zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Megali Petra plaza

IMG-20190828-WA0030.jpg

IMG-20190828-WA0029.jpg

IMG-20190828-WA0028.jpg

Milos plaza

IMG-20190828-WA0032.jpg

IMG-20190828-WA0031.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katizma plaza, ova plaza je dosta posecena ali posto je velika ima mesta za sve, medjutim, nisam je mnogo slikala.

IMG-20190828-WA0036.jpg

IMG-20190828-WA0035.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelepa plazica u Agios Nikitasu

IMG-20190828-WA0037.jpg

IMG-20190828-WA0038.jpg

Pefkulia. Sada kada pogledam slike bas je lepa, bilo je dosta sasusene morske trave po njoj i zato nam se nije dopala

IMG-20190828-WA0041.jpg

IMG-20190828-WA0040.jpg

IMG-20190828-WA0042.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo sa komsijama otisli u Vasiliki, na plazu koja je poznata po jedrilicarstvu i razocarali se. Voda nema onu plavo-mlecnu boju tipicnu za Lefkadu ali je neverovatno cista i providna i plicak je duug. Posto je na plazi pesak kao brasno kada se udje u vodu ona se muti ali samo u plicaku. Plaza je uska i krcata turistima. Naplatili su nam parking 10eu i za to smo dobili i lezaljke i 2 pica. Nismo otisli u deo blize luci a tu je manja guzva. Ovo su slike slikane iz vode

IMG-20190830-WA0040.jpg

IMG-20190830-WA0043.jpg

IMG-20190830-WA0042.jpg

IMG-20190830-WA0041.jpg

Posle kupanja na plazi Vasiliki otisli smo na Porto Katsiki. Definitivno, najlepsa plaza koju sam obisla. Tu smo svratili i kada smo bili na krstarenju ali brod je pristao dalje od plaze pa je to drugi dozivljaj.

Voda je cista, nije bilo talasa, na plazi je krupan beli sljunak a u vodi sitan sljunak. Posto je plaza ispod stene koja je sklona odronu na pola plaze je postavljen konopac koji upozorava da se ne prilazi stenama mada turisti to ne postuju. 

Parking naplacuju 10eu, do plaze se silazi stepenicama (101 stepenik), iznad plaze mozete kupiti hranu, pice i sve sto je potrebno za plazu, ima toaleta i tus.

Plaza je udaljena 1h voznje od AN

IMG-20190830-WA0038.jpg

IMG-20190830-WA0039.jpg

IMG-20190830-WA0037.jpg

Izmenjeno (lajka7)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz drugari...

Ovako,planiramo da uzmemo smestaj u vili Sirios odmah uz plazu Katizma.Kolima necemo ici pa me zanima da li postoji prodavnica blizu hotela.Ili se pak mora otici busom u AN i po osnovne namirnice.Hvala

Izmenjeno (Heaven87)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozz drugari...

Ovako,planiramo da uzmemo smestaj u vili Sirios odmah uz plazu Katizma.Kolima necemo ici pa me zanima da li postoji prodavnica blizu hotela.Ili se pak mora otici busom u AN i po osnovne namirnice.Hvala

moracete do Ag.Nikitasa a kad vec krenete sa autobusom idite do grada do autobuske stanice u blizini nalazi se Sklavinitis i Ab marketi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar vam nije bolje da ste uzeli smjestaj u AN, ako ste bez auta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ovaj pogled iz hotela je razlog zasto se odlucili bas za tu

 

 

BE422016-B8BE-4F75-9DBB-8483C2E3815E.jpeg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zar vam nije bolje da ste uzeli smjestaj u AN, ako ste bez auta?

Nazalost uzeli smo smestaj u Nidriju,vila Afedra...Posto za AN nije bilo avionskih aranzmana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iščitala sam sve ranije poruke i samo imam pitanje oko izbora agencije. Negde sam za Nitravel videla poruku da je "baš i ne hvale" ali nigde nisam pročitala negativna iskustva, pa me zanimaju vaša.

Takođe, trenutno ne mogu naći jeftiniju ponudu od njihove za avgust, autobuski prevoz, pa ako je neko nešto tražio može i to da podeli :)) hvala unapred. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam putovala sa njima, vila Iris, bila sam bas zadovoljna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :rolleyes: 

Ovog leta planiram sa devojkom da letujem na Lefkadi I dvoumim se izmedju smestaja u A. Nikitasu I hotela Sirios Kathisma, pa me zanima sta bi ste nam vi preporucili?  Kakvi su utisci sto se tice hotela Sirios? Idemo sopstvenim prevozom sredinom jula.

Takodje, nisam video da se mnogo pisalo o tome da li ima girosa u AN, pa me I to zanima? Veliki smo ljubitelji girosa, pa nam je to bitno. :D

Hvala unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Kakvi su utisci sto se tice hotela Sirios? 


 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozz drugari...

Ovako,planiramo da uzmemo smestaj u vili Sirios odmah uz plazu Katizma.Kolima necemo ici pa me zanima da li postoji prodavnica blizu hotela.Ili se pak mora otici busom u AN i po osnovne namirnice.Hvala

 

 


 

 

 

 

Ovim postom ću odgovoriti na više postavljeni pitanja vezano za hotel Sirios.

Mi smo prošle godine bili smešteni u ovom smeštaju, pisao sam u posebnoj temi o njemu i mi smo bili i više nego zadovoljni. Pogled sa terase nema cene. Kao što je neko već rekao morate po namirnice u AN ali smo mi bili sa kolima. Može i pešaka gledao sam da su neki i tako išli ali ima bar 20 min pola sata u zavisnosti od hoda. Pre rezervisanja hotela čitao sam na forumu da je bilo nekih prevara tj da im je neko hakovao sajt, međutim  mi smo rezervaciju uradili direktno na sajtu hotela u ovo neko vreme godine ( deviznom doznakom uplatili smo 30%) i već tada je bilo malo slobodnih soba za sredinu jula.. Nikakvih problema nismo imali, prilikom dolaska odmah su nas našli u knjizi svojih rezervacija.  Po meni je bolje biti smešten u hotelu Sirios nego u AN pogotovo što hotel ima svoj parking na 3 min je pešaka od plaže a u AN je haos za parkiranje i Grci vredno pišu kazne za nepropisno parkiranje a sve sam to već pisao na prethodnim stranama. Jedan od najvećih prednosti je što ste smešteni na jednoj od najboljih plaža po meni i do Lefkasa ima oko 20 min vožnje a i ostale plaže sa te strane ostrva nisu previše daleko. Ove dve slike su sa bazena u hotelu Sirios. U AN ima nekoliko mesta gde prodaju giros za to nema sekiracije :) .

Ako treba još neki info tu sam.

 

20190723_113038.jpg

20190723_115215.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima!  :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka