zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1102 poruke u ovoj temi

ja nemam problem sa tim nego osoba koja ide samnom to ce biti horor za nju,moracu da nadjem neki smestaj izmedju milos plaze i ove druge pored nje na slovo k. zaboravi kako se zove mada jos nisam nasao agenciju koja vodi u taj deo al ko zna mozda se pojavi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas izmedju hotele i vile ali mislim da je to los izbor jer nemas gde uvece,odisey u Nikitasu je potpuno ok, pored nnega pocinje putza Milos.Ja kad bih ponovo isla bez razmisljanja Nikitas jer imas ujutru gdeda pijes kafu pored mora,uvece taverne za veceru.ja samnajveci moguci lenjivac tamo sam ustajal u 8 iisla svuda,prvi put sa Mislila ca cudaumrem kada smo isli na Milos. Idite obavezno na Megali petru,meni najlepsa plaza,moze se sticiszmo preko stena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je ta megali petra udaljena od nikitisa dan jahanja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Niko ne pominje ali vrlo je korisno imati udobne patike za penjanje i spustanje do plaza,meni je to bio najveci problem prosle god jer sam ponela samo starke i japanke.kad mogu bakicei deke od po 60 god lagano na Milosmogu svi,samo je pitanjevolje i duha,atu lepotu ne treba propustiti

To je plaza u Kalamitsiju, pored Kavalikefte ide se preko stena 10 min, moj muz je pao prosle god ,budite oprezni.Ubedljivo je najlosiji put do plaze.od Nikitasa 20 min lagane voznje.Na putu do tamo postoji restoran koji je vidikovac, obavezno posetjti

Izmenjeno (smotanko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koje su cene rentanja automobila po danu tamo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je oko 20-25 e, bajs moze sigurno da se iznajmi ali ko nije u kondiciji ,da ne kazem profi,ne preporucujem jer je teren tezak za voznju izuzetno.moze da se iznJmi i kvad

Izmenjeno (smotanko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel ovo plaza u agios nikatasu tj setaliste u gradu?

https://picasaweb.google.com/corefotohun/LefkadaPargaAmmoudia20122013#5763102591268913250

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da to je ali je slikan samo kameni deo plaze, nije velika ali ima i dela sa sitnim sljunkom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni se i ona svidja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicna plaza posle povratka sa okolnih.

Jedini problem je sto brzo zadje sunce;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na youtubu imas puno videa....ali najbolji je video lefkada agios nikitas kojeg je prenesel u youtub pingaping (ne znam da stavim link)....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel ovo plaza u agios nikatasu tj setaliste u gradu?

https://picasaweb.go...102591268913250

Plaza jeste, ok je kada te mrzi da ides dalje. Mada, Milos je Milos :volim:

Inace, zaboravi na setaliste u Agios Nikitasu. Tako nesto ne postoji u tom smislu. Ovo ti je samo ulica sa nekoliko taverni i prodavnica, koja vodi do doka,od kog polaze brodici za Milos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ni ne trazimo restorane,klubove,guzvu,kafice jos bolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako fino mesto za bazu tu nema sta da se prica! Do milosa obavezno idite i to svaki dan, tu necete da omanete!

Ja sam uvek svracao iz Nidrija tu da pojedem giros, pa posle na milos i na kathismu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Giros samo kod Daltona u Lefkasu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895476
    Ukupno poruka