zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Jedno pitanje vezano za parking. Na mapi oko smestaja Iris deluje da moze da se stane pored, na magistrali. Kakva je situacija krajem juna, da li je i tad vec guzva?

i da li znate neki veci supermarket, tj neko ko je isao kolima gde ste kupovali hranu? da li samo lidl ili ima jos nesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze da se stane pored na magistrali ispred smestaja. To ne znaci da imate rezervisano mesto..Ali nekako se to nametne i namesti. Uvece svi koji su dosli na Milos napustaju Agios Nikitas i nestaje ona dnevna guzva na parkingu. U dane kad smo iznajmljivali vozilo u junu mesecu nismo imali problema sa parkingom. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 minuta, Aleksic je rekao/la:

Jedno pitanje vezano za parking. Na mapi oko smestaja Iris deluje da moze da se stane pored, na magistrali. Kakva je situacija krajem juna, da li je i tad vec guzva?

i da li znate neki veci supermarket, tj neko ko je isao kolima gde ste kupovali hranu? da li samo lidl ili ima jos nesto?

Za parking ne pitaj, bice boze pomozi ali bas tako, spremi zivce i strpljenje..do prosle godine jun i nije strasan bio sa guzvama sto se tice AN, od prosle godine jun pa do pola septembra je bilo katastrofa..

Ima Lidl i u Nidriju jos povoljniji AB market, neka me neko ispravi ako gresim..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, nick034 je rekao/la:

Ovo je sala naravno, jer sve drugo bi bila ludost.

Sandraivlada , izuzetno te cenim i postujem tvoje nesebicno davanje informacija, ali po nekad preterujes ali bas..

odakle da trci ? Od AN do Lefkasa ? A kako da se vrati? Pusti stopiranje, pa ne ide na odmor da bi stopirao pobogu.

vidim da se frljate ovde sa km, pa do Lefkasa iz AN , tamo i nazad ima 25km.

Pa da je maratonac ima da ispusti dusu!

Teren je vecim delom gore-dole, malo kroz Tsoukalades ima ravno i na ulazu u AN, a to je svega 3-4km ostatak je uspon a to je nekih 8-9km.

U jednom pravcu treba samo da odem :-) 

Pa redovno treniram i trčim.. tako da verujem da ne bi bio problem.. :-) 

Hvala puno za informacije :-)

Izmenjeno (Zocky92)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je ispred kuce tj stana boze pomozi tako da to mi je ocekivano samo da znam sta da ocekujemo.

A u Lefkasu je isto uvece za parking haos pretpostavljam, kako je tamo za setnju uvece? mi smo na Kefaloniji svako vece do Argostolija isli, deca na sladoled i slicno, mi frozen yogurt.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, Aleksic je rekao/la:

Kapiram, ali meni su sve te plaze slicne. Ok odemo obidjemo jedan dan ali vecinu vremena bi bili na katizmi ako nam bude ok i u agiosu.

Bez uvrede, ali otici cete na Lefkadu i biti samo na jednoj plazi? :lud:

Ne znam ko vas je to posavjetovao, ali je savjet krajnje bez veze, da ne kazem glup.

Na Lefkadu se ne ide samo zbog jedne plaze, narocito ne samo da bi camili na Katizmi. Moj savjet bi bio da uplatite aranzman za neko drugo mjesto u Grckoj, jer bi ovo za Lefkadu bila grehota.

Narocito otici na takvo mjesto ako se ne prepoznaje njegova ljepota i sta se sve moze obici. :)

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 reci nikako nikako nije za decu. nikako nikako nije za vas i slicno. mislim da ovaj forum nije za vas

Moja stvar je da li ce mi biti grehota da camim na jednoj plazi.

Nekome je dovoljno da obidje, vidi plaze, proseta i kraj!

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 58 minuta, Aleksic je rekao/la:

 

i da li znate neki veci supermarket, tj neko ko je isao kolima gde ste kupovali hranu? da li samo lidl ili ima jos nesto?

Meni se cini da ima i My market i Carrefour, pored Lidla.

A htela sam da vam kazem, da nisu sve plaze iste na Lefkadi, mada na slikama to moze tako da deluje. Katizma jeste najurbanija, ali su na njoj cesto ogromni talasi, koji te vuku i jako je tesko izaci iz vode, a pri tom te siba i veliko kamenje. Neudobna je. Neke druge plaze su mnogo prijatnije u tom smislu, ako ste plivac. Ako vreme provodite samo na lezaljkama i nije vam prioritet plivanje, onda je izbor ok.

Za ostale plaze, ako budete isli na one neurbane, obavezno kupite neki veeeliki suncobran i kvalitetniji, jer zna tamo da dune, mali caskom odlete. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I evo vam jedan pasivno agresivni smajli i od mene :)

 

 

Ispada da je Lefkada samo za ljubitelje iskonske prirode i najiskuslnije plivace. Mi idemo sa decom, deca se brckaju u plicaku a i mi sa njima uglavnom. Jel takve plaze nema tamo? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info o marketima. Vec sam se uplasila da ima samo lidl

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo to zelimo da ti kazemo, tog plicaka nema a more je UGLAVNOM nemirno..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala ici cemo negde gde ima plicaka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaju talasi da budu preko 2 m, i nemojte misliti da se to desava retko, retko je mirno i bez talasa..Zato probajte da se ne vezujete za jednu plazu. Uostalom videcete o cemu pricamo ovde, tako je jedan clan prosle godine tvrdio kako on zna sa talasima, da nije problem, kako je izvrstan plivac itd.. promenio je misljenje po dolasku .. u svakom slucaju, zelim vam lep boravak na Lefkadi i mirno more.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Zocky92 je rekao/la:

U jednom pravcu treba samo da odem :-) 

Pa redovno treniram i trčim.. tako da verujem da ne bi bio problem.. :-) 

Hvala puno za informacije :-)

Nema na cemu, planiraj nekih 13-14 km :)

prvo uzbrdo pa posle nizbrdo:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni nije namera, da bilo koga odvracam od Lefkade, pogotovu sto smo mi imali tu srecu, da nam more bude mirno sve vreme, osim poslednjeg dana, bas na Katizmi :D

Zato sam vam i rekla, da ima udobnijih plaza od Katizme. Jer ako vam se zalomi nemirno more, nema ni govora o brckanju. Plicaka, onog za opusteno uzivanje, nema bas u tom smislu, ali ima nekih plaza, gde bi mogli da budete u plicaku sa decom, pod uslovom da je mirno more. Mozda je cak najbolja, ona plazica u Agios Nikitasu. A i Milos nije los. Cak mi se cini, da je bolja i Pefkulija od Katizme, a isto ima lezaljki. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka