zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Da li je iko cuo za Stathis apartments u ANikitasu? 

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinite sto sam uletio ko lud u.... Interesuje me, jel ima prevoz sa A.N. do recimo, Porto Katsiki-ja, kao bi vodni taksic il slicno, i koja je bila cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema. ali imaju izleti tri plaze porto katsiki, egremni i agiofili..preko nasih agencija 10 evra i mislim da je plus pet transfer...pisala sam o tome tamo negde od 21 strane ovog foruma...

transfer do nidrija jer su izleti iz nidrija.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 02/06/2016 at 16:26, Trag je rekao/la:

@Miljko Srnic Kada vi idete? :)

Mi idemo  krajem Avgusta od 24.08-03.09

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 51 minut, Solveig je rekao/la:

@Miljko Srnic @Trag Mi isto 24.avgust :) 

Extra!!!Zena i ja ne mozemo da docekamo i sad vec brojimo dane do odmora i fantasticne Lefkade:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2.6.2016. at 10:40, ivke87 je rekao/la:

Ne mogu da verujem da ljudi otkazuju letovanje zato što agencija nema da ponudi slobodnu sobu? Pa valjda ćete naći bar jedan smeštaj slobodan kad tamo stignete.Meni nekako zvuči nestvarno da ne mogu da nađem smeštaj u nekom letovalištu,a u ovom slučaju Agios...

Mislila sam na hotel Agios Nikitas. Direktno sam njih kontaktirala, nemaju slobodnih soba u terminima kad smo na godisnjem odmoru. Icicemo na Eviu, tamo smo nasli super smestaj. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/3/2016 at 6:09, sandraivlada je rekao/la:

nema. ali imaju izleti tri plaze porto katsiki, egremni i agiofili..preko nasih agencija 10 evra i mislim da je plus pet transfer...pisala sam o tome tamo negde od 21 strane ovog foruma...

 

transfer do nidrija jer su izleti iz nidrija.....

 

Hvala, prosao sam sve, al nisam primetio ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo pred kraj 22 steane...

sada izleti...

 

misticni epir  parga i reka aheron 37 evra deca 18,5. deca se racunaju do 11 godina.

parga je lepa posebno nocu. ja sam bila ranije...

magicni porto katsiki i rt dukatos - to je najjuznija tacka i tu je spektakularan zalazak sunca...15 evra odrasli i 10 deca. ja sam na porto katsikiju bila u okviru izleta iz parge 2009. godine. od tada mi je lefkada u glavi i srcu...

tri plaze -egremni,portokatsiki i agiofili 20 evra odraslii 10 deca

zaboravljena ostrva kastos i kalamos 30 evra plus pet za transport ukljucena hrana. decaod 3-11 22,5 evra. ima i donja granica za decu. u prethodnim je od 2-11 godina.

kefalonija- itaka 20evra odrasli deca od 2-1110 plus 5 za transport. ja sam bila na ovom iz parge. puno se bude na brodu, a kratko ostaje u fiskardu  i ostalim mestima.ali je lep..u nidriji u agenciji borselino to sam negde procitala ovaj izlet kosta 15 evra, a onaj tri plaze moze da se naje cak i za 10.

epsko krstarenje brodom odiseja- 40 evra odrasli a deca od 4-11 godina 20 evra i plus 5 za transport. ovo 5 za transport po osobi se placa za prevoz od nidrija odakle se polazi brodom. ovaj izlet nam je vodic preporucila jer je kapetan zabavan...uci igranje sirtakija sluzi uzo brod lici na gusarski i sl.

za one koji su u paket aranzmanu je po meni najbolje krstarenje tri plaze..

.pa ko kaze da na lefkadu ne moze bez auta...

pa jos porto katsiki ceo dan...

mi smo se odlucili da uzmemo auto .30evra dan...podelicemo sa komsinicama iz prve sobe do nas...

nase komsije su dve gospodje iz jednog grada na jugu u kom po meni zive najtemperamentniji ljudi u srbiji. necu da kazem u kom namerno...mozda cu ih malo ogovarati pa da to ostane diskretno.sa njima delimo auto...ni blizu nemamo iste afinitete ali su dobre i nisu pokvarene...a to ce biti dovoljno...sinoc se ova jedna zalila na malo mesto, nedodjija nema nista, zabaceno, lici na crnu goru...bile su samo na plazici u agiosu...eto tako je ona dozivela ovaj divni kraj...a tek sto je brdovito...a nije...mali uspon do smestaja sa dve ne znas koje lepse strane...

tu su i nase komsije u vili iris preko puta nas..mladji par momak i devojka sopstvenim autom...dragi je imao ideju da im platimo gorivo pa da idemo sa njima...ja sam rekla ne...ljudi su dosli autom sto je skuplje za dvoje, zive u dva poprilicno udaljena grada i redje su zajedno....sad im samo fale neki pedesetogodisnjaci da im se nakace...jos jednom ne...nismo ni pitali...pa mi smo kulturni ljudi...sa veoma razvijenom turistickom kulturom...

ostali gosti u ova dva objekta su cesi....iris je pored magistrale...obe zgrade...jedna za nijansu bllize...nije bucno nocu...ovaj smestaj zadovoljava osnovne potrebe obicnog srpskog turiste...i po meni je dobar nacin da se ova lepota vidi bez prevelike kolicine novca...inace, mi ovde samo prespavamo i istusiramo se...meni je jako vazno da je pogled sa terase prijatan...a jeste...

ja tako radim...zato sto hocu da idem na more i u septembru...ove godine ce to biti krf...i za jednu cenu dobijem dva mora...dobra ideja je i spajanje smena...isplativo je, ali ja ne mogu odvojiti 20 dana u komadu...zbog posla i obaveza...

 

 

 

pre sat vremena, jamzz je rekao/la:

Hvala, prosao sam sve, al nisam primetio ;)

evo napred sam vam ukopirala iz mog izvestaja od juna prosle godine....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Moze li mi neko reci nesto o Deep Blue Apartments? Nov sam pa da ne trazim ako je pisano, vidim da je malo iznad pa me interesuje ima li staza pesacka do agios nikitas plaze ili mora putem koji se vidi na mapi? 

Hvala

Izmenjeno (casual1008)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@casual1008 "Deep blue" apartmani su koliko ja znam vise iznad Milos plaze nego iznad Agios Nikitasa iako iz njih puca pogled i na njega. Pesacka staza ne postoji ni do A.N ali ni do Milos plaze (koja im je bliza) jer su kapije vila iznad nje zakljucane. Sto se samog smestaja tice,sve te vile su malo luksuznije i imaju fantastican pogled i sigurno cete uzivati u zalasku Sunca. Jedino sto su "izolovane" pa nema niceg u blizini a i taj put do plaze i nije bas kratak (sigurno ima vise od kilometra do plaze u A.N. ).
Ukoliko ste automobilom i to vam nije prepreka ,onda je sve OK. 
Koliko placate smestaj i u kom periodu?   Ako nije tajna ,naravno... :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, casual1008 je rekao/la:

Pozdrav,

Moze li mi neko reci nesto o Deep Blue Apartments? Nov sam pa da ne trazim ako je pisano, vidim da je malo iznad pa me interesuje ima li staza pesacka do agios nikitas plaze ili mora putem koji se vidi na mapi? 

Hvala

vau...ako to mozes da priustis sebi ne mora ti niko nista reci...vrh....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stoji sve što je jotev napisao. Još bi dodala da je smeštaj malo precenjen zbog lokacije. To su u stvari kućice, zidane blizu jedna druge i više gledaju na istočnu stranu (imate i par mojih slika na Google Earth-u) ali imali bi i lep pogled na more.. Proverite da li imaju jednu ili više klima uređaja (za te pare bi trebalo sigurno da imaju više njih...).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako vremenski ide i vraca se brodic iz AN do Milos plaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka