zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

ok :) a dole nize, Egremni i P.Kaciki?! jel i taj deo ostrva vetrovit i ima talasa ili samo ovo gore ,blize Nikitasu u Lefkadi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
U 18.5.2015. at 1:35, jotica je rekao/la:

Je ' moze neko da mi kaze da li je bolji Hotel Selini ili Vila Agatha,nikako ne mozemo da se odlucimo? :) Selini je malo jeftiniji ali u Agati imamo dorucak, tako da dodje na isto. Procitala sam dosta pohvala za Agatu na ovom forumu, ali imaju slobodnu samo sobu u prizemlju koja naravno nema terasu pa me zanima da li je deo ispred sobe necim odvojen od ostatka dvorista ili se izlazi odmah u to zajednicko dvoriste? Koji od ova dva smestaja je blizi plazi? I da li i jedan i drugi stvarno imaju sopstveni parking kako pise? :) 

Hotel "Agatha" je po meni (citiram:po meni) najbolji smestaj u A.Nikitasu ubedljivo.
Hotel sa sopstvenim parkingom na koji se ulazi sa magistrale,u hladu maslina,zatim ogromno dvoriste takodje u hladu maslina sa predivnim pogledom na Jonsko plavo,jako blizu plaze i savrseno cistim smestajem.
Znam o kojim je sobama rec i iako su smestene u prizemlju imaju sasvim dovoljno privatnosti da se ne osecate suvise "izlozeno" pogledima.Uostalom,i da ste u sobi sa terasom,prijatnije je sedeti u dvoristu. Slika koju sam gore postavio sa soljicom kafe na stolu je iz dvorista "Agatha"-e.
Neprocenjivo!

DSC_0257.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
U 19.5.2015. at 10:48, darkovic je rekao/la:

ok :) a dole nize, Egremni i P.Kaciki?! jel i taj deo ostrva vetrovit i ima talasa ili samo ovo gore ,blize Nikitasu u Lefkadi?

Kao sto ti je moj prijatelj Nick034 vec rekao,sve je to lutrija sa vecom mogucnoscu da dobijes nego li izgubis na talasima...Na pomenutim plazama more ume da "podivlja" jos vise ali nema pravila.Ja obozavam talase a desilo mi se jedne godine da za 11 dana nije bilo ni talasica. Uostalom,uvek ima i alternativnih plaza.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno se izinjavam ako na pogresnom mestu pisem, ali nikako ne mogu da se odlucim gde da kaparisem smestaj, da li u A. Nikitas ili Nidriu ili Vasiliki?:shokiran:

Najradije bih u gradu Lefkasu ali ne u hotelu. Prinudjeni smo da idemo sa agencijom pa cemo rentirati auto.

Da li neko moze da mi objasni u cemu je razlika izmedju pomenutih mesta kako bih se konacno odlucila.

 

Izmenjeno (Brazilera)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo zapadna strana ostrva valja, sve ostalo je kao da ste otisli u CG sto se mora tice.

 

Lefkas je opcija i najdalje sto bi ja isao od zapadne strane sto se smestaja tice, i onda sve na gore je ok. Nikako nidri i ta strana nista ne valja.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno se izinjavam ako na pogresnom mestu pisem, ali nikako ne mogu da se odlucim gde da kaparisem smestaj, da li u A. Nikitas ili Nidriu ili Vasiliki?:shokiran:

Najradije bih u gradu Lefkasu ali ne u hotelu. Prinudjeni smo da idemo sa agencijom pa cemo rentirati auto.

Da li neko moze da mi objasni u cemu je razlika izmedju pomenutih mesta kako bih se konacno odlucila.

 

​Odgovor na tvoje pitanje je Lefkas ili Agios Ioannis. U A. Ioannisu postoji gomila smestaja, a nalazi se 3 min. kolima od Lefkasa. To je svakako odlicna baza za obilazak zapadnog dela ostrva. Sto rece Kaostechno, Nidri ili Vasiliki izbegavaj.

Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo hvala na sugestijama.:thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za auto ne sekiraj....Osim ako ne iznerviraš nekog odavde ...lol ...bez šale...auto ti je sigurniji nego ovde. Grci se stalno čude čemu nama služi kandža i šta će nam to ...

Talasa ima stalno. Nekad su veći , nekad manji a nekad ogromni! :) Vetar pirka stalno i nije neprijatan osim ako je napolju baš hladno.

Ne brini mnogo ;) Lefkada je pravo mesto za opušteni odmor.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Stathis apartments u Agios NIkitas?

Izmenjeno (dezo_pp)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozzzz za Nick034 i Calypso....:uraaaa:
 Nisam se zurio da se vratim jer znam da ste vi tu....:)
Drago mi je da smo opet svi na okupu i jos draze da se armija forumasa svakoga dana uvecava...Jednog dana kada nam dosadi da letujemo na Lefkadi mora da otvorimo turisticko predstavnistvo u Lefkasu (odmah do "Daltons"-a)

A sad odgovor za MIKA GOGI....
Vila 'Milos" je sasvim pristojan smestaj ,u zatvorenoj ulici bez saobracaja,drugi red kuca blizu taverne 'Poseidon' (meni najbolje u A.Nikitasu) i blizu staze koja vodi do Milos plaze.
Nemojte da brinete oko izbora,jer su sve smestajne jedinice u A.Nikitasu (mislim na one bas u selu) blizu plaze,marketa,taverni...itd
Zelim vam prijatan i nezaboravan boravak na prelepoj Lefkadi....Srecno!
 

​Hvala puno na odgovoru.Puno pozdrava.Sve najbolje.Nadamo se lepom odmoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

ovog avgusta planiram da letujem na Lefkadi u Agios Nikitasu.

Preko interneta sam nasao smestaj u Panatazis studios.

Traze mi depozit od 150 evra unapred.

Da li je to uobicajeno i da li je neko imao iskustva sa ovim smestajem?

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jos u Januaru poslala depozit smestaju u Ag.Nikitas 100e.tako da nema brige.Meni nije prvi put,i ranije sam prilikom rezervacije nekog smestaja  u Grckoj uplacivala depozit.Trebalo bi da bude sve u redu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

ovog avgusta planiram da letujem na Lefkadi u Agios Nikitasu.

Preko interneta sam nasao smestaj u Panatazis studios.

Traze mi depozit od 150 evra unapred.

Da li je to uobicajeno i da li je neko imao iskustva sa ovim smestajem?

Hvala unapred :)

Bez brige sto se tice depozita!

A sto se tice smestaja, smesten je u samom srcu Agios Nikitasa na 50ak met. od plaze...

U cenu ulazi i klima i wi-fi, bar je tako bilo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Hvala na brzom odgovoru,

prvi put idem u sopstvenoj reziji pa sam preoprezan.

Gazdarica mi nije delovalo previse ljubazno, vise rezervisano, kratko je odogovaral na moja pitanja, a i ima ih samo na njihovom sajtu i tripadvisoru,

Da li vam to deluje sumnjivo ? :)

Takodje kad joj uplatim depozit na koji nacin mi potvrdjuje rezervaciju? 

Samo mailom pretpostavljam?

Pretpostavljam da ja malo paranoisem :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uvek slao Westernom..

Prvo imas mali, a drugo imas papir od Westerna(ili banke, zavisi kako saljes) kao dokaz..

O prevari nemoj ni da razmisljas, jer ako se to desi oni su ga ugasili!

Kazne su astronomske i dobice zabranu za rad, a to im nikako ne odgovara jer zive od toga.

A to sto ti sturo odgovara, verovatno si 50-ti danas:D

Opusteno, bez brige..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka