zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima. :)

Mozete li mi reci kakav je hotel-KALYPSO?

Hvala unapred. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje u septembru sa smeštajem, da li je previše rizično otići i na licu mjesta traziti smjestaj ? S obzirom da imamo malo djete (3 god )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo drugari!

Rezervisala sam smeštaj preko interneta u Ag.Nikitasu, u vili Andreas & Georgios, u periodu od 20.08.

Ovo mi je prvi put da idem na letovanje u sopstvenoj organizaciji.

Nadam se da će biti sve ok. :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li neko zna nesto o Evridiki's Villa u Ag. Nikitas?

Imam neku ponudu, ali ne vidim da je iko bio tamo. Prelistao sam ceo forum uzduz i popreko :)

Inace, planiram da idem u avgustu (od 7og do 20og)...bar 10 nocenja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,

Zelim da vam se zahvalim na svim informacijama koje ste nesebicno podelili samnom ali i sa ostalim clanovima ovog predivnog foruma..Odlucio sam da se povucem sa istog iz nekih licnih razloga i vise necu ucestvovati u diskusijama. Naravno,ako je nekome potrebna neka vrsta pomoci ili neka informacija moze mi se oobratiti u PP.

Hvala na razumevanju i zelim vam da ostanete zauvek ovako dobri kao sto ste bili do sada..

S postovanjem,

Dejan Jotev...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svim forumasima..

Danas smo bili u Agios Nikitasu i...bez uvrede onima koji ga vole,ja licno sam ocekivao bar malo vise.

To je, ne selo, vec kako bih ga nazvao,jedan obican sokak sa par taverni, 3 prodavnice i to je to...

Totalno razocarenje Nikitasom,to je moje misljenje, generalno, ostvo je fenomenalno,more, svaka rec je premalo jaka da bi se preneo utisak, jednostavno,nestvarno i carobno!

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpuno se slazem, ja sam isto ocekivala vise iz price koju sam cula. Nisam mislila da cu zateci "slepo crevo" :) i to ne vise kao vece ili modernije, nego sarmantnije. Mada sam potpuno uverena da bih imala lepsi utisak da je bilo manje ljudi. Onolika reka ljudi (i to na pocetku sezone) u tako malom mestu je sigurno pokvarila dozivljaj.

E sad, mozda mu to sto nema poprecnih ulica uz more nego se zavrsava izlazom na more i nekom nazovi plazom daje posebnu draz, ali je meni zbog toga klaustrofobicno. Medjutim, drago mi je da postoji kao mesto sa ambulantom i prodavnicama zbog letovanja u okolnim vilama.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ve molam moze li nekoj da mi kaze dali ima za rentanje vespi vo agios nikitas sto sega brzo bil zasto imase muabet deka imalo pa go zatvorile,sakam da znam zosto mi e bitno za prevoz do ubavite plazi,i nesto za vila spiros

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu se zatvorile, u centru su i Budget i Europcar, jedna naspram druge, i rade sve u šesnaest.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko od clanova ko je sad na Lefkadi da kaze kakva je temperatura vode jer je u Crnoj Gori ladna voda cele sezone.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko od clanova ko je sad na Lefkadi da kaze kakva je temperatura vode jer je u Crnoj Gori ladna voda cele sezone.

:zid: :zid: :zid::hahaha: :hahaha: :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:ideja: pokazuje%20prst.gif:zid::hahaha::D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, nov sam ovde na forumu ali sam procitao sve u okviru ove teme. Prilično kasno smo ja i moja partnerka počeli razmišljati o Lefkadi i sabirati pluseve i minuseve. Do sad je bila samo opcija Nidri s obzirom da je 90% ponuda kod nas usmereno ka tamo, ali sam nedavno dobio Agias Nikitas ponudu sa vilu Argo i sve ovo sto ste napisali o ovom mestašcetu mi se dopada.

U suštini ne tražimo neki ludi noćni provod i ne znam kakve kafiće i restorane, na odmor idemo pre svega zbog mora i lepih plaža. Mislim da Agios samim tim onda ima značajniju prednost u odnosu na Nidri, s obzirom da su gotovo sve najlepše plaže na ovoj strani. Svakako mislimo rentirati skuter pa obilaziti šta je potrebno. Interesuje me najviše da li igde i Agiosu ima WI-FI? Jako bi mi trebao povremeni pristup internetu zbog prirode posla kojim se bavim, čisto da povremeno mogu proveriti mailove. Da li neko ima ovakva iskustva? Možda Jotev kao najiskusniji, koliko vidim :) Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktiraj vilu Argo meilom pa pitaj slobodno za wifi.Ja sam rezervisao smestaj bez wifi u En Plo ali mi je gazda rekao da imaju kafic na plazi sa otvorenim wifi.U svakom slucaju planiram da kupim u Lefkasu karticu wind f2 sa internetom i da se uklopim za 15evra u 2-3gb sto bi bilo dovoljno za google earth,maps i facebook.A preko android telefona cu da uradim tethering do laptopa.Jotev mi je rekao da sve tri mrez imaju dobar 3g signal.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ekstra! Hvala na informaciji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka