zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Pre 9 sati, Miljko Srnic je rekao/la:

Danas rezervisali Vilu Iris u Agios Nikitasu od 24 avgusta do 3 septembra preko Ni travela i sad krecemo da brojimo dane do odmora :D

 

Nadam se da cete moci da spavate. Jedan deo je uz magistralu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan dobri ljudi.Procitao sam sve bukvalno na forumu vezano za Lefkadu i 90% cu uplatiti smestaj u Agiosu ,ostalih 10% je Vasiliki . Da li mogu da zamolim da mi posaljete linkove gde mogu da pogledam-iznajmim po mogucstvu celu vilu ,sa bazenom ili 2-3 apartmana za ukupno 9-10 ljudi .Malo je vece drustvo pa je problem . Odabrao sam zapadnu stranu zbog plaza a nadam se da nije preveliko cimanje uvece ici do Lefkasa ili Nidrija zbog malo zivljeg mesta . Na Airbnb sam pronasao jedno mesto samo koje odgovara ali nema bazen ,sto nam je u principu izuzetno vazno ako nije bas blizu mora tipa 100-200 m .Hvala puno svakom ko se potrudi i pomogne kolilo god je u mogucnosti postone mogu da se snadjem nema sanse ,ps text ozbiljno deluje jer mi program ne dozvoljava da kucam smiley-e :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 12 sati, acaplastika je rekao/la:

Nadam se da cete moci da spavate. Jedan deo je uz magistralu

Pravo da ti kazem nemam pojma,znam samo da smo dobili studio sa pogledom na more,a citao sam od drugih da vila nije losa,mada je to nama najmanje bitno...

Inace Agios smo izabrali jer je najbolji kao baza na ostrvu i ako ne idemo svojim kolima tu su nam blizu Kathisma,Milos i Pefkulia,dok bi na ostale plaze isli kroz izlete i eventualno iznajmljivanjem nekih kola ili skutera...

Ako neko ide u terminu od 24.08-03.09 i zeli da podeli troskove renta car-a neka se javi :D

Pre 19 sat, Solveig je rekao/la:

Izgleda da hotel Agios Nikitas nema vise mesta :( Bas nam se ove godine ne da taj smestaj u koji se zaljubimo. 
Ostala jos vila Iris. Znate li nesto vise o njoj? Procitala sam nesto u putopisu ali moze jos koja informacija. U kom pravcu gledaju dvokrevetne sobe? Jesu li na spratu ili u prizemlju, koliko su udobni kreveti? (to mi je zapravo jedino bitno) 

Mi smo uplatili tu vilu i znam samo da smo dobili studio na spratu sa pogledom na more i da je vila cista i koliko sam video kreveti su ok,bar mi tako izgledaju :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Miljko Srnic Mi smo na kraju isto uplatili vilu Iris u terminu 24.08. I ja sam videla ok komentare sto se nje tice mada nam nije bila prvi izbor. Mislim da cemo biti na 1. spratu. 

Moze deljenje troskova za iznajmljivanje automobila. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 minut, Solveig je rekao/la:

@Miljko Srnic Mi smo na kraju isto uplatili vilu Iris u terminu 24.08. I ja sam videla ok komentare sto se nje tice mada nam nije bila prvi izbor. Mislim da cemo biti na 1. spratu. 

Moze deljenje troskova za iznajmljivanje automobila. ;)

Vila spolja ne izgleda nesto,ali je unutra ok!Izabrali ste po meni najbolji termin,jer nema mnogo guzve i more je toplo...Mi smo zadnja 2 letovanja isli u tom terminu(Parga i Tasos) i bilo nam je odlicno i bez ijedne kapi kise :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Pre 4 sata, Miljko Srnic je rekao/la:

Ako neko ide u terminu od 24.08-03.09 i zeli da podeli troskove renta car-a neka se javi :D

 

Steta, ja sa momkom idem u istu vilu, ali u sljedecoj smjeni, od 03-13.09. :)

Takodje, ako je neko vozac i ide u tom terminu, a voljan je da dijeli troskove, mi smo za. :D

Izmenjeno (Trag12)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I  mi uvek idemo krajem avgusta. Dva puta u Pargu bas u drugoj polovini avgusta, mada je tamo i tada dosta ljudi zbog nekog njihovog lokalnog praznika. 

Nasli smo vilu Iris slucajno na yt-u neko je postavio snimak i deluje zaista pristojno. Smestaj nije bitan toliko, ali balkonce i koliko toliko udoban krevet su ipak bitni. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, pozdrav svima... Imam jedno pitanjce, na koje je možda  već i odgovoreno ali eto....

Posle prošlogodišnje Kefalonije, razmišljamo o Lefkadi, kroz koju smo prolazili i išli na izlete ali sad bi bili smešteni u Nikitasu... Definitivno je najbolji za bazu, kao i za dnevnu i noćnu varijantu... E sad, termin mi je muka... Da li u terminu krajem JUNA ima gužve i kakvo je vreme tih dana ? Da li ima neko ko je skoro išao tamo i da mi prenese utiske ?

Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, Pishko je rekao/la:

Drugari, pozdrav svima... Imam jedno pitanjce, na koje je možda  već i odgovoreno ali eto....

Posle prošlogodišnje Kefalonije, razmišljamo o Lefkadi, kroz koju smo prolazili i išli na izlete ali sad bi bili smešteni u Nikitasu... Definitivno je najbolji za bazu, kao i za dnevnu i noćnu varijantu... E sad, termin mi je muka... Da li u terminu krajem JUNA ima gužve i kakvo je vreme tih dana ? Da li ima neko ko je skoro išao tamo i da mi prenese utiske ?

Hvala unapred...

Prosle godine smo bili od 6-16.6. Vreme je bilo fenomenalno,bez oblacka svih 11 dana. Voda je bila super a sto je meni najbitnije uvece je bilo sveze taman da posle celodnevne jurnjave spavam kao jagnje. Guzve nije bilo uopste,na svim plazama je bilo mesta koliko hoces i meni definitivno prva polovina juna izgleda najlepsi period. Pre par godina mi je jedan prijatelj Grk i rekao da je jun najlepse vreme u grckoj,kaze nema guzve,voda je u tom periodu najcistija a sto se tice temperature vode,on kaze da hladna moze biti i u sred avgusta zbog struja. Jos mi je rekao da u septembru ostaje svo djubre koje u sezoni ostave turisti a mi grci tada idemo na odmor i nema ko to da pocisti a voda je masna od svih tih kopertona koji su sprani u toku sezone

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, Trag12 je rekao/la:

 

 

Steta, ja sa momkom idem u istu vilu, ali u sljedecoj smjeni, od 03-13.09. :)

Takodje, ako je neko vozac i ide u tom terminu, a voljan je da dijeli troskove, mi smo za. :D

Da budem iskren nismo ni mi neki vozaci,ali snacicemo se nekako :D Taman kad budes dosla u tvoju smenu,imaces od nas sve potrebne informacije :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, Solveig je rekao/la:

@Miljko Srnic Mi smo na kraju isto uplatili vilu Iris u terminu 24.08. I ja sam videla ok komentare sto se nje tice mada nam nije bila prvi izbor. Mislim da cemo biti na 1. spratu. 

Moze deljenje troskova za iznajmljivanje automobila. ;)

Vila je korektna sto se tice unutrasnjosti i baste gde imas lepo rasporedjene stolove i bastenske stolice za odmor,nalazi se na uzvisici,nekih 200 metra od dobrog dela plaze i samim tim je odlican pogled ka moru. Zadnji deo kuce je tik uz magistralu i ako neznate Nikitas nema nikakve parkinge u gradu vec svi parkiraju uz magistralu odmah iza vile(pogledaj na google map).Pogledaj sve agencijske ponude i u opisu svih vila nema ni jedna,ali ni jedna sa parkingom. Vec na ulazu ima znak da je zabranjeno vozilom kroz grad a ta jedna ulica koja vodi ka plazi koja je ujedno i strafta i uz koju su svi restorani i prodavnice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo sto do ove plazice do koje se dolazi od AN plaze treba ili uze ili da plivas..

Samo ne znam gde da se ostave stvari ako se pliva...Sad razmisljam , jedino da se popnes na stenu gore i bacis ranac dole jer mora da se ponese voda, peskir itd.. pa da se spustis pa plivanjem na plazicu..ali kako posle nazad sa stvarima, ne moze da se dobaci jer je visoko..

Najbolja varijanta je imati dusek , stvari na dusek i polako vodom , sve ostane suvo ponese se sve sto treba i uziva se na prelepoj zabacenoj plazici ceo dan.

Izmenjeno (nick034)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

levo  gledano sa obale ka moru iza ovog velkog brda na milosu ima nekoliko prelepih uvala iza kojih je katizma...

Izmenjeno (sandraivlada)
slovne greske
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ovo je milos slikan sa stena koje se nalaze na desnoj strani katizme gledano sa obale..

DSCN5149.JPG

DSCN5156.JPG

Izmenjeno (sandraivlada)
slovne greske
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎22‎.‎01‎.‎2016 at 3:19, Markoilic123 je rekao/la:

Dobar dan dobri ljudi.Procitao sam sve bukvalno na forumu vezano za Lefkadu i 90% cu uplatiti smestaj u Agiosu ,ostalih 10% je Vasiliki . Da li mogu da zamolim da mi posaljete linkove gde mogu da pogledam-iznajmim po mogucstvu celu vilu ,sa bazenom ili 2-3 apartmana za ukupno 9-10 ljudi .Malo je vece drustvo pa je problem . Odabrao sam zapadnu stranu zbog plaza a nadam se da nije preveliko cimanje uvece ici do Lefkasa ili Nidrija zbog malo zivljeg mesta . Na Airbnb sam pronasao jedno mesto samo koje odgovara ali nema bazen ,sto nam je u principu izuzetno vazno ako nije bas blizu mora tipa 100-200 m .Hvala puno svakom ko se potrudi i pomogne kolilo god je u mogucnosti postone mogu da se snadjem nema sanse ,ps text ozbiljno deluje jer mi program ne dozvoljava da kucam smiley-e :)

Imaš u mom potpisu (otključaj opciju na forumu da vidiš potpise ako već nisi) link sa spiskom smeštaja i link sa POI tačkama skoro svih tih smeštaja.

Ideja vam je dobra i mislim da se isplati za veće društvo. Ima tu par stvari na koje treba da obratite pažnju.

- dosta vila oko A.Nikitasa se nalazi u brdu, putevi do njih su loši i ne stiže se baš brzo do njih (zamisli mali, uski, delimično izlokani seoski put). Skoro isto važi i za okolinu Lefkasa ali tu ima par vila u ravnom delu.

- proverite koliko klima imaju i gde su raspoređene ako želite da zatvorite vrata od soba uveče.

Pogledaj linkove i lokacije pa pitaj ako te nešto zanima.

Uostalom, ima još vremena pa ako ne nađete vilu imate vremena da rezervišete više studia u većim smeštajima. Pri tome mislim na one koji imaju 10 studia i više ali one se već uveliko rezervišu pa požurite.

btw. vila na 100-200 m od mora (pretpostavljam da misliš da može peške do mora), odnosno do neke plaže sa zapadne strane, a da ne računam plažu u A. Ioannisu.......... mislim da se izdaje samo jedna takva i to u A. Nikitasu i da nema bazen.

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka