerviši porodičnu sobu sa pogledom na more. Ogromna je i jako funkcionalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Bas smo taj tip sobe i uplatili.

Znaci nismo pogresili. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Nikako niste pogrešili. Ne pamtim da sam bio u većoj i lepšoj sobi. A pogled na more je nezaboravan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka