zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Uvecana prva stranazWWuyu.jpg

Uvecana druga strana - Vikend

EUurG2.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se do sada uvek rukovodila KTEL-ovom stranicom,i plus zvala cesto telefonom,i uvek je sve bilo tacno i azurirano,cak se nekad desavalo da,iako na ovim polepljenim rasporedima pise neki polazak, se naprasno pomeri/ukine itd,desava se,zato je najbolje uvek zvati fonom ili pitati u onoj kucici kad ste tamo ,a do tada cisto se informise okvirno i to je to..

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, ja u sustini i jesam proveravala u busu sa kondukterom kada ima povratak sa plaze ali i on mi je govorio vise termina.Moguce da su dodali neke linije jer su u tom periodu bile velike guzve.Bas na relaciji Lefkas - Agios Nikitas su autobusi bili krcati da pero ne moze da padne na pod.

Znaci ja sam ipak imala srece :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima.... :)

Evo mene opet na forumu pa ako mogu nekako da pomognem,na raspolaganju sam... :)

Zelim vam svima mnogo sunca ! :hello:

Veliki pozdrav za dragog Dekija :hello: Dobro nam se vratio druze...

Sve najboljeee , dobio si velike komplimente i pozdrave od Tese ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Moze li neko nesto da mi kaze o Villi Milos u Agios Nikitas.

MI REZERVISALI ZA 15.07.pa neznam dali nisam pogresila u izboru jer putujemo sa troje dece.Dali je blizu plaze kao sto pise u zatvorenoj ulici da je tu market i restorani.

Kako najlakse stici do nje.

Hvala svima na odgovoru.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ozzzz za Nick034 i Calypso....:uraaaa:
 Nisam se zurio da se vratim jer znam da ste vi tu....:)
Drago mi je da smo opet svi na okupu i jos draze da se armija forumasa svakoga dana uvecava...Jednog dana kada nam dosadi da letujemo na Lefkadi mora da otvorimo turisticko predstavnistvo u Lefkasu (odmah do "Daltons"-a)

A sad odgovor za MIKA GOGI....
Vila 'Milos" je sasvim pristojan smestaj ,u zatvorenoj ulici bez saobracaja,drugi red kuca blizu taverne 'Poseidon' (meni najbolje u A.Nikitasu) i blizu staze koja vodi do Milos plaze.
Nemojte da brinete oko izbora,jer su sve smestajne jedinice u A.Nikitasu (mislim na one bas u selu) blizu plaze,marketa,taverni...itd
Zelim vam prijatan i nezaboravan boravak na prelepoj Lefkadi....Srecno!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo na Lefkadu prvi put. Nasli smo povoljan smjestaj Nikolas I Sofia studios iznad Katizme. Zanima me da Li je uopste moguce pjeske odatle do plaze I do Agios Nikitas ili samo autom??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do Katizme mozes da pljunes;), do A. Nikitasa mozes busom, auto pozeljan , a u krajnjoj nuzdi mozes i pesice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog ko je bio u vili Iris? Kakav je smestaj i sama pozicija vile?
Posto ne trazimo neki provod vec iskljucivo odmor kontam da ce nam Agios Nikitas odgovarati u potpunosti. Uplatili smo od 14.08-24.08. Vidim da su uz Milos veoma blizu Kathisma i Pefkoulia koje se mogu obici i busem ili skuterom, tako da mi kola trebaju samo za Egremni i Porto Kaziki, eventualno Megali Petru ako nam se bude islo. Gde je najbolji giros u Nikitasu? Primetio sam da ima samo jedna agencija za rentanje kola, imaju li internet prezentaciju i kakve su im cene u avgustu? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja cu da ti odgovorim za giros...

Koliko mi se cini u A. Nikitasu nema giros uopste tj. ima sad sam se setio povise marketa onog dole i nije nista specijalno, u odnosu na ,,Daltona" u Lefkasu , krs...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog ko je bio u vili Iris? Kakav je smestaj i sama pozicija vile?
Posto ne trazimo neki provod vec iskljucivo odmor kontam da ce nam Agios Nikitas odgovarati u potpunosti. Uplatili smo od 14.08-24.08. Vidim da su uz Milos veoma blizu Kathisma i Pefkoulia koje se mogu obici i busem ili skuterom, tako da mi kola trebaju samo za Egremni i Porto Kaziki, eventualno Megali Petru ako nam se bude islo. Gde je najbolji giros u Nikitasu? Primetio sam da ima samo jedna agencija za rentanje kola, imaju li internet prezentaciju i kakve su im cene u avgustu? 

 

​Mi smo jeli ovde dva puta i bio je dobar. :)

 

 

Lefkada.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E tu... onda niste jeli kod ,,Daltona":D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo. Ali smo jeli u Vasilikiju, Nidriju i ovde. I svuda je manje-vise isto.

Najbolji koji smo jeli nije na Lefkadi! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E kad budete ponovo isli jedite kod ,,Daltona" i ne sumnjam da ce vam to biti najbolji giros...;) sala na stranu, stvarno je giros boli glava, a porcije su im:shok:... ogromne!!!:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakav crni Dalton,ja ne znam ko vam ga je ispromovisao toliko.Kad biste znali sta se sve nalazi u tom mesu,i koliko je bilo slucajeva "problemcica" nakon obroka eee :D Pet puta bolji,vece porcije,lepsi tzatziki,odlican sos za pilleci giros itd je u Giro Giro u Lefkasu ,koji je pored Daltona. ;)

Izmenjeno (makikiss)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka