zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Green View i En Plo su ista kuća koja je podeljena na pola sto se lepo vidi kada se pogleda lokacija na linku koji je dala Danijela. Na prvoj slici sajta sa linka je druga kuća koja se nalazi malo gore prema magistrali sa leve strane (kada se gleda Google mapa) i verovatno pripada Green View čim su je stavili na sajt. I ja sam se pitala čiji je taj smeštaj jer je kuća nova, lepa ima parking i nije na glavnoj ulici.

 

Pre 22 sata, Bojan84 je rekao/la:

Interesanta vest je da se plaza u Agios Nikitasu povecala 2 puta zbog nagomilanog peska.

Izvor http://lefkadanews.com/lefkanews-article.php?news=22422&lefkada=lefkadaepikairotita&cat=66

Da li si našao negde slike drugih plaža, osim ove, Egremnija i Kacikija? Baš me kopka šta se sa njima desilo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ovo sto se desilo na plazi u Agios Nikitasu nema veze sa zemljotresom, vec sa time sto je more nekako nagomilalo pesak tu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pesak tj. sljunak na plazi u A.Nikitasu u ovo doba godine je sasvim normalna pojava.
Razlog su veliki talasi koji cesto dolaze cak do ambulante (ko je letovao u A.N. zna o cemu pricam)...

 

Dobar deo tog materijala voda ponovo povuce natrag u more...Nijedna plaza nije ista iz godine u godinu jer ostrvo svake godine pogodi niz potresa preko zime. Prosle godine se desio jaci zemljotres koji je ostetio puteve i obrusio velike kolicine zemlje na Egremni ,medjutim,vec sada je sva zemlja sa pomenute plaze isprana i ostalo je samo par stena koje sada cine ovu plazu drugacijom...
Pozzz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako to izgleda ...:)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan studio u Kalypso hotelu, za kraj juna... ako neko ima još neke korisne informacije vezano za smeštaj neka javi, bio bih mu vrlo zahvlan... aj pa vidimo se svi koji tada budu bili tamo... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, drago mi je što sam naišla na ovaj sjajan forum.

Dečko i ja smo se odlučili za predivan Agio Nikitas ove godine, em što smo se naslušali priča o divnoj Lefkadi em što smo videli na slikama definitivno nije bilo puno razmišljanja. Što se tiče smeštaja poslala sam par  mejlova i obišla par agencija, naše agencije nude vilu Iris samo i još par hotela tako da smo se odlučili za vilu Iris krajem jula,početkom avgusta. Isplanirali smo da nešto obidjemo peške, nešto skuterom,busom mada nam nije ni bitno toliko, samo da smo tamo a za ostalo ćemo se snaći već. :) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanjce: Jel zna neko ko je ranije letovao u Nikitasu, da li postoji mogucnost iznajmljivanja brodica, tj. camca u samom Nikitasu ili blizoj okolini? Moji prijatelji su prosle godine bili smesteni na istocnoj strani (mislim da se mesto zove Geni ili Jeni) kod Nidrija, i iznajmili camac i obisli ceo meganisi i prokrstarili ostrvca.

Izmenjeno (Danijela Mladenovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e voleo bih i ja da čujem odgovor na prethodni post...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pre 3 godin kad smo bili na Lefkadu u Agiosu nije bilo mogucnosti iznajmiti camac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čamac je moguće iznajmiti u Nidriju uglavnom za jednodnevne izlete i ne dozvoljavaju Grci da se ide na zapadnu stranu koliko sam ja uspeo da se raspitam .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekih vesti o Egremni...? Poslednje što se čulo je da je priroda odradila svoje i maltene vratila plažu u prvobitno stanje i da je ostalo da Grci odrade svoje sa prilazom... ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idi na ovu temu, imas sve odgovore..

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za preporuku, planiramo ove godine preko agencije na Lefkadu, dugo sam razmisljala koje mesto bi bilo za nas i mislim da je ipak Agios Nikitas ono sto trazimo. Potrebna mi je agencija koja obezbedjuje prevoz iz Novog Sada? Letovali bi u septembru i nadam se povoljnijoj ceni. Naravno da smo iz Novog Sada obisla bih sve agencije, ali smo iz Kule, pa sve gledam online. Unapred hvala.

P.S. Jedino sto sam nasla jeste agencija Nitravel, daje ponudu za kucu Iris, septembar cena 189e, smestaj + prevoz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rade ja mislim AN 

Mitos travel

Amos travel

Sole Azur

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Ima li neko iskustva sa agencijama Mitos travel, Nitravel ili Amos travel? Za sad oni daju najbolju ponudu za Agios Nikitas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka