Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1970 poruka u ovoj temi

Dragi forumasi,

Ajde ako moze mala pomoc.

Treba mi pomoc oko izbora destinacije za sledecu godinu. Ono sto mi je najbitnije je:

da u tom mestu ima vila sa bazenom,

da je to neko malo vece mesto, znaci da je zivlje i da ima gde da se prosetas uvece,

da u tom mestu ima neki parkic za decu ili jos bolje luna park,

da je more koliko toliko cisto, i da nema ogromnih talasa.

Sve ovo navodim da bi mojoj cerkici bilo zanimljivo kao sto je bilo ove godine u Pefkohoriju i Haniotiju.

Znaci, ne zelim da po treci put uzastopce odem na Kasandru.

Hvala Unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh dobro ja mislila da sam jedina prolupala sto vec mislim na sledece letovanje, ...

komentarisacu po povratku sa Sitonije , tamo negde oko 10.sept.,

tada cu biti nacisto da li se vracamo i sledece god ili nam je dosta 2 god uzastopno...

I mi smo bili u Haniotiju, Pefkohoriju, kao mladenci, sada sa decom mi nesto nije bas privlacno,

mozda dolazi u obzir druga strana poluostrva ,

mora se malo vise razgledati, a to zahteva vreme...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biljo ako meni pricas ...ostrva ne dolaze u obzir nikako :ohmy: ...zato sto su ostrva :nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

idi u paraliju ima i luna park i gomila igraonica za decu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NensiFancy,

nisam razumela ovo za ostrva, mislis skupa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:hahaha: ma ne breeee ...nego su odvojena od kopna pla%C4%8De.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:hahaha: ma ne breeee ...nego su odvojena od kopna pla%C4%8De.gif

..........pa ce da potonu ???
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A, to, taj trip ima i moja mama, razumem :D

Mislila sam da si od onih sto misle da su ostrva skuplja, od kontinentalnog dela (ne racunam trajekt i sl.) :blush:

Darko, nisi naveo koji deo Grcke te zanima, sever, neke blize destinacije ili mogu i neka ostrva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo sto ti treba pomoci je oko naslova :)

Kaze se - pomozite mi da izaberem destinaciju ... :)

A sad pomoc oko pitanja.

Nisi rekao kako ides jer od toga zavisi mnogo toga. Sopstvenim ili organizovanim prevozom.

Ostrva ili kontinentalni deo

Jonsko ili Egejsko more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po jednoj prici deca do 2 godine ne idu na ostrva zbog ruze vetrova?? To je moja zena procitala na netu, a mi sada idemo sa bebom i doktorka je rekla do 2 godine nikako ostrva, i samo nesto blizu tipa halkidiki, u slucaju da detetu nesto zafali da mozemo relativno brzo da se vratimo.

Mada tasos je skoro pa kopno :) Trajekti idu cesto predpostavljam itd.

Izmenjeno (sil222ver)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pomognite ili pomozite, pa dobro, mozda sam i pogresio. Nije ni bitno.

Bilo koji deo Grcke, i kopneni i ostrva i sever i malo nanize. Idem kolima na more.

Ja sam razmisljao ovako. Najvise mi odgovaraju Hanioti i Pefkohori, medjutim ne bi hteo da idem treci put tamo.

U Paraliju ne bih isao zato sto je plaza mnogo uska, more prljavo a u ponudi nema vila sa bazenima.

Na Sitoniji sam bio i tamo jedino dolazi u obzir Neos Marmaras, ali opet ona guzva i automobili koji jurcaju po setalistu nisu za malu decu.

Vrasna i Asprovalta dolaze u obzir ali i tamo kazu da ima velikih talasa.

Razmisljao sam o Tasosu, ali tamo nema neke zabave za malu decu.

I zbog svega ovog sam i postavio ovaj post. Ako znate neko doro mesto, predlozite mi.

Inace, dosad sam bio na Tasosu, Krfu, Zakintosu, Sitoniji i Kasandri.

Izmenjeno (Darko Malinovic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skopelios. Na Booking-u mozete naci smestaj gde Vam vlasnici vila ili hotela placaju trajekt iz Volosa.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po jednoj prici deca do 2 godine ne idu na ostrva zbog ruze vetrova?? To je moja zena procitala na netu, a mi sada idemo sa bebom i doktorka je rekla do 2 godine nikako ostrva, i samo nesto blizu tipa halkidiki, u slucaju da detetu nesto zafali da mozemo relativno brzo da se vratimo.

Mada tasos je skoro pa kopno :) Trajekti idu cesto predpostavljam itd.

Ружа ветрова на Тасосу је готово идеална. То није неко јужноегејско, суво острво.

Осим страха да доктор није при руци (потпуно неоправдано, јер доктора на острвима ИМА, и одлични су), нема оправдања за тврдњу да острва нису за малу децу. Нагледао сам их (деце) се на стотине, од бебура, преко оних у колицима, па до тркопиша и попишуља, Богу хвала. А и сами смо увек вукли децу са собом.

Уосталом, човек је био на острвима, на много више него многи од нас који се овде јављају са саветима.

=====

У Лименасу има луна-парк за децу, ако је то битно, а то си вероватно и сам видео, Дарко.

Таласи су прецењена категорија. Уколико баш није неки цунами, сви су супер за провод! Бару имам и на Ади Циганлији.

Ако су таласи већи, а нисам видео више од метар-два ни за време наЈачих ветрова, дечица могу да трчкају по ивици воде и да до миле воље вриште ако их неки талас попрска, а на родитељу је да пази да га неки већи не олупа о обалу, уосталом као и нас велике.

Забаву за децу треба да креирају родитељи, а не туђи плаћени садржаји, по мом мишљењу. Ако сам ја мом детету досадан (или она мени), неће ме извући спуцаних 20-30 € у луна-парку.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ружа ветрова на Тасосу је готово идеална. То није неко јужноегејско, суво острво.

Осим страха да доктор није при руци (потпуно неоправдано, јер доктора на острвима ИМА, и одлични су), нема оправдања за тврдњу да острва нису за малу децу. Нагледао сам их (деце) се на стотине, од бебура, преко оних у колицима, па до тркопиша и попишуља, Богу хвала. А и сами смо увек вукли децу са собом.

Уосталом, човек је био на острвима, на много више него многи од нас који се овде јављају са саветима.

=====

У Лименасу има луна-парк за децу, ако је то битно, а то си вероватно и сам видео, Дарко.

Таласи су прецењена категорија. Уколико баш није неки цунами, сви су супер за провод! Бару имам и на Ади Циганлији.

Ако су таласи већи, а нисам видео више од метар-два ни за време наЈачих ветрова, дечица могу да трчкају по ивици воде и да до миле воље вриште ако их неки талас попрска, а на родитељу је да пази да га неки већи не олупа о обалу, уосталом као и нас велике.

Забаву за децу треба да креирају родитељи, а не туђи плаћени садржаји, по мом мишљењу. Ако сам ја мом детету досадан (или она мени), неће ме извући спуцаних 20-30 € у луна-парку.

Iskreno, na Tasosu sam bio pre 7 godina i to u Potosu. Znam da je mnogo malo mesto kao i vecina njih na Tasosu.

Limenas dolazi u obzir i hvala na informaciji za Luna park. Ukoliko ne nadjem nesto zanimljivije, mozda i ponovim letovanje na Tasosu. Samo sto ce sada biti mnogo drugacije sa detetom.

A ovo za Skopelos u prethodnom postu cu odmah proveriti. Zanimljiva destinacija.

Izmenjeno (Darko Malinovic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skopelios. Na Booking-u mozete naci smestaj gde Vam vlasnici vila ili hotela placaju trajekt iz Volosa.

Pogledao sam sve smestaje koje nudi Booking.com i nisam nasao takvu opciju sa pesplatnim trajektom.

Ako znas koji je tacno hotel, reci mi da ne trazim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887038
    Ukupno poruka