zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1102 poruke u ovoj temi

Ma giros u nidriju kod onog ludaka sa bradom gde si jedu napolje!! TU JE KEVARA GIROS!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E baš ću i tamo da odem ove godine. Svi ga nahvalili. Mada, hvalili su i Giro Giro (Yupi Yupi) pa smo bacili veći deo koliko su bili očajni. Meni je pileći sa sosom (pavlaka/majonez) i crnim lukom kod Daltona zakon...za sad. Pod uslovom da ga ne pakuje jedna stalno namrgođena grkinja.

Kad malo bolje razmislim ne bi valjalo da je taj u Nidriju bolji... Ko će posle da vozi tamo svaki dan :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo kazem, Dalton :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planira li neko u junu vilu Argo u Agios Nikitasu??? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo ja i cura da idemo u Agios Nikitas, ali za sada, agencije koje smo gledali, niko nema to u ponudi, svi u glavnom Nidri..

Isli bi posle 20 Juna... autobusom, a onda bi tamo iznajmili skuter/auto sta vec, da bi mogli da obidjemo sve.. curi se nikako ne dopada sto uvece nece imati gde da proseta, meni to i nije toliko bitno, najbitnije mi je preko dana da uzivam u lepoti i prirodi... ali moram da gledam i nju i njene zelje.. pa cemo videti sta ce biti. Cime vi idete? Kakvi su planovi? Mozda da se nekako organizujemo, pa da poklopimo termin i tamo da zajedno iznajmimo auto..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dosta ljudi se interesuje, evo da podelim nekoliko slika. Prošle godine smo u avgustu bili tamo, plaćali smo 50e veče po sobi. Svaka vila ima dva apartmana, pošto je nas bilo dve porodice, uzeli smo celu vilu. Neću da dužim, ukratko, vrhunski smeštaj, gazda je super, lokacija 4+ (zato što do plaže Ag. Nikitas-a ima skoro 1km, nije baš na izvol'te), ostalo nemam zamerke. Ustvari, neko sa malom decom će možda zameriti na nedostatku sudova, kuhinja nudi samo osnovno (šerpa, tiganj, džezva, tanjiri...).

http://www.dimarion.gr/en/

post-40898-0-14143900-1394573190_thumb.j

post-40898-0-59076100-1394573197_thumb.j

post-40898-0-55395900-1394573201_thumb.j

post-40898-0-42773200-1394573206_thumb.j

post-40898-0-01697500-1394573212_thumb.j

post-40898-0-13636900-1394573214_thumb.j

post-40898-0-92991300-1394573217_thumb.j

post-40898-0-14607700-1394573221_thumb.j

post-40898-0-44039200-1394573225_thumb.j

post-40898-0-66760800-1394573228_thumb.j

Izmenjeno (thunderchase)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti jos jednom puno na slikama, smastaj je super. Mi smo gledali i smestaj u lefkasu pa cemo jos razmisliti. To je odlicna cena za Ag.Nikitas.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto je u kućicama različit smeštaj nije mi jasni da li ste bili u studiu (jedna prostorija) ili apartmanu (odvojena spavaća soba).

U kom tačno periodu ste bili, početak ili kraj avgusta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u studiju, znači sa vrata se ulazi u jednu prostoriju gde su soba i kuhinja zajedno. Levo je kupatilo, desno je terasa.

To je poslednja u nizu, zove se vila Dimitra (evo i dokaza) :)

post-40898-0-90295100-1394929187_thumb.j

Takođe, to je period od 3. do 13. avgusta, što se vodi kao špic sezone.

Kažem, malo jača cena za smeštaj, ali odličan smeštaj i to vrlo blizu svim važnijim plažama.

Da dodam samo - nije zanemarljiva stavka ČIME se ide na Lefkadu.

Mi smo išli kolima, mali potrošač, za 2500km (grubo) koliko smo ukupno prešli (sa povratkom) potrošili smo tačno 100l dizela. Ako se uzme u obzir da sam ga u Srbiji napunio za 120 din/l i u Makedoniji za ~125 din/l onda je ta stavka dosta manja nego ako je atuo veći potrošač ili ne daj bože benzinac.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odisej je ok skroz pristojan hotel ali za manji novac imate isti kvalitet u hotelu Selini ili. Nefeli. Selini je meni odlican mi smo placali 30 e krajem avgusta pocetkom septembra,gazdarica fenomenalna

Videla sam smestaj u Seliniju i jako mi se sve dopalo. Poslala sam zahtev i dobila odgovor da je 40e na dan pa pokusava da smanjim. Rekla sam da sam cula od vas da je cena 30 evra, pa ako prodje, prodje :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drustvo, hitno mi treba pomoc! Dobila sam dobru ponudu za Bluewithstudio koji je u Kalamitciju i Selini hotel koji je u Ag.Nikitasu? Ista cena, ali razlicita mesta....a ja nisam bila ni u jednom pa nemam pojma kako sve to izgleda. Trebala bi preko vikenda da potvrdim rezervaziju pa se dvoumim?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Selini je na 50m od plaže, sa restoranima i prodavnicama u okolini, dok je Kalamici na nadmorskoj visini od oko 200m, a do plaža se može samo kolima. Pretpostavljam da je Selini slabije opremljen, ako su iste pare. Osim ako baš niste tipovi koji vole osamljenost i tišinu, ja se ne bih puno dvoumio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dok je Kalamici na nadmorskoj visini od oko 200m

Ispravka: 380 m

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Selini je na 50m od plaže, sa restoranima i prodavnicama u okolini, dok je Kalamici na nadmorskoj visini od oko 200m, a do plaža se može samo kolima. Pretpostavljam da je Selini slabije opremljen, ako su iste pare. Osim ako baš niste tipovi koji vole osamljenost i tišinu, ja se ne bih puno dvoumio.

Hvala! Selini je pravi izbor!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre svega pozdrav forumasi,bez vas ne bih saznala toliko toga u vezi Lefkade :) Naime,nakon duzeg razmatranja decko i ja smo resili da idemo na Lefkadu( ovo nam je prvo zajednicko letovanje i hteli smo lepe plaze,mirno mesto koje ima neku pricu,dosta lokacija za fotkanje jer oboje volimo fotografiju,ali smo i avanturisti pa nam sve u vezi prirode lezi).Ono sto me muci je i sto i dalje ne znam koje mesto odabrati-Nidri ili A.Nikitas?Bila sam sigurna da cu ici u Nidri jer mi se svidja pogled na prelepa ostrva prekoputa,ali nakon sto sam nasla ovaj forum vise nisam sigurna,zbog plaza koje su sve u okolini A.Nikitasa.Takodje.mislili smo ici busom ali definitivno idemo autom,jer zelimo obici sve.Da li je bolje da idemo Korsom ili novom Astrom?Astrom cemo brze stici i bice nam prijatnije,ali ne znam koliko je pametno da je krsimo po tim nepristupacnim putevima do plaza,tu bi sigurno Korsica bila bolje resenje.On je dobar vozac,ali oboje ne znamo put pa nas sve to muci,kako cemo se snaci.Za smestaj tek nisam pametna,za Nidri ima apartmana,ali za A.Nikitas nista ne nalazim.Zelimo da smestaj bude povoljan jer cemo tu najmanje boraviti,ali nam je bitno da je uredno,cisto i sto blize plazi,ne bismo bas u neka brda.Isli bi 21.jula.Svaka pomoc i sugestija dobro dosla,otvorila sam nalog u ove sate jer sam ocajna :Help: :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895433
    Ukupno poruka