zlatkovicandreja

Agios Nikitas

1106 poruka u ovoj temi

U 30.5.2013. at 21:20, rakel je rekao/la:

Hvala, Jotev!

 

Vrlo dobro !!! Sluzim narodu !!!...:)

No problem Rakel.. :cvetic:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jotev,ako moze mala pomoc ;) ima na booking-u vila Konstantina ili tako nesto,bas je u ulici koja izlazi na more,50m od plaze...ali nema parking naravno..jel postoji negde u Ag.N parking uopste?znam da je nocna mora ali...Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da je glavna (ujedno i jedina) ulica zatvorena za saobracaj svi smestajni kapaciteti koji ne izlaze na magistralu nemaju parking...Uglavnom svi parkiraju na ulici ali ima mali puteljak(neasfaltiran) koji se nalazi preko magistrale i vodi do nekih maslinjaka gde se moze parkirati auto ako bas nema mesta na ulici.Druga opcija je prosirenje na ulazu u A.Nikitas a treca je na suprotnoj strani ka Katizmi...Ma uvek se nadje nesto a guzve su najvece u avgustu....Hotel u kome sam ja bio ima sopstveni parking ali desavalo se da se neko lose parkira pa ne mogu da udjem u dvoriste hotela...Maslinjak je tada vadio stvari...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala punooo na odgovoru,ali dok sam se ja smislila u vili nema više mesta :( rezervisala sam u Casa d'Irene 1,5km od Nikitasa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3.6.2013. at 19:53, kloe je rekao/la:

hvala punooo na odgovoru,ali dok sam se ja smislila u vili nema više mesta :( rezervisala sam u Casa d'Irene 1,5km od Nikitasa...

 

Eeeeee, znam tu kucu....:)...To je ona iznad Katizme u brdu...Malo je zeznuto sto se mora kolima po hleb i vodu ali je pogled odozgo fantastican...Zelim vam srecan put i lep provod..:):aplauz:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je ta :rolleyes: pripremili smo se na putesestvije, kazu na bookingu da je 800m od Katizme,ne znam da li misle vazdusnom linijom ili :razmislja: sala mala, ma bice nama super...hvala jos jednom puno :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da javim da smo juče rezervisali smeštaj u hotelu Aghata i to bih zahvalio ovde forumašu Jotevu. Uspeli smo da dobijemo čak i popust, siguran sam da deo toga ide i na to što smo se pozvali na tebe Deki, u smislu da smo po tvojoj preporuci izabrali baš taj hotel. Ovom prilikom prenosim pozdrave od Aghate za Joteva i naravno još jednom hvala na svemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koji period i po kojoj ceni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koji period i po kojoj ceni?

Period je kraj Jula (22-31), po ceni od 550 eur za dvoje odrslih i jedno dete od 5 godina, 10 noći + doručak. Početna cena za sobu je bila 600 eur, ali zahvaljujući Gospodinu Jotevu dobili smo popust, tako da nas je na kraju izašlo 550 eur.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Zanima me da li je neko bio u Andrea and George studios u Agios Nikitas-u ili zna nešto o tom smeštaju? Dvoumimo se između ove vile i Cosmos studia u Nidriju.

Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila ni u jednom ni u drugom smeštaju, ali pratim temu jer se Lefkada u mojoj porodici već dugo krčka. Na sajtu Andrea and George vidim da se zapravo radi o dve kuće, George na putu ka Katizmi - nema pogled na more i u apartmane se ulazi sa terase. Andrea je u selu i čini mi se prema slikama da bolje izgleda. Da li smeštaji isto koštaju? Uzgred, ne vidim dilemu između Agios Nikitasa i Nidrija kad je u pitanju lepota mora i plaža.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila ni u jednom ni u drugom smeštaju, ali pratim temu jer se Lefkada u mojoj porodici već dugo krčka. Na sajtu Andrea and George vidim da se zapravo radi o dve kuće, George na putu ka Katizmi - nema pogled na more i u apartmane se ulazi sa terase. Andrea je u selu i čini mi se prema slikama da bolje izgleda. Da li smeštaji isto koštaju? Uzgred, ne vidim dilemu između Agios Nikitasa i Nidrija kad je u pitanju lepota mora i plaža.

Smeštaj u Nidriju je nešto jeftiniji. Razmišljali smo o Nidriju jer nam je interesantniji za večernju šetnjicu, da ne moramo kolima i uveče da se vozamo. U svakom slučaju Agios Nikitas jeste preslatko mesto, ali mislim da bi nam uveče bilo dosadno i da bismo stalno išli u Lefkas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4.6.2013. at 9:06, Mare100 je rekao/la:

Samo da javim da smo juče rezervisali smeštaj u hotelu Aghata i to bih zahvalio ovde forumašu Jotevu. Uspeli smo da dobijemo čak i popust, siguran sam da deo toga ide i na to što smo se pozvali na tebe Deki, u smislu da smo po tvojoj preporuci izabrali baš taj hotel. Ovom prilikom prenosim pozdrave od Aghate za Joteva i naravno još jednom hvala na svemu.

 

Mare,hvala tebi na lepim recima..Drago mi je da ste pronasli smestaj i da ste zadovoljni dogovorenom cenom.Siguran sam da cete biti zadovoljni i svim ostalim pa vam zelim srecan put i lep provod a ocekujem da se javite po povratku i podelite sa svima nama vasa iskustva...Jos jednom hvala i SRECNO !!! :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

Jas sam iz Mk,i imam edno pitanje do oni koji su vec bili u Agios Nikitas,dali ima neki rent a car gde se moze iznajmiti auto ili jos bolje vespa i kako otprilike idu cene po danu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 21.6.2013. at 17:23, travelgirlSK je rekao/la:

Zdravo,

Jas sam iz Mk,i imam edno pitanje do oni koji su vec bili u Agios Nikitas,dali ima neki rent a car gde se moze iznajmiti auto ili jos bolje vespa i kako otprilike idu cene po danu?

 

Postoji jedna agencija za iznajmljivanje automobila u A.Nikitas i zove se "Europcar"..

 

Contact : MS PHILIPPA MELA

Address : Agios Nikitas Lefkada Ionian Island

Zipcode : 31100

City : Lefkada

Phone : +30-26450-97249

Cene zaista ne znam jer uvek idem svojim autom...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka