zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

ps omsinice su onaj dan kad nisu htele renta kar dole na plazi upoznale vlasnicu selinija.bugarka udata za grka...isle su s njom u lidl...pokazala im je selini...mermer.... i zavese i peskiri u istoj boji....i saznale da su kuce ovde oko 60.000 evra...zavisi od blizine mora...preporuka   ko moze neka ponese novac....i kupi jednu...vredi...makar i u brdu...jer tamo su oblaci...

juce sam na milosu brala svoj buket za secanje...jedna strankinja njen muz i ja...origano kazem ja....timijan  u glas izgovorise oni....pa ja na kefaloniji naucila da je ovo divlji origano...idem na gugl da proverim...jer ja stalno ucim...i na moru...vama dovidjenja ...zelim vam da uzivate bar pola kao ja...posebno se zahvaljujem clanu jotev na spremnosti da pomogne....ja to prepoznajem....i cenim mnogo...

 i nick 034...hvala...hvala svima da ne nabrajam...usmerili ste me tacno tamo gde volim...

 

 

DSCN5312.JPG

DSCN5315.JPG

DSCN5318.JPG

DSCN5319.JPG

Izmenjeno (sandraivlada)
fotografije
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala tebi Sandra. Sutra krecem na Lefkadu i ovaj mi je tvoj putopis mnooogo znacio

 

 

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

ps napisala sam dva putopisa...prvi iz sivote...spontano ocarana mestom u koje sam dosla...i ovaj namerno....da bude putokaz onima koji se dilemisu..nema dileme organizujte se i dodjite...preporuka

 i jos nesto...nije licni dnevnik...licni dnevnik pisem u svesku...sa tvrdim povezom...u njoj drzim lavandu sa kefalonije...i citam samo ja....

a ovo je dnevnik za sve vas...moj doprinos forumu...iz sve snage...i srca...

Lepo je od tebe sto si sve ovo pisala. Zaista. Ali...ovo nije mesto za to. Tema je Agios Nikitas!!! 

Trebala si da otvoris posebnu temu, naslovis je sa, sta znam - Dnevnik sa Lefkade...Moje komsinice na Lefkadi ;)

I bilo bi mnogo bolje za sve. Citali bi svi, pa i oni koji nisu zainteresovani za boravak u A. Nikitasu.

Ne znam da li me razumes. Kada bi svako pisao svoje dnevnike - putopise na bilo kojoj temi, forum bi se pretvorio u haos. U stvari, ukoliko ih ne mrzi, mogli bi iz administracije da otvore novu temu i da prebace ovaj zanimljivi putopis.

P.S. Ipak mislim da si zaboravila da poneses papir i olovku, pa pises dnevnik ovde dok si jos pod utiskom. :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogao bi putopis da se zove npr.

,,Obilazak Lefkade iz Agios Nikitasa"

A moderatori da prebace sve u zasebnu temu a Sandra da upotpuni slikama svoj putopis...

I uz pomoc moderatora da se sve lepo poredja:D

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Bojala sam se da cu od onako prostog pitanja,ostati bez odgovora.Bilo mi je veoma vazno zbog deteta.Hvala :cvetic: @vilil i @nick034:cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја сам тражио и нико нема тј. сви продају исте аранжмане. Уплатио сам преко Митоса вилу Ирис, а у уговору пише да је организатор путовања Нитравел из Ниша. 

Занима ме како је у Никитасу за спавање, има ли буке ноћу? Прошле године сам у Потосу тражио чепиће за уши у оближњој апотеци након два дана боравка и срећом их нашао...

Ako nije tajna, koliko vas je izasao aranzman po osobi? Ja sam gledala na njihovom sajtu, ali se ne mogu snaci i izgleda mi skupo. :D

Na drugim sajtovima (turisticke agencije sam nasla) pocetkom septembra nasla da se u vili Iris za dvije osobe moze za 320e, prevoz i smjestaj, 10 dana. Ne znam da li su to realne cijene, ili nisam ni tu nesto dobro skontala? :D 

Sajtovi koje sam gledala su nitravel.rs, maestrotravel.rs, discoverytravel.rs.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa 320e za dvoje je realno u tom periodu.Sada sam bas pogledao Nitravel i vidim da je 160e po osobi za 03.09. To je sasvim ok po mom misljenju. Tu racunajte jos i rentiranje auta ili skutera bar par dana kako bi obisli sve lepote ostrva :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odgovor za trag 12 aranzman je 162 evra rana uplata...prevoz i smestaj. po osobi naravno....agencija je ni travel...napisala sam na pocetku...

agencija ni travel nis...preporuka profesionalno, lepo, tacno...sve onako kako su rekli...vodici tamara u agiosu i nikolija u autobusu...sve pohvale...

i jos nesto...neko je pitao kakve su noci...nisam stigla da odgovorim...noci su lepe, sveze...mesto je mirno...racunajte da smo bili van sezone...komaraca nioje bilo uopste...to prvo proverim posto ih ne podnosim...i da klima je cetiri evra dan..nama nije trebala...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima, kontaktirala sam i agenciju. Posto cemo ove godine imati troskova, svadbe i putovanja u inostranstvo, Lefkadu cemo ostaviti za sljedeci septembar.

Konkretno, u toj agenciji je Agios N. bio rasprodat sredinom januara. :D Ove godine moramo poraniti sto se tice rezervacija za sljedece ljeto.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trag 12  nas vodic tamara u agiosu na moje pitanje sta bi ona izabrala jun ili septembar bez dvoumljenja je rekla septembar ... agios nikitas je prvi put ove godine u paket aranzmanu...do sada su nudili samo smestaj bez prevoza...zato sam ja uplatila u decembru odmah...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nama je ova zena rekla da ce sredinom novembra izbaciti ponude, tako da cemo i mi vjerovatno odmah rezervisati. :D Jos koliko sam procitala postoji mogucnost placanjana rate, svaki mjesec do polaska, to nam takodje znaci jer smo studenti. 

Vidjela sam i ja dosad da se ne zale ljudi na septembar, a cijene su realno doosta nize od onih u sezoni.

Hvala ti, ako budu trebale jos neke informacije, pisem ovdje ili tebi u inboks. :* 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nije tajna, koliko vas je izasao aranzman po osobi? Ja sam gledala na njihovom sajtu, ali se ne mogu snaci i izgleda mi skupo. :D

Изашло нас је 320е по особи у августу, превоз, смештај и осигурање.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. :)

Znaci, duplo skuplje za avgust nego za sept.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima.

Isli bismo na Lefkadu sredinom jula pa je moje pitanje u koje mesto? Nikitas, Vasiliki ili glavni grad? Za Nidri mi deluje da je daleko da se vozi svaki dan do lepih plaza? Isli bismo svakako svaki dan kolima do onih lepih plaza pa nam treba baza, ali da opet mozemo tu da se okupamo ako nas mrzi neki dan da idemo kolima. Nije nam do ludog provoda, ali opet voleo bih da imamo uvece gde da prosetamo, da popijemo pice.

A da, jel zna neko cene "na bum" smestaja, da se izbegnu domace agencije jer malo vracaju za sopstveni prevoz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka