ivandirektor

Low cost kompanije do Gran Kanarije

5 poruka u ovoj temi

Planiram da idem na Gran Kanariju da radim neko vreme, treba mi najbolji, najbrži i što je najvažnije, najjeftiniji način da odem tamo pa sam sad u dilemi. Pretražujući po netu shvatio sam da je najjeftiniji način Ryan air ali pošto on ne leti iz BGD, onda iz Milana a do Milana busom, e sad ako ima neki još bolji način-recite!

Zanima me način plaćanja i rezervacije Ryan-aira. Pitao sam nekoliko naših agencija i one ne rade sa njima. Za mene bi najbolje bilo da rezervišem njihovu avio-kartu u nekoj turističkoj agenciji ali još nisam saznao za neku koja sarađuje sa njima. Da li znate za neku?

Postoji mogućnost i rezervacije online ali tu imam nekoliko problema. To se radi karticom a ja nemam nijednu karticu pa mi kažite šta da radim. Da li online rezervacija Ryan air-a može da se izvrši debitnim karticama pošto sam čuo da su one bolje i jeftinije ili može samo kreditnim? Da li Ryan air uopšte prihvata naše kartice?

Gledao sam sekciju za kartice na sajtu Ryan air-a i tamo pominju kreditne i pripejd kartice ali na spisku zemalja nema Srbije, čak za kreditne kartice nema ni Italije. Da li to znači da Ryan air ne prihvata kartice iz Srbije?

Evo te stranice:

http://www.ryanair.com/en/creditdebit

Nisam nikad rezervisao avio-kartu online pa ne znam šta da radim, da li uopšte da vadim neku karticu u banci i koju? Da li je debitna kartica isto što i pripejd?

Isto me zanimaju koferi, gledao sam njihov cenovnik za čekiranje kofera i ono je strašno. Da li je neko leteo sa njima, koliko naplaćuju čekiranje 1 većeg kofera a koliko manjeg? Da li možete da mi kažete neke njihove okvirne cene. Zanimaju me praktična iskustva sa Ryan airom i da li su im ti dodatni troškovi, takse i provizije dosta visoke? Koliko se sve to isplati?

Pomagajte drugovi da ne odem u stečaj! Haha.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nećeš, nećeš......

Što se tiče plaćanja karticama, možeš platiti visom ili masterom (može i maestro). Debitna ili kreditna, proći će. Važno je da imaš dovoljno novca na njoj. S obzirom da nemaš nikakvu, idi u neku od banaka i raspitaj se kakva je procedura. Naći će se neko rešenje.

Nemoj zaboraviti da i ova pomenuta procedura izdavanja kartice iziskuje vreme, možda i mesec dana, tako da sve ovo ne možeš ostaviti da rešavaš neposredno prije no što odlučiš da kupiš kartu on-line.

Prtljag je uvek bio skup kod loukostera. Za cene, pogledaj na njihovom sajtu.

S obzirom da si izabrao loukostera kao prevoznika, nemoj zaboravi da oni mogu vrlo lako otkazati let, i to bukvalno pred sam polazak, bez neke posebne najave i obrazloženja, a ti se slikaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala a to je već bezobrazluk.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je na dugom štapu, pa tebi izvesno neće vredeti, ali ako se obistini, biće to najverovatnije najbolja veza ka Kanarima:

http://www.aviokarta.net/vesti/1648-easyjet-podneo-

zahtev-za-liniju-milanobeograd/

Žele da lete 4 puta nedeljno za Milano, u sezoni. Nadam se da će se to ostvariti.

Izmenjeno (makičak)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ste se nasi u Barseloni za Gran Kanarije Ryan airom povratna kosta 45 Eura povratna karta : info iz 2014 god :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901747
    Ukupno poruka