mermaid

Sheraton Soma Bay Resort

297 poruka u ovoj temi

@lalex

Kada smo sedeli u lobiju i cekali prevoz do aerodroma, ispricam pricu jednom bracnom paru u vezi igranke oko lco i oni mi potvrde istu pricu, te dođite uvece, te sutra, te nema slobodnih soba... I on covek gurnuo 10e, dobili sobu za 40e do 18h ili 20h,slagacu vas zaboravio sam.. A sto se rucka tice, ista je bila ponuda i dok je bio na plazi u sea view restoranu, samo sto ste tamo mogli da birate da li cete sami da se sluzite ili cekate set menu pa da vam oni donesu...nama je bilo ok u smislu da smo mi dozivljavali rucak kao neku uzinu, posto smo isli na ronjenje oko 7h,pa kasno na dorucak oko 10-pola 11h i u 14h nismo ni bili gladni,ali malo salate, grilovana piletina i pomfrit, čisto da se premosti do večere... Slazem se da je cene prenaduvana, ali sta tek reci za Kempinski gde je 4-4.500e za dvoje polupansion :)

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@lalex, @dare013pa, baš mi je žao da vas je sve to dokaćilo.... Ručak u restoranu na plaži  sa zaista pristojnim menijem je bio svetlija tačka.... Menu sam već kačila....Nama super odgovarao da se ne maltretiramo do glavnog.... Ali bilo je tu uvek po bar 5  predjela, salate, glavnih jela., pizze... slatkiša...  E ovo sada i dok je bio @jaksa iskusio, zaista sramotno!!! 

A LCO , ma nemam reči, i o tome sam pisala....Ali ovo da nemaju formiranu cenu, ludilo mozga....A kao da su za prošlu imali :hahaha:Nego kako se ko snadje...  Po bilo kojoj ceni nećemo se vratiti.... Dobro, ne baš tako, ali ove....ludilo....:besan:  Žao mi je mnooogo onih divnih korala i lepe plaže, al sa peskom..... i to su isfulali.... @dare013pa, duguješ mi predlog :rolleyes:

Baš mi je jako žaoooo što idu  nizbrdo, kao što je @shania opisala pojedine hotele iz Merriot grupe  :shokiran:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@maštalica

hahaahaha,nisam zaboravio,ali nemam ideju sta da vam preporucim, sto se Hurgade tice...a dok se cene koliko toliko ne vrate u normalu,mislim da cu i ja malo pauzirati :(

Izmenjeno (dare013pa)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzeo sam LCO 50 eur samo soba do 21h, do 20h je 40 eur. 21h je max dokle moze LCO, posle toga mora nocenje i to iznosi 175 eur sa AI. Po nas dolaze u 23:50. Kaze na 100 % smo, ali sam bio kod lika kog sam i castio jutros pa je zvao front menadzera.

E sad sta bi bilo da nisam sa njim pricao mozda bi me zezali da nema dok ne dam. 

Izmenjeno (lalex)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko bi lakse i jednostavnije bilo i nama gostima ,ali i njima radnicima hotela,da imamo narukvice,a ne za svaki obrok i za svako popijeno pice : " What is your room number?" koliko to samo vremena oduzima,pogotovo njima...kolicina pića,puta broj gostiju,puta broj dana....I naravno,da se iste ne seku poslednjeg dana...toliko se hrane baca,nece hotel propasti.

Izmenjeno (dare013pa)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@maštalica

Ma hotel je ok, samo ima te neke stvari na koje mi nismo navikli, a moguce je da ti hoteli okolo isto tako rade. Mi smo inace zadovoljni, isplatio se svaki euro. Mislim da ga ne treba preskociti ako je ok cena bez obzira na neobican AI.

Ovo ste u pravu da je cudno da imaju jedan A la carte restoran, mislim da je to zbog restorana koji postoje do Marine i u samoj Marini. To kazu i za taj LCO bez AI, kao ima restorana...

A ta Marina i centar, koji su to prevaranti, kao Nassau za vreme pirata.

Prvo taj Antinal nema vec nude nesto drugo kao bolje, ali skuplje, ma vazi. Zatim da kupimo Tahini u marketu kad tamo nema cena, reko idemo mecki na rupu.

I za kraj da kupimo masku zeni preko lica posto ima neku Areninu sa disaljkom, a ova bi joj vise odgovarala, ja imam preko celog lica jos od pre nekoliko godina iz Cleopatre. Ulazimo, puno maski, rekoh super. Pitam koja je cena kaze evo vidis ima ova dva reda izlozena, prvi red 25 eur, drugi red 45 eur. Kazem mu imam ja masku iz Hurgade 18 eur platio jer moze za 20 eur ova od 25 posto mi zvuci mnogo 45 eur,

Ma nema sanse, 25 eur i to je to, rekoh daj da proba i skida jednu upakovanu kao njen broj. Otvara, ja je uzimam u ruke, vidim ja ovo neka glupa plastika, kazem druze ovo je neko sranje plastika, bas tim recima. Kaze on ajde dobro evo ti ova od 45 eur za 25 eur i ja je uzimam u ruke, ma isto sranje. Rekoh jel ti mene zezas, kaze ajde moze za 20 eur ta od 45 eur. Ma necu to sranje kazem mu :), a on ni pet ni sest mi kaze to je Tempered Glass.

Sad si se ukupo reko za sva vremena, zurim cekam me prevoz :D.

A mojoj zeni neprijatno, u zemlju propala :D.

Oni imaju ladno jedan tip maski samo od razlicitih proizvodzaca, isti kvalitet, pa ko hoce za 45 eur eto mu :rolleyes:.

Cleopatra je majka.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@maštalica  Ma,navikli smo se i mi na potpisivanaje racuna,ali zasto komplikovati kada moze i jednostavnije,hocu da uzmem pice i odem,ne da cekam da se neko nauci kako da odstampa racun sa iznosom 0,00 EP....a sto se tice kontrolisanja barmena,siguran sam da postoji i drugi nacin,posto 99% hotela ima narukvice za all.

Izmenjeno (dare013pa)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dujaspasa

Znali jesmo da nam posl dana napustanjem sobe prestaje all, mislim da je to tako svuda, 13 noći /13 pansiona, ako si prvog dana poceo sa ruckom, posl dan se zavrsava doruckom, mada vecina hotela pokazuje dobru volju pa ostavlja gostima all do polaska, verovatno svesni cinjenice koliko se hrane baca i da neće hotel propasti a dobice dobru reklamu... Da li su nam u agenciji rekli za potpisivanje racuna? Pa lokalni vodic koji nas je sacekao na aerodromu i bio sa nama u kombiju, na putu do hotela nam je pricao kako cemo sada dobiti narukvicu, a poslednjeg dana prilikom check outa da probamo nekako da ih zadrzimo, fora kao za uspomenu, ili da jedan ode na recepciju a drugi da ostane na plazi kako bi nam ostala barem jedna narukvica zbog pića itd... :)Naravno da sam citajuci forum znao da od narukvica nema nista... Hteo sam i ja na bookingu da rezervisem jos jednu noc i to 2 meseca pre nego sto cemo krenuti na put, ali u nasem terminu to nije bilo moguće. Kao da se sve to dobro smisljeno radi da bi se ostavilo prostora za "malverzacije" poslednjeg dana i dzeparenje na recepciji. Drugo objašnjenje nemam. 

Sve u svemu, ovo letovanje mi nece ostati u secanju ni po check outu, niti po potpisivanju racuna, nego po murinama, kornjacama, ogromnim ražama, morskim orlovima, lav ribama, papagajima itd.. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citiram:

"Sve u svemu, ovo letovanje mi nece ostati u secanju ni po check outu, niti po potpisivanju racuna, nego po murinama, kornjacama, ogromnim ražama, morskim orlovima, lav ribama, papagajima itd.." 

:srce::srce::srce::srce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma oni kucaju sta hoce, narucis kapiucino oni kucaju 2, ali ko ce sa njima da polemise, barmeni su ti najgore osoblje, jedino ako volis da pijes alkoholna pica i koktele pa si im musterija.

Svakao je za preporuku ko hoce da snorka, ali ako nije prioritet Palm je bolji po meni iako je ovde bolja usluga jel ima vise ljudi i klopa za dorucak i veceru je bolja.

Palmova plaza i sam hotel je mnogo lepsi.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26793
    Ukupno tema
    899519
    Ukupno poruka