zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Nude se obicno 2-3 vile koje budu rasprodane vec pocetkom godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je hotel i nije ni skup u junu je cena bila oko 17 € po osobi-noćenje sa doručkom !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Ovo je hotel i nije ni skup u junu je cena bila oko 17 € po osobi-noćenje sa doručkom !

Koji je hotel u pitanju?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Santa Marina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada su agencije u pitanju to sto oni kazu da u nekom hotelu nema mesta, to znaci da oni vise nemaju mesta, jer oni zakupe odredjeni broj soba pocetkom sezone pa ih oni izdaju. Ne znaci da sam hotel vise nema mesta.

Uvek mozete da trazite na bukingu ili slicnim sajtovima. E sad naci smestaj na Lefkadi na zapadnoj obali nije ni malo lako. Ja sam ove godine sredinom maja trazila za ovo leto i nisam nasla nista sto mi je odgovaralo a da jos prima i ljubimce.

Hotel Santa Marina je na odlicnoj lokaciji i deluje skroz dobro.  Kad god sam ga gledala vec je sve bilo rasprodato.

Ako ne idete svojim kolima onda je Agios Nikitas odlicno pozicionirano mesto ili neki od hotelcica koji se nalaze na plazi Katizma. Istocna obala ne tako dobro.

Naci cete vec nesto, samo pregledajte sve dobro i kontaktirajte direktno vlasnike putem mejla i nema sanse da ne nadjete nesto slobodno ili kako ste prvo zamislili da trazite na licu mesta ali onda racunajte da cete mozda prvu noc prespavati u kolima i da cete prva dva dana juriti smestaj od vrata do vrata.

 

 

Mozda ovo za agenicje ne vazi za sve , pa se izvinjavam, necu da sirim dezinformacije, ali znam da neke tako rade...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kada su agencije u pitanju to sto oni kazu da u nekom hotelu nema mesta, to znaci da oni vise nemaju mesta, jer oni zakupe odredjeni broj soba pocetkom sezone pa ih oni izdaju. Ne znaci da sam hotel vise nema mesta.

Uvek mozete da trazite na bukingu ili slicnim sajtovima. E sad naci smestaj na Lefkadi na zapadnoj obali nije ni malo lako. Ja sam ove godine sredinom maja trazila za ovo leto i nisam nasla nista sto mi je odgovaralo a da jos prima i ljubimce.

Hotel Santa Marina je na odlicnoj lokaciji i deluje skroz dobro.  Kad god sam ga gledala vec je sve bilo rasprodato.

Ako ne idete svojim kolima onda je Agios Nikitas odlicno pozicionirano mesto ili neki od hotelcica koji se nalaze na plazi Katizma. Istocna obala ne tako dobro.

Naci cete vec nesto, samo pregledajte sve dobro i kontaktirajte direktno vlasnike putem mejla i nema sanse da ne nadjete nesto slobodno ili kako ste prvo zamislili da trazite na licu mesta ali onda racunajte da cete mozda prvu noc prespavati u kolima i da cete prva dva dana juriti smestaj od vrata do vrata.

 

 

Mozda ovo za agenicje ne vazi za sve , pa se izvinjavam, necu da sirim dezinformacije, ali znam da neke tako rade...

Hvala puno na odgovoru I savetima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi, da se nadovezem na temu za smestaj obzirom da se skoro vratih iz ovog raja :) 

Istina je da nase agencije nude svega 2-3 vile, ali ih u samom mestu ima dosta vise. 

Srba i nema toliko, uglavnom Grci i Italijani nesto manje, pa ne znam ni koliko su cene u njima drugacije.

medjutim, znam i da ljudi koju su hteli da produze odmor za jos 2-3 dana, su bar u ovo vreme jako tesko nalazili smestaj koji je povoljan. Kao i da je mnogo ljudi dolazilo kolima i nije moglo da nadje smestaj, mada je ovo jos uvek sezona.

 

Sto se tice smestaja u drugim mestima, Lefkas je lep gradic ali je malo cimanje za kupanje, a ako odete u Nidri, isti utisak kao da ste u Paraliji...

Sto se tice samog mesta, vec je sve dosta detaljno pisano, ali ako nekome treba neki konkretan svez info, stojim na raspolaganju. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li neko ima informaciju kakvi si i3 i i4 apartmani u green view apartments?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas završih proceduru. Uplaćen smeštaj preko travelland-a, u Agios Nikitasu, polovina jula. Posle tri posete Sitoniji prvi put na Jonsko more. Sve nepoznato, počev od puta, ali ima 7 meseci za pripremu. Pozdrav svima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema greške što se izbora mesta tiče i svakako obiđite i ostatak (polu)ostrva.
Put je dobar kroz Srbiju i Makedoniju, a kroz Grčku se može reći da je i odličan pogotovo deo auto putem Egnatia odos. Kako god savetujem neku noviju auto kartu da imate pored sebe ili još bolje neku navigaciju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bih prvi put na Lefkadu. Agios Nikitas mi je prvi izbor, ali ima malo ponuda apartmanskog smeštaja preko agencija, a i cene su baš jake. Nude i hotelski smeštaj, sa uključenim doručkom, ali i to je prenaduvano. Nekim jačim agencijama je Lefkada još uvek u pripremi...Pokupila sam i neke direktne kontakte, ali mi se ne mili da počinjem prepisku, jer negde ima cenovnika i kad vidim da za jul 1/3 ili 1/4 ide i do 120 eura/dan, i to u skromnim vilama... Sve i da hoće da spuste cenu, ne znam do koje to iole prihvatljive cifre bi moglo da se stigne...

Razmatram i Vasiliki, tamo je povoljnije. Tu temu sam iščitala detaljno, ali tamo je plaža loša, kako pišu oni koji su bili, kao i da nije baš zgodno za posete tim lepim plažama kao iz AN. Bolje je svakako nego iz Nidrija...

E, sad pitanje, da li vredi platiti smeštaj na istočnoj strani 300-400 eura manje za 10-12 dana, odn.da li taj novac može da kompenzuje sate izgubljene u vožnji, potrošeno gorivo, pa čak i amortizaciju za svakodnevni odlazak na drugu stranu po tim putevima koje su ljudi opisivali uglavnom kao nezgodne?

Gledala sam i ona okolna mestašca oko Lefkasa, gde kao može da se nađe povoljniji smeštaj, ali i tamo situacija nije sjajna...

Pratim temu i nadam se najboljem...

Pozdrav svima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo preko Travelland-a uplatili Kalypso hotel, 2 zvezdice, samo smeštaj bez obroka. Izašlo nas za apartman (dve prostorije, četiri kreveta) 65 eura dnevno i plus 3000 dinara fiksna naknada ali i skoro 3000 dinara na razlici u kursu koji oni obračunavaju (2.9 dinara veći od srednjeg). E sad, na njihovom sajtu malo slika i šture informacije. Saznao sam preko drugih sajtova da apartmana ima samo 4 pa sam zato malo požurio. Ali gledajući sajt hotela nisam baš najbolje ni razumeo da li se apartmani nalaze na plaži ili 150 metara od plaže gde i sve ostale smeštanje jedinice?!? Eto, ako neko zna nešto preciznije bio bih mu zahvalan. Inače, koga nema četvoro, nego samo dvoje ili troje, sobe i studija su još povoljniji. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko što smo već pisali sve što vredi od plaža nalazi se na zapadnoj strani i po koja na jugu. Ako odsednete u Lefkasu ili Nidriju koji su urbani, imaju lepa šetališta i restorane ali nemaju kvalitetne plaže, za 10 dana ćete po mojoj proceni preći oko 500 do 600 km vozeći se do plaža i nazad. Mi smo prošle godine bili u junu i jako dobro prošli preko Kontikija (inače me agencije ne interesuju ni pod razno već sve završavamo preko Bookinga eventualno lično) i bili smo u vrlo pristojnom hotelu Santa Marina u Ag. Nikitasu koji bih mogao preporučiti. 

Izmenjeno (Ivanhoe)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Razmatram i Vasiliki, tamo je povoljnije. Tu temu sam iščitala detaljno, ali tamo je plaža loša, kako pišu oni koji su bili, kao i da nije baš zgodno za posete tim lepim plažama kao iz AN. Bolje je svakako nego iz Nidrija...

E, sad pitanje, da li vredi platiti smeštaj na istočnoj strani 300-400 eura manje za 10-12 dana, odn.da li taj novac može da kompenzuje sate izgubljene u vožnji, potrošeno gorivo, pa čak i amortizaciju za svakodnevni odlazak na drugu stranu po tim putevima koje su ljudi opisivali uglavnom kao nezgodne?

Gledala sam i ona okolna mestašca oko Lefkasa, gde kao može da se nađe povoljniji smeštaj, ali i tamo situacija nije sjajna...

Pratim temu i nadam se najboljem...

Pozdrav svima...

 

Mene ako pitate - ako hocete malo jeftinije, a dobar polozaj, trazite u Tsoukalades, u selu Kalamitsi ili u Agios Ioannis...  Tocno je to da su neke vile u Agios Ioannis SKUPE, ali vecina su OK. Isto potrazite i u onim kucama na brdu ispod manastira Faneromeni, nacicete ih pretezno pod mestom Frini (imaju prelep pogled na grad i more).

https://www.google.com/maps/@38.826147,20.6837532,734m/data=!3m1!1e3

Vassiliki nije los, ali je u "rupu" - ima prilican uspon koji bi me mene licno nervirao ako svakog dana bi isao na zapadne plaze. Jeste, isto vazi i za one smestaje oko glavnog grada (i oni su u rupu), ali je nekako uspon kraci i put je definitivno bolji.

Istocnu stranu - ja ne bih nikad odabrao. Ne zato sto je losa, nego zato sto rado bih nasao smestaj na severu ili Kalamitsi, recimo.

Na kraju, svakako da cu da preporucim smestaj Virginia Studios u Agios Ioannis-u. Ja nemam apsolutno nikakvu dobit sta non-stop ih pricam tu, ali ja sam dva puta bio ugosten kao da sam bio kod kuce. Pisite mi, pa cu da pitam gazdaricu ako odlucite.

Izmenjeno (STEALTH)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Šaljem danas upit za Ag. Ioannis, preko agencije za Viragio, ako sam dobro napisala. I meni to mestašce deluje ok, jer do plaža mora da se ide kolima gde god da se smestimo, a bar je glavni grad bliže. Ponuda je ok, uključen i doručak, popust za rane uplate...1/3 oko 580 eura. Videću šta će odgovoriti, mada ne verujem da će biti mesta, jer čujem da se baš brzo rasproda... Čim saznam, kontaktiraću Vas za taj smeštaj. Ne bih ništa sada da pitam, jer nisam htela mnogo da čitam temu...ono što sam pročitala za A. Nikitas mi se baš dopalo, a smeštaj skup, pa nisam želela da sebi napravim muku ako ne odem tamo, bolje da ne znam:D... Znam da je mnogo toga ispisano i da sigurno ima odgovora na sva moja eventualna pitanja...Sad sam dan-dva kao na iglama, a sneg veje li veje, paradoks...al' bolje da požurimo s rezervacijama:D! Hvala još jednom, pozdrav...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka