Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1909 poruka u ovoj temi

Ako vam je Kalamici suvise miran, zaboravite Vrahos a Kanali narocito. 

Mozda Parga? 

Nea Flogita? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam mislila da im preporučim Pargu...smeštaj na Valtosu, na primer...pa je i gradić tu (osim peške, "preko brega", može i taxi brodićem), a može i smeštaj u gradiću (aranžmani Sole Azura, imaju apartmane u ravnom delu, kod gradske plaže), pa na Valtos, Lihnos, Sarakiniko brodićem, ako i koliko žele

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Jedino - voda je pohladna baš na gradskoj plaži,koja vam je najbliža, ako ste smešteni u tom ravnom delu

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sve dobre pescane, plitke plaze su samo plaze sa ponekim hotelom, aprtmanima za izdavanje i ponekom tavernom i marketom.....u vecim mestima nisu dobre plaze ili moras da se potrudis da dodjes do njih......znaci ili "aktivan odmor" ili "selo"

"akitvan odmor" = smestaj u nekom mestu koje nije selo i odlazak na plaze autom/skuterom ili busom

ako poredimo sa tipom letovanja u Egiptu ("zabodi plazu"), u Grckoj je taj tip letovanja skuplji bar 3-4 puta.....ali su i more i okolina lepsi 10x

Алонзо ово што је написао Лукић ти је суштина... Ништа за додати ни одузети...

Ми смо свако летовање били смештени у неком градићу(додуше по нашим стандардима, селу) ал смо за тих 10-15 дана прелазили 500+ километара, тако да смо на Тасосу, Ситонији и Скијатосу обишли преко 60 плажа...

Иначе сад први пут летујемо са бебама, па смо се и ми решили за тај 'пасивни' одмор... На Амулијанију ти је удаљеност од Аликија(екстра плаже) до 'града' километар ипо, па смо се ми одлучили за смештај 70метара од плаже, са великим двориштем, а до града ћемо једно, две вечери колима и то је то:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Алонзо ово што је написао Лукић ти је суштина... Ништа за додати ни одузети...

Ми смо свако летовање били смештени у неком градићу(додуше по нашим стандардима, селу) ал смо за тих 10-15 дана прелазили 500+ километара, тако да смо на Тасосу, Ситонији и Скијатосу обишли преко 60 плажа...

Иначе сад први пут летујемо са бебама, па смо се и ми решили за тај 'пасивни' одмор... На Амулијанију ти је удаљеност од Аликија(екстра плаже) до 'града' километар ипо, па смо се ми одлучили за смештај 70метара од плаже, са великим двориштем, а до града ћемо једно, две вечери колима и то је то:)

Apsolutno mi je jasno, zato sam i pitao za pomoc, jer sami nismo mogli da odaberemo. Na zalost ni supruga ni ja nismo vozaci i to nas hendikepira za bilo kakav vid aktivnog odmora. 

Mada da budem iskren, prosle godine na Lefkadi, 5 dana smo na kraju ostali u Nidriju na gradskoj plazi, jer su se prijatelji sa kojima smo bili umorili od voznje tamo ovamo... A Boga mi i mi smo se umorili naprezuci se sat vremena svakoga dana kako doci do koje plaze itd...

Na Malti pre 3 godine smo svuda isli busom, busevi su sjajno organizovani, nije nam bio problem da sa jednog dela Malte idemo na drugi zbog lepe plaze, ali smo opet 40% vremena proveli u Slimi gde smo bili smesteni na gradskim plazama/stenama...

Tako da, definitivno nismo za istrazivanje, Videcemo, Izacabracemo nesto od vasih predloga sada,a u oktobru Egipat.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

onda vam nista ne preostaje nego da trazite hotel na plazi, a ako imaju i neko  "selo" u okolini, super, bar necete biti osudjeni samo na hotel. Nemojte ni razmatrati veca mesta tipa  - Neos Marmaras, Sarti, Nikiti na Sitoniji, grad Skijatos, Dasiju, Gouviju na Krfu, grad Krf, grad Rodos. U nekima nema smestaja, a u nekima plaze kakve trazite

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Можда вам је, по мени, најбоља варијанта Скијатос, нађете неки апартман близу Кукунаријес плаже, која је фантастична и одушевићете се са њом, а одатле можете лагано пешака на још 6,7 плажа које су удаљене 5-20минута лаганог хода... А предвече кад вам се шета, ухватите бус за град... Тако ми планирамо са све бебама следеће године да летујемо, па не верујем да ће вама самима бити икакво цимање та варијанта...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Можда вам је, по мени, најбоља варијанта Скијатос, нађете неки апартман близу Кукунаријес плаже, која је фантастична и одушевићете се са њом, а одатле можете лагано пешака на још 6,7 плажа које су удаљене 5-20минута лаганог хода... А предвече кад вам се шета, ухватите бус за град... Тако ми планирамо са све бебама следеће године да летујемо, па не верујем да ће вама самима бити икакво цимање та варијанта...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto ljudi se raspisali o Perei , ako sam pažljivo čitao tu ima to što tražiš .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto ljudi se raspisali o Perei , ako sam pažljivo čitao tu ima to što tražiš .

Sad sam video, Perea je prelepa ! Jos je relativno blizu, i Solun je blizu da se ode u shopping itd... Bas nam se svidja, jedino sto je nase agencije ne rade, nismo bas znalazljivi putnici, morali bi da nadjemo prevoz do Peree. Raspitacu se.

I apartmani su prelepi koji su u ponudi na internetu, odmah bih tamo otisao

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Perea je za Solun sto je za nas iz Beograda Ada Ciganlija....Ne mozes porediti more i plaze Sitonije, Skijatosa, Krfa i sl. sa Pereom....da je toliko dobro ne bi pola Soluna islo na Halkidiki za vikend ili praznike

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Сад не знам можда си у праву , и Макригиалос је близу Солуна па мој пријатељ који је живео на Пелопонезу иде ту на одмор са породицом . 

Не знам за Солуњане где иду на одмор , али сам рецимо виђао локалце у црквама на Кефи , Крфу , Пелопонезу људи у јулу као да нису били на сунцу уопште . Њима је битно да зараде а мислим да оду на плажу једном или ниједном у току сезоне .

Али седење по кафанама и прославе празника са пријатељима су већ нешто друго , ту уживају за све паре .

Izmenjeno (путујекараван)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, slazem se, oni cele letnje sezone rade i zarada im je u prvom planu.

Upoznao sam neke na Kritu, tamo je sezona bas duga, i skoro svi su mi rekli da nikada nisu ni bili na najpoznatijim i nama popularnim plazama, recimo na Elafonisi, Balos i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidi se i po cenama.....duplex u Perei 30€ dan u julu, na Sitoniji 100€, koliko i porcija lignji na Mikonosu......

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Кол'ко пара, тол'ко музике:) Увек било и биће...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866001
    Ukupno poruka