Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1943 poruke u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Ako biste birali Platamon, Nei Pori ili Nea Kalikratija za porodicu sa decom i hotelski smestaj?

Cronwell Platamon Resort, imas odlican hotel, na plaži, lepu peščanu plažu ( ali ne ogromnu i monotonu kao u NP), uvece imate Platamon za šetnju, pošto si ranije spomenula da je bitno da ima i gde da se šeta :)

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Eleni, Potos 50 m od pescane plaze..Mesto je malo, ali zivahno...I najvaznije je da se uklapa finansijski u vas budzet..U okolini ima svasta nesto lepo...Moze se obici i lokalnim prevozom..

Ми смо били са кумовима 3 године по 15ак дана у Потосу(вила Сониа), и Тасос је једино месро за сада на које бих ишао још 300 пута, јер једноставно има то нешто што ове остале дестинације које смо посетили немају...

Али на Тасосу су кола обавезна по мени како би се могло обићи све што ваља, а мање више све ваља, тако да смо ми сваке године минимум 500 километара прелазили...

Е а сандраивлада(не знам како на телефону онако да вас назначим, плаво уоквирено), Потос је све, само не живахно место, поготово не у септембру и јуну, јер смо и нас четворо све три године у јулу били убедљиво најживахнија екипа тамо, иако су нам провод и изласци на последњем месту листе приоритета на летовању, тј. чак ни нису на листи:) Потос је по мени идеалан за миран одмор, а да опет увече има мало да се прошета и скрати време у продавницама сувенира и аутентичних производа са тасоса(меда, маслина, уља...)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trazimo mesto sa pescanom plazom, koje u septembru nije mrtvo, gde nisu talasi i gde mogu naci smestaj na 5min od mora do nekih 150e

da nesto razjasnimo, da ne bude zabune 150e po osobi ili za ceo studio?....ja sam napisao cene za dvoje, a ostali forumasi po osobi...

U Neosu su studiji u septembru oko 300-350-400e za dvoje u blizini gradske plaze (kuca Alfa Alfa)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da nesto razjasnimo, da ne bude zabune 150e po osobi ili za ceo studio?....ja sam napisao cene za dvoje, a ostali forumasi po osobi...

U Neosu su studiji u septembru oko 300-350-400e za dvoje u blizini gradske plaze (kuca Alfa Alfa)

Dobre su ti cene, jedino što Neos malo više nego drugi delovi Sitonije pojačavaju cenu. Isti studio na Paradizo plaži, 2011 u pretprodaji 411, prošle godine su tražili 780 e u direktnom kontaktu.

Za gradsku plažu ovde ima dosta ljudi koji su bili i bolje su upućeniji od mene. Pre nego rezervišeš dobro se raspitaj oko smeštaja, lokacija te vile koliko ja vidim je odmah do puta koji vodi kroz Neos, desno gore desno je dobar giros, levo je gradska plaža ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro veče :rolleyes:

Je l' ima neko predlog za neku destinaciju sličnu Pargi i Lasiju u smislu da do lepih peščanih plaža može lako da se stigne pešaka i da uveče ima gde da se prošeta i popije piće, da nije baš mrtvilo? Bilo bi dobro i da to mesto (ako uopšte postoji ?) nije na severu, tj. na Halkidikiju, u Solunskoj ili Olimpskoj regiji. 

Niko iz društva ne vozi, a ne bismo baš svaki dan da se vozikamo autobusom do plaže, pa pokušavamo da nađemo nešto novo da se ne ponavljamo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tasos, Limenas

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поред, наравно, непоновљивог Тасоса, екстра варијанта би вам била и Скијатос... Град је неупоредиво живљи и лепши, али до оних најбољих плажа би морали бусом, али имајте у виду да је буска линија дугачка читавих 12 км, да бус стаје испред сваке плаже и да је донекле и туристичка атракција возити се истим...

Е сад ако сте и за то лењи, онда не знам шта бих вам рекао:) Такође постоји опција да нађете вилу код плаже кукунаријес, тако да би вам на пар минута табанања било 5,6 екстра плажа, ал би онда увече морали истрпети тих 20ак минута вожње бусом...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koje god ostrvo da izaberete  morate da se vozite..bilo autom ili busom....za kopno ne znam, tu nisam merodavna da pricam.....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Комшинице, процуњај по агенцијама и пали на Скијатос, ми смо ишли крај јуна 2017те, преко мозаика, 180 евра, превоз(са трајектом) и 10 дана студио за двоје...

Били смо у Неосу, по мени је закласу бољи од твојих претходних дестинација, које су, поготово Пефкохори(опетпо мени), шабачки вашар у Грчкој:)

Скијатос, мали, са лако приступачним плажама, честим аутобуским превозом до сваке, а има их 20+ комада, не зна се која је од које лепша,а опет градић леп, медитерански, живахан(додуше има и оних девијантних ал они се пуне почетком јула а празне крајем августа):) и када кажем градић, баш мислим градић, а не село типа пефкохори, потос, сарти... 

Ако вас, пак мрзи да се цимате, хоћете једну пешчану плажу, журке провод, онда или Ада Бојана Улцињ или Штранд Нови Сад:)

Koliko autobusom treba do Skijatosa? Do ove severne gr treba 15h koji sat manje vise. Ne bih ceo jedan dan da provedem u dolasku i jos toliko u odlasku :sad2:

Kada sam rekla 150e mislila sam na paket aranzman po osobi, ne na ceo app. Mada u septembru je i ceo app toliko 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Нама је 20-30јун био 189 евра по особи(са превозом и трајектом)... Иначе не клацкаш се ништа дуже бусом, само што у Волосу чекаш трајект сат, сат ипо, и још два ипо сата вожње истим до острва... Ал по мени дефинитивно вреди и сваког евра и сваког сата:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja molim za preporuku ili savet.  :D

Suprug i ja, i hiperaktivna cerka od 3 godine, putujemo kolima, pretprosle godine smo bili u Nikitiju, prosle u Limenasu, Tasosom smo bili odusevljeni, Nikitijem ne bas, trazimo neko mesto koje je zanimljivo u smislu da ima gde da se proseta, ima bar poneku prodavnicu, suvenirnicu, restoran ... a da je plaza bar prihvatljiva, kao u Limenasu, jer volimo da obilazimo, ali da, ako nam dodje da se ne mlatimo bas svakog dana, mozemo da boravimo i na toj lokalnoj plazi, termin od 15og juna 10 ili 12 nocenja. Razmatrali smo Skijatos, ali nam je trajekt za sada otezavajuca okolnost zbog cerke koja se unervozila i tokom mnogo krace plovidbe do Tasosa, Krf na kome sam ja bila pre 10ak godina, ali nam je sada tesko da nadjemo mesto koje se uklapa u gornji opis, plus razmisljanje da li ce voda biti hladna u junu, Afisos i Agios Ioannis na Pelionu, ali nas snimci nisu odusevili, Siviri na Kasandri, koja mene ne odusevljava :D- u principu se ne bih vracala na Halkidiki posle Nikitija ... a za povratak na Tasos do koga ce sigurno doci za koju godinu je jos rano. 

Postoji li nesto sto se iz vasih iskustava uklapa u sve ovo sto sam napisala, dajte neki savet, hvala! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sivota ima sve sto trazite

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Niste ni blizu istrazili i videli Sitoniju....daj te joj jos jednu sansu ... Neos Marmaras ili Sarti ....mnogo su bolji od Nikitija

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26047
    Ukupno tema
    869191
    Ukupno poruka