milos88nbg

turisticki u usa + malo sanjarenja

3 poruke u ovoj temi

zanima me kada bi usao u agenciju i uplatio 10 dana njujork turisticki dali mi agencija sredi vizu ili moram ja sam i kakve su sanse da dobijem ...i zanima me sta bi se desilo kada bi se ja npr posle tih deset dana slucajno izgubio u npr njujorku :)....dali bi organizovali poteru sa kerovima ili ih nebi zanimao bas nesto posebno pa bi mogao kao i milioni meksikanaca i drugih da uzivam u carima amerike

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm, Njujork je poskup da bi se u njemu tako lako i dugo ostalo i sanjarilo. Bez radne vize, hmmm, posao... Mislim da to nije baš pametno. Uređena su država. Inače, nisam tamo videla puno Meksikanaca. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lula gresite, ilegalna radna snaga nije uredjena, Amerika nije kao Evropa da ima striktna pravila po tom pitanju, njima se cak ispalti da imaju ilegalce, jer postoji milion poslova koje ljudi sa papirima ne zele da rade. U Americi ce vas juriti da vas deportuju iz zemlje jedino ako ste kriminalac, za ostale nema problema.

Dosta ljudi ode na turisticku vizu i ne vrati se, onda tamo sredjuju legalno papire i ostaju. Dakle, moguce je, samo sto je to tezak zivot. Ali, da... moguce je i prilicno lako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26517
    Ukupno tema
    888107
    Ukupno poruka