zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Zna li iko od vas, ko je bio u ovom mestu, kada se zatvara za vozila to šetalište? Pronašao sam negde da kažu početkom sezone! Ali kada je to? Znači li da kad ima turista nema kola ili samo kad krenu najveće gužve? Jbg, agencije sve pišu u ponudama da je parking obezbeđen ali... pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam na koje šetalište misliš ? Tamo postoji magistrala, par poprečnih uličica do vila i hotela i samo jedna ulica koja vodi do gradske plaže u kojoj su taverne i kafići, možda se zatvara samo eventualno ta ulica !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar nije ta ulica koja vodi do plaže stalno zatvorena za saobraćaj?Verovatno gosti onih  hotela koji imaju svoj parking mogu da priđu. Svi ostali se parkiraju na magistrali, bez obzira na doba dana ili sezone. Šta znam, ja sam svraćala u Nikitas u poslednjoj dekadi juna, kao i krajem avgusta i početkom septembra i nije se moglo ući kolima u tu "glavnu" ulicu. A na magistrali kilometarska kolona parkiranih auta.

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivanhoe, mislim na tu ulicu. Naš hotelčić, kalypso, je tu odmah na početku (najdalje od plaže). Ta ulica je nekad i prohodna a nekad se i zatvara (barem tako kažu na netu, mi tamo idemo prvi put) Mnoge agencije navode da hotel ima svoj parking (mi smo uplatili preko travellanda). Ipak, na nikani navode da u sezoni ne može da se priđe hotelu zato što se ulica zatvara za saobraćaj! Mislim, preživećemo mi svakako tamo ali me ipak pomalo kopka pa rekoh ako neko zna!!! Hvala vam svakako! 

Još malo više od mesec dana i...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zatvoreno za vozila, privereno ovih dana.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su cene ove sezone u Agios Nikitasu? U tavernama ,restoranima? Mi idemo krajem avgusta u hotel Olive tree ,nadam se da cemo se lepo provesti !koje su cene iznajmljivanja skutera i auta? Lep provod vam zelim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne vjerujem da se cijene razlikuju znatno od prosle godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo vilu Milia u AN za 24.08. pa me interesuje ako je neko tu bio smesten kakvi su utisci. Posto idemo busom a moj muz nije raspolozen za neke duze setnje interesuje me kakve su nam mogucnosti u tom mestu, kakva je plaza - pesak ili sljunak, da li je guzva na plazi, koliko kostaju lezaljke, ima li izleta iz tog mesta i cene, cene u restoranima, ima li prevoza do Lefkade i sta bi sve mogli da obidjemo u okolini organizovanim prevozom, kakva je Milos plaza, koliko se putuje od grcke granice do AN i da li se do ostrva ide tunelom ili trajektom- u agenciji su nam rekli da placamo po 15eu za trajekt i bilo koje sveze iskustvo mi je dobrodoslo. Hvala unapred

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako muz nije raspolozen za duze setnje, najupecatljivije od Lefkade necete videti, jer su najlepse plaze (ukljucujuci  i Milos -  teze dostupne). Plaza u A.N. je sljunkovita i ne nesto preterano lepa, postoje brodici koji voze direktno do MIlos plaze  - prelistajte malo temu, pisano je skoro, saobracaju nekoliko puta dnevno. Kopnom do MIlos plaze imate dosta peske i onda vas ceka strm spust od 300 stepenika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prethodna dva posta ne razumem..Nije mi jasno kakvih 15 evra za trajekt kad se na Lefkadu ne ide trajektom..I druga nejasnoca je 300 stepenika do Milos plaze..Da li to znaci da je napravljeno 300 stepenika za spustanje na plazu kojih nije bilo kad sam ja bila...

Setila sam se..Vi ne placate 15 evra za trajekt vec 15 evra za transfer od Lefkasa do Agios Nikitasa..Autobus dolazi u grad a vi taksijem idete do Agios Nikitasa...Taksi i dolazi po vas. To je tih 15 evra.Nema trajekta...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prethodna dva posta ne razumem..Nije mi jasno kakvih 15 evra za trajekt kad se na Lefkadu ne ide trajektom..I druga nejasnoca je 300 stepenika do Milos plaze..Da li to znaci da je napravljeno 300 stepenika za spustanje na plazu kojih nije bilo kad sam ja bila...

Setila sam se..Vi ne placate 15 evra za trajekt vec 15 evra za transfer od Lefkasa do Agios Nikitasa..Autobus dolazi u grad a vi taksijem idete do Agios Nikitasa...Taksi i dolazi po vas. To je tih 15 evra.Nema trajekta...

E taj transfer zena u agenciji nije znala da nam objasni sta je pa se navodno raspitala i rekli su joj da je to cena trajekta, hvala na objasnjenju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad nam ostaje samo da vidimo za ovih 300 stepenika do Milosa...To mi nije bas jasno..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Мислим да су побркали са Егремни плажом .

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nema ni na Egremni stepenica. ? Ili je i tu nesto radjeno?

 

Meni nekako Lefkada nije za vas.

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka