zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

ne znam sta je za Vas rasprava (sada smo na Vi. jelte :)))) o nasim turistima na Lefkad,i a cenim i na drugim letovalistima imam pozitivno misljenje, i to sam iznela onda. nisam se osecala prozvanom, iskreno. sada se osecam prozvanom zato sto ste citirali moj post. stavili sliku plaze koja je zabacena i skrivena od ociju, ironicno... slozicete se. a ja sam mislila na plazu ag.nikitas-a.

znaci slozili smo se da je guzva na plazi pa cemo preplivati :) do neke skrivene, meni to deluje kao super izazov.

p.s. nisam povredjena a ni uvredjena. i da ne idemo u off vise, ne zelim da me neko opominje a ne mogu da se uzdrzim od Vase pisanije od pola stranice. i jos nesto,nema potrebe citirati post ako se odgovara na prethodni (procitati pravila foruma)

Izmenjeno (sanjaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zao mi je sto smo svi ponekad nervozni i napeti pa se dese polemike gde bi najmanje trebale, na mestima gde razgovaramo o onoj lepoj strani nasih zivota...

Ne bih da se upustam u raspravu, pogotovo ne na temi gde nisam bila i nisam strekla svoje iskustvo, ali ja sam od onih sto vole da cuju svako misljenje, jer svima nama godi nesto drugo, pa i to je vrlo diskutabilno... pocevsi od sebe: do 2008. godine sam zelela gradove pune nekih istorijskih znamenitosti, onda sam upala u frku svake vrste (i na poslu, i privatno) i zelela sam pravi odmor, samo more, plivanje, plaza, dobra knjiga, i nigde zivog coveka a da ne spominjem mobilni, laptop ili nesto slicno... sada mi se situacija smiruje, po malo, pa mi opet treba nesto zivlje, ali opet nisam jos za neke obilaske pet muzeja u julu mesecu... pricam samo o sebi a koliko ljudi toliko cudi... moj muz je bio u fazonu - neka nam neko kaze koja je najbolja plaza pa da idemo tamo - ili - da idemo tamo gde smo vec bili, znamo gde je, sta je i kako je - a sada kada se zauka - steta da iznajmimo auto i da predjemo samo 40.km, hajde da predjemo 200.km za dva dana - a mene ko pita da li mi treba mir i tisina... posvadjamo se i nas dvoje a ne 100 ljudi na forumu, samo ovo mesto sluzi da kazemo sta mislimo, a ne da se prepucavamo i svadjamo.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje da se smire ove strasti i da popricamo o samom mestu, zatvorice nam temu, a tema o Lefkadi je, bar za mene, potpuno nepregledna, i od ove vise imam koristi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo nesto lepo za bubicu. na putu do plaze...

dsc04215.jpg

Izmenjeno (sanjaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 26.2.2013. at 22:34, Bubica je rekao/la:

Bolje da se smire ove strasti i da popricamo o samom mestu, zatvorice nam temu, a tema o Lefkadi je, bar za mene, potpuno nepregledna, i od ove vise imam koristi.

 

Sto se mene tice....off..

 

Peace !!!...:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove 2013-te godine planiram sa devojkom i jos jednim ili dva para da posetim Lefkadu u drugoj polovini jula, pa mi je Agios Nikitas preporucen, a voleo bih da znam nesto vise o ovom mestu. Da li je zaista najbolje mesto za smestaj, najblizse svim najboljim plazama? Gde uvece izaci najblize? Gde prosetati? Koje su cene u kaficima, restoranima?

Ove 2013-te godine planiram sa devojkom i jos jednim ili dva para da posetim Lefkadu u drugoj polovini jula, pa mi je Agios Nikitas preporucen, a voleo bih da znam nesto vise o ovom mestu. Da li je zaista najbolje mesto za smestaj, najblizse svim najboljim plazama? Gde uvece izaci najblize? Gde prosetati? Koje su cene u kaficima, restoranima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih ti preporucio Agios Nikitas bas zbog blizine plaza jer ti je to na Lefkadi i najbitnije a opet imas lepu plazu u samom mestu koja jeste mala ali milion puta bolja nego u Nidriju gde smo mi bili smesteni a na kojoj se nismo okupali nijednom.Isli smo kolima i za 11 dana i presli skoro 1000km na ostrvu,obisli celo ostrvo.Nidri smo izabrali zbog nocnog zivota koga na Lefkadi skoro da nema i pokajali se jer smo se svaki dan vozili po 45 min do najlepsih plaza preko brda sa puno serpentina i sa dosta uskim putevima.Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se mesto nije dopalo, secam se da se pre odlaska na Lefkadu, citala ovde na forumu kako je Nikitas mondemsko mesto, a kad sam stigla.. jedna ulica duzine 100 m, prodavnica, nekoliko restorana, i to je to... ipak, prednost mesta je njegova lokacija, blizina grada i ostalih plaza, kad te mrzi da palis kola, ako je guzva na maloj plazi, tu je Milos, uvece prosetas do grada..i u tom smislu je ok.

prilozena slicica - mala plaza uz napomenu da je uslikana u 3 popodne, 6. avgusta.

459875321.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mene zanima ako neko moze da mi kaze da li postoje neka organizovana krstarenja brodicem koja polaze iz glavnog grada i kako su opremljene prodavnice u Agios NikitasU? :D i da ...za rentA car - da li moze da se rentira u samom mestu i ako ne moze postoji li varijanta da ga rentiram u gl. gradu a da im poslednjeg dana ostavim u Agios Nikitasu? :D

hvala puno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9.4.2013. at 13:24, zekan je rekao/la:

mene zanima ako neko moze da mi kaze da li postoje neka organizovana krstarenja brodicem koja polaze iz glavnog grada i kako su opremljene prodavnice u Agios NikitasU? :D i da ...za rentA car - da li moze da se rentira u samom mestu i ako ne moze postoji li varijanta da ga rentiram u gl. gradu a da im poslednjeg dana ostavim u Agios Nikitasu? :D

hvala puno :D

 

Zekane,

Sto se tice krstarenja brodicem,postoje brojni izleti koji uglavnom krecu iz pristanista u Nidriju. Ako si mislio na markete u A.Nikitas-u oni su odlicno snabdeveni i veoma povoljni sa cenama a ako zelis neki shopping onda pravac Lefkas ili Nidri.

Postoji jedna agencija za iznajmljivanje automobila u A.Nikitas i zove se "Europcar"..

 

Contact : MS PHILIPPA MELA

Address : Agios Nikitas Lefkada Ionian Island

Zipcode : 31100

City : Lefkada

Phone : +30-26450-97249

 

Uglavnom vozilo vracas tamo gde i rentiras (logicno) ali mozes da pitas i probas da se dogovoris i drugacije u nekoj od agencija u Lefkasu..

 

Pozzz....:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam za te izlete iz Nidrija ali sam svakako htela da se informisem da nema slucajno i iz Levkasa :D

Ne zanima me soping osim - vina, maslina i fete :D i po neke pitice za dorucak (al koliko sam procitala pekara postoji; dok dragog zanima giros s nogu - i to sam sigurna da sam videla da postoji) :D

Hvala puno na odgovoru (:

Mislim da sam resila definitivno da bude Agios Nikitas (:

pozz (:

Izmenjeno (zekan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

ove godine idem sa deckom na Lefkadu najverovatnije u Ag. Nikitas, idemo kolima ali nosimo bicikle. Htela sam da pitam da li neko ima iskustva s tim, odnosno da li se moze biciklima ici na plaze, kakvi su putevi itd. Znam vec za neke plaze da se prilazi samo stepenicama, tu bismo ostavili bajsve pa sisli. Ali generalno da li je moguce voziti bajs po ostrvu?

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 28.4.2013. at 19:55, Mulan je rekao/la:

Pozdrav svima,

ove godine idem sa deckom na Lefkadu najverovatnije u Ag. Nikitas, idemo kolima ali nosimo bicikle. Htela sam da pitam da li neko ima iskustva s tim, odnosno da li se moze biciklima ici na plaze, kakvi su putevi itd. Znam vec za neke plaze da se prilazi samo stepenicama, tu bismo ostavili bajsve pa sisli. Ali generalno da li je moguce voziti bajs po ostrvu?

Hvala :)

 

Generalno je moguce sve na ostrvu pa naravno i voznja biciklom..:)

Istocna strana je skoro potpuno ravna i tamo svakako ne bi bilo problema a ako ste dovoljno fizicki spremni i jos imate kvalitetne bicikle nije nemoguc ni obilazak zapadne obale .

Jedini problem moze biti bezbednost na putevima jer ima jako uskih deonica a putevi su prepuni krivina sa velikim strminama...

Uostalom,ko ne pokusa nece ni znati....:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru! Ali ne verujem da bismo mnogo obilazili istocnu stranu pored onakve zapadne :).

Mi cemo pokusati u svakom slucaju :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vi probajte ali ne verujem da cete uzivati :)) ni skuterom ne bih preporucila neke plaze a kamoli biciklom, to je moje misljenje.. javite se po povratku bas me zanima kako ste prosli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka