zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

@sandraivlada samo sam hteo da se zahvalim za sjajan putopis koji ste preneli u ovoj temi od 21 strane..

Iako ne idem u Agios Nikitas već u Nidri ovo leto, svakako su mi vaši predlozi jako korisni, a obzirom da sam na nekim plažama na Lefkadi već bio (izleti iz Parge) mogu samo reći da se u potpunosti slažem sa vašim konstatacijama.

Veliko hvala i nadam se da ćete i dalje nastaviti da ovako lepo i slikovito prenosite utiske sa putovanja, kojih će nadam se biti još mnogo! :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Drago mi je da je korisno.To mi je i bi cilj. Redovno pisem sa lica mesta. Imate na temi Vasiliki izvestavanje od 21 strane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u AN ima dobro snabdeven market..voce,povrce,etc...Gledao sam nekoliko snimaka ali nigde nisam video neki snimak iz marketa.Ili se mora iscimati do Lefkasa? :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li u AN ima dobro snabdeven market..voce,povrce,etc...Gledao sam nekoliko snimaka ali nigde nisam video neki snimak iz marketa.Ili se mora iscimati do Lefkasa? :)

ima tri markete u AN a u blizini nalazi se i Tsouklades plus na nekoliko mesta kad ides za Porto Katsiki naideces na ljudi sta prodaju na putu tako da bez brige

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li u AN ima dobro snabdeven market..voce,povrce,etc...Gledao sam nekoliko snimaka ali nigde nisam video neki snimak iz marketa.Ili se mora iscimati do Lefkasa? :)

ima tri markete u AN a u blizini nalazi se i Tsouklades plus na nekoliko mesta kad ides za Porto Katsiki naideces na ljudi sta prodaju na putu tako da bez brige

 

Da li u AN ima dobro snabdeven market..voce,povrce,etc...Gledao sam nekoliko snimaka ali nigde nisam video neki snimak iz marketa.Ili se mora iscimati do Lefkasa? :)

ima tri markete u AN a u blizini nalazi se i Tsouklades plus na nekoliko mesta kad ides za Porto Katsiki naideces na ljudi sta prodaju na putu tako da bez brige

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji pekara u Agios Nikitasu i jesu li marketi preskupi? Hvala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!
Da li neko zna kako se krecu cene smestaja ove godine u Ag. Nikitas? 
Isao bih bez reszervacije za koji dan i trazio smestaj na licu mesta, pa me zanima kako se okvirno krecu cene da znam sta da ocekujem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima!
Da li neko zna kako se krecu cene smestaja ove godine u Ag. Nikitas? 
Isao bih bez reszervacije za koji dan i trazio smestaj na licu mesta, pa me zanima kako se okvirno krecu cene da znam sta da ocekujem

Agios je jako mali. Mislim da nije pametno ici bez rezervisanog smestaja, posebno ako idete sa decom. Proguglajte vilu Iris. Pristojan smestaj sa lepim dvoristem.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par godina supruga je izguglala smeštaj u hotelu Santa Marina (3*) preko agencije Kontiki  travel i bio je jeftiniji nego preko Bookinga, smeštaj i hrana su bili jako dobri i to bih smeo da preporučim na prvu, ali što se cena tiče to već ne znam kakve su sada pogotovo na početku špica sezone ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Agios je jako mali. Mislim da nije pametno ici bez rezervisanog smestaja, posebno ako idete sa decom. Proguglajte vilu Iris. Pristojan smestaj sa lepim dvoristem.

Hvala na savetu, Na kraju sam rezervisao preko bookinga neki smestaj. I ako nas je dvoje vidim da bi bilo tesko naci kvalitetan smestaj "na bumn", jer mi deluje poprilicno popunjeno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka