zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Jeo sam i u Giro Giro , a kad bi znala sta sve stavljaju u Giro Giro:dosada:

Zbog toga sam i presao kod ,,Daltona"

90% ljudi ce ti reci da je najbolji giros kod spomenute kuce...;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja glasam za "Daltons''....Neka stavljaju sta hoce,ja nikada nisam imao problem a pojeli smo ih na stotine moja porodica i ja...Svakako su bolji od 'leskovackog' rostilja iz Nidrija....daltons.thumb.jpg.805cd4aa711bb647a4acae
Izvinjavam se moderatorima ako ova vrsta reklame nije dozvoljena...Smatram da je ovo kao slika plaze ...Nezaobilazno!

daltons (1).jpg

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ма свратићемо и до тог Далтона када будемо ишли у Лефкас баш да пробамо :D 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ok,ja samo delim info i misljenje vecine,vecine grka odavde a i turista sa kojima sam saradjivala.Ukusi su razliciti,u svakom sl bitno je da su svi zadovoljni..oni zbog toga i rade i postoje :) Ma,sve je bolje od onoga u Nidriju :D

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' bio neko mozda u Green view apartments da mi kaze kakvi su utisci? Koliko mogu da vidim po slikama, deluje mi cisto i skromno...I ako neko moze da mi preporuci neki proveren i povoljan smestaj u ovom gradicu :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 16.5.2015. at 23:14, jotica je rekao/la:

Je l' bio neko mozda u Green view apartments da mi kaze kakvi su utisci? Koliko mogu da vidim po slikama, deluje mi cisto i skromno...I ako neko moze da mi preporuci neki proveren i povoljan smestaj u ovom gradicu :) 

Jotice,
Bili su moji prijatelji u "Green view" prosle godine i bili su zadovoljni....Rekli su mi da je namestaj malo stariji ali da je cisto sto je najbitnije.Ja sam mnogo puta prolazio pored pomenute vile ali iskreno nikada nisam usao da izvidim situaciju(kao u nekim drugim...lol...:)..). Na dobroj je lokaciji ,uz samo setaliste i ne deluje lose onako spolja. Prijatelj mi je rekao da je jedino imao problem sa parkingom ali to je vec generalno problem u A.Nikitasu,osim u vilama sa sopstvenim parkingom,kojih je btw. jako malo.
Evo nekih adresa: http://www.lefkadaslowguide.gr/en/business/accommodation/rooms-for-rent-studios-apartments/?region=12359
ili: http://www.lefkadaslowguide.gr/en/business/accommodation/hotels/?region=12467&price=
Pozzz...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog ko je bio u vili Iris? Kakav je smestaj i sama pozicija vile?
Posto ne trazimo neki provod vec iskljucivo odmor kontam da ce nam Agios Nikitas odgovarati u potpunosti. Uplatili smo od 14.08-24.08. Vidim da su uz Milos veoma blizu Kathisma i Pefkoulia koje se mogu obici i busem ili skuterom, tako da mi kola trebaju samo za Egremni i Porto Kaziki, eventualno Megali Petru ako nam se bude islo. Gde je najbolji giros u Nikitasu? Primetio sam da ima samo jedna agencija za rentanje kola, imaju li internet prezentaciju i kakve su im cene u avgustu? 

 

​Ja sam bila u ovoj vili pre 5 godina. Tad je bila basic, grcki fazon. Secam se da je bila neka klima koja je lupala nocu na terasi. Mada, davno je bilo, verovatno su je popravili :rolleyes: Ne secam se drugih detalja iz smestaja, jer realno tu se samo prespava, mi smo po ceo dan bili na plazama.

E, da, dobro je sto terase gledaju ka mirnom delu, a ulazi u studija su ka magistrali i vila je odmah pored magistrale, kad se dolazi iz smera Lefkasa, 4.,5. kuca.

pozz i lep odmor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru, poslali smo mail-ove na jos nekoliko adresa vila koje su na forumu spominjane pa cemo videti  sta nam je najpovoljnjije:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, mozd aje bilo reci o ovome ,a mozda i nije, nisam stigao da precitam sve ovo, citao sam postove od pre par godina i nisam ocekivao da se jos uvek prica o ovome , kliknuo na poslednju stranu i videh da je tema jos aktuelna :) ..nice. elem, interesuje me gde se moze parkirati auto u Nikitasu, ako si smesten u glavnoj ulicici, jer vidim na mapama da je ta ulica od one frekventne ulice , da kazem magistrale, kao neka pesacka zona i da ne moze kolima do kuce gde si smesten!? dakle ne brine me sto bih pesacio , vec pitam samo zbog brige o bezbednosti automobila nocu i tako to :) .... pozzz i hvala

takodje, put i ostavljanje auta do MIlos ili Katizma plaze....da li pesaka ili autom, naplata parkinga i tako to....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Darkovic,
U A.Nikitasu je generalni problem parkiranje.
Medjutim,nije to nemoguca misija.Neki od smestaja iz glavne ulice(doduse mali broj njih)ima ogranicen broj parking mesta u svom dvoristu i bez obzira sto je to pesacka zona moze se do njih kolima.Drugi pak imaju neke maslinjake preko magistrale i tamo upucuju svoje goste da ostave svoje "ljubimce".
Nije problem ostaviti auto ni uz magistralu,mada je to uglavnom moguce samo u kasnijim satima kada se ''dodjosi' iz Nidrija vrate u svoj smestaj.Sto se tice bezbednosti ,retki su incidenti.
Sto se tice Katisme,svuda duz plaze ima parking prostora.Imas onih koji se placaju ali moze da se parkira i bez eurica.
Do Milosa ne mozes kolima(da me ne bi ispravljali ostali prijatelji forumasi,nije nemoguce ako preskaces kapijice vila iznad plaze :) ) vec mozes brodicem iz A.N ili avanturisticki (moj omiljen nacin) pesaka preko brda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je ' moze neko da mi kaze da li je bolji Hotel Selini ili Vila Agatha,nikako ne mozemo da se odlucimo? :) Selini je malo jeftiniji ali u Agati imamo dorucak, tako da dodje na isto. Procitala sam dosta pohvala za Agatu na ovom forumu, ali imaju slobodnu samo sobu u prizemlju koja naravno nema terasu pa me zanima da li je deo ispred sobe necim odvojen od ostatka dvorista ili se izlazi odmah u to zajednicko dvoriste? Koji od ova dva smestaja je blizi plazi? I da li i jedan i drugi stvarno imaju sopstveni parking kako pise? :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala! pa da, do Milosa sam i mislio stazom preko brda, sume ,tamo negde od Posejdona....a za Katizmu ok, ima veliki parking, fino...ma nije mi problem da pesacim do kuce, vec samo me brine to da ce neko da mi ocese kola, ispumpa gume ,razbije staklo i tako te fore,ali ako nema takvih incidenata, ok onda...ne trazim bas da mi auto bude na oku, iz kreveta, onda dzaba ti letovanje i zivot :D ...

i, da, dal na te dve plaze duva stalno i talasa jel ima  kao na onoj gore plazi gde surfuju? prvi put bui=ih na Lefkadu, pa zato pitam sve ovo...pozzzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za talase, kako ti se zalomi, to niko ne moze da ti garantuje, moze da ih ima a mozda ne, u vecinu slucajeva ih ima..

Za kola ne brini , takvih incidenata nema , ja nisam video niti cuo da se nekom nasto tako desilo..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja glasam za "Daltons''....Neka stavljaju sta hoce,ja nikada nisam imao problem a pojeli smo ih na stotine moja porodica i ja...Svakako su bolji od 'leskovackog' rostilja iz Nidrija....daltons.thumb.jpg.805cd4aa711bb647a4acae
Izvinjavam se moderatorima ako ova vrsta reklame nije dozvoljena...Smatram da je ovo kao slika plaze ...Nezaobilazno!

daltons (1).jpg

Moram da update-ujem prethodne iskaze i info u vezi girosa a i moje misljenje.I ovaj put dajem svoj glas Daltons-ima,zato sto je covek stvarno unapredio poslovanje.Uradio je domaci zadatak i istrazivanje trzista i dao je sta se trazi.

Otvoren je novi ogroman lokal,blizu starog lokala u istoj ulici,sa vrlo interesantim enterijerom.Vise je kao grill house,tj pored girosa,souvlakija i sl ima svasta nesto jos od obroka sa mesom,zatim klasicna grcka predjela itd.

Povecao je porcije,i ulepsao dekoraciju,a sto je najbitnije:

imaju sada odlicnuuu skepasti pitu :D Isprobana sinoc i za 10-ku je :D

 

Izvinjavam se na ovom postu u sred teme Agios Nikitas,ali samo sam se nadovezala. 

Pozdrav ;)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka