zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

mozda ima nesto iznad magistrale..kraj magistrale je dozvoljeno parkiranje...u sam agios tj. u glavnu ulicu ne moze autom...ma opustite se vi ste blizu mozete kako hocete...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, da li znate mozda kojim danima idu izleti brodom iz Nidrija do Agiofili i ostalih plaza? @sandraivlada Cini mi ste da ste Vi pominjali izlet preko agencije sa transferom iz Agios Nikitasa. Isto me interesuje i za izlet do ovih plaza i Kefalonije ako je neko isao. Pitam zato sto bismo iznajmili auto svakako na 5-6 dana, ali bih volela da tempiramo tako da na izlet idemo u prvih par dana pre nego sto uzmemo auto. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sada izleti...

 

misticni epir  parga i reka aheron 37 evra deca 18,5. deca se racunaju do 11 godina.

parga je lepa posebno nocu. ja sam bila ranije...

magicni porto katsiki i rt dukatos - to je najjuznija tacka i tu je spektakularan zalazak sunca...15 evra odrasli i 10 deca. ja sam na porto katsikiju bila u okviru izleta iz parge 2009. godine. od tada mi je lefkada u glavi i srcu...

tri plaze -egremni,portokatsiki i agiofili 20 evra odraslii 10 deca

zaboravljena ostrva kastos i kalamos 30 evra plus pet za transport ukljucena hrana. decaod 3-11 22,5 evra. ima i donja granica za decu. u prethodnim je od 2-11 godina.

kefalonija- itaka 20evra odrasli deca od 2-1110 plus 5 za transport. ja sam bila na ovom iz parge. puno se bude na brodu, a kratko ostaje u fiskardu  i ostalim mestima.ali je lep..u nidriji u agenciji borselino to sam negde procitala ovaj izlet kosta 15 evra, a onaj tri plaze moze da se naje cak i za 10.

epsko krstarenje brodom odiseja- 40 evra odrasli a deca od 4-11 godina 20 evra i plus 5 za transport. ovo 5 za transport po osobi se placa za prevoz od nidrija odakle se polazi brodom. ovaj izlet nam je vodic preporucila jer je kapetan zabavan...uci igranje sirtakija sluzi uzo brod lici na gusarski i sl.

za one koji su u paket aranzmanu je po meni najbolje krstarenje tri plaze..

.pa ko kaze da na lefkadu ne moze bez auta...

pa jos porto katsiki ceo dan...

mi smo se o

ovo sam pisala u junu prosle godine...na ovom forumu od 21 strane nadalje...

Izmenjeno (sandraivlada)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze  li jos neko ponoviti kada krece prvi bus iz AN na Katizmu i kada ide posljednji sa Katizme, te koliko kosta karta? :razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne postoji bus iz AN za Katizmu, vec bus ide iz Lefkasa. Treba mu nekih pola sata iz Lefkasa do AN odakle nastavlja za Katizmu. Pa vi racunajte okvirno. 

Od ponedeljka do subote red voznje je ovakav:

Lefkas - Katizma

09.30; 10.45; 12.00: 13.30; 15.30; 17.15; 19.00 

nedelja 10.45; 13.30; 15.30; 17.15; 19.00

Katizma - Lefkas

10.15; 11.30; 12.45; 14.30; 16.30; 18.00; 19.40

nedelja 11.30; 14.30; 16.30, 18.00; 19.40 

U povratku sa Katizme je bus prilicno tacan, pa treba krenuti ranije ka mestu gde staje. Moracete malo da se penjete uzbrdo posto ne silazi bas skroz do plaze. Ovo je bio red voznje dok smo mi bili tamo, za septembar ne znam da li je isto. 

Odlicno je povezano ovako, i bus je cini mi se nekih 2-3e ili tako nesto. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Solveig Hvala na odgovoru, dobili smo informacije vec. Bus je manje od evra, bar nam tako rece nasa predstavnica koja nas je docekala na Lefkadi.

A da li je bus konkretno iz AN ili ide iz drugog mjesta pa staje u AN-nije bitno, jer na isto dodje. :D

Isti je raspored i za septembar.

 

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proverite za septembar, kad smo mi bil na Lefkasu pre par godina u septembrui poslednji bus sa Katizme ob 18:00. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dala nam je predstavnica agencije, koja je na Lefkadi stalno (sezonski pretpostavljam), red voznje. Zena je u sve upucena, sve poznaje, od jezika do kulture..

Da je drugacije, vjerujem da bi i to znala.

Izmenjeno (Trag)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U septembru KTL smanji broj voznji van sezone nema  toliko turista . Proverite na www.ktel-lefkadas.gr 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manje od evra mi nije realna cena iskreno, jer se secam da smo mi platili vise kondukteru a i ostali. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovakav raspored voznje je do ponedjeljka, onda ga mijenjaju.

Sutra bas idem na Katizmu, pa cu javiti cijenu karte. Ako je do Lefkasa 1,8e, ne bi do Katizme trebalo da je vise od 1e.

Jedino ako @Solveig mislis na kartu iz Lefkasa do K., onda bi mogla biti tako kako kazes. :)

Edit: (cetvrtak) Katizma ce sacekati bolje vrijeme, danas je katastrofa. A kako najavljuju, bice ovako do ponedjeljka. :'(

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Trag: Kako bre do ponedeljka?!? :( Ja gledala juce prognozu na grckoj TV, kazu od subote vec suncano... Jesu to danas promenili misljenje? :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A joj zar vam je tako lose vreme? Pada kisa po ceo dan? Cujem da je Grcku zahvatilo jako nevreme, Solun, Zakintos, Kefalonija... jako nevreme. Kako je tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Danijela Mladenovic Ja sam gledala na aplikacijama, nadam se da je to sto si ti cula tacno. :)

@Rada G Sinoc je padala i grmilo je cijelu noc, padala i danas, pocelo sa malo razvedravati prije sat vremena, mozda. U utorak je takodje padala cijeli dan, cijelu noc i juce je bilo vedro, ali ne sasvim.

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sunceee nadam se da ce ivako i ostati :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka