Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1969 poruka u ovoj temi

Idite na Santorini, to je nesto trece od vasih opcija ,ali mozete i avionom ,pa vam auto nije potreban, a mozete da naletite na povoljan aranzman :)  

Sto se tice Evije, bila sam samo na severu, ali za jug su rekli da ima mnogo lepse plaze od ovih na severu i blize je Atini ako zelite na izlete....ustvari , sada vam bas i nisam pomogla....

Izmenjeno (biljagenije)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf!

Hvala na savetu ali mi zadnjih godina idemo na tri nedelje i Santorini definitivno otpada.

Teba nam nesto sto je van uobicajenih destinacija jer smo ovo "nase" sve obisli..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da...bilo bi vam dosadno tamo 3 nedelje , tamo nije skupo, skupo je stici do tamo, i nema nekih izleta na druga ostrva , sve je nekako daleko....

Idite na Eviju, mozete svasta da obidjete odatle :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa bili smo na Evii i iskreno da kazem licno ja nisam bas nesto extra odusevljen.

Zato i kopam neke savete i preporuke za smestaj na jugu jer se secam da sam na ovom forumu nasao neki link prema putopisu nekog italijana i bio je fascinanantan!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kombinacija Alonsios, Skopelos, Skijatos ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ista nedoumica.. dva od ta tri.. :razmislja:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Inace na forumu pokusavam da nadjem jedan putopis nekog italijana o juznoj Evii ali ne mogu da ga nadjem (bese neki link prema drugom sajtu sa slikama i opisima) pa ako neko zna o cemu pricam neka okaci link.

......jer se secam da sam na ovom forumu nasao neki link prema putopisu nekog italijana i bio je fascinanantan!

Ne sećam se da je bio putopis, :unsure: ali se sećam fotografija južne Evije ovog Italijana,

https://picasaweb.google.com/116628047029841709479/SUDEUBEAGRECIA

Ne znam da li na to misliš, @volodja?  :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa bili smo na Evii i iskreno da kazem licno ja nisam bas nesto extra odusevljen.

Zato i kopam neke savete i preporuke za smestaj na jugu jer se secam da sam na ovom forumu nasao neki link prema putopisu nekog italijana i bio je fascinanantan!

Bila dva puta na severu, od svih tamo sam cula da je jug mnogo lepsi i da je tamo skroz druga prica,pesak, zlatne boje i sl... dolaze Grci na letovanje...ne pricam iz iskustva vec prenosim ,zato i rekoh Evija jer ste se dvoumili , ja sam imala viziju da stignem do Kymi plaze ali eto nisam na zalost....mozda se javi neko sa iskustvom pa pomogne :)  

Alonissos i SKijatos, ali sa obaveznom posetom Skopelosu :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Alonissos i SKijatos, ali sa obaveznom posetom Skopelosu :D

Na Skijatosu smo letovali, rado bih ga ponovila. Na Skopelosu i Alonisosu smo bili na izletu. Alonisos me na blic oduševio više nego Skopelos, ali čini mi se da je Skopelos sadržajniji za deset dana letovanja... Za danas vode Skijatos i Skopelos, ali ću verovatno još sto puta promeniti mišljenje do odmora... Slatke muke. Sve znam, sve sam iščitala, ali ponovo sve čitam i premišljam se.... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda sam subjektivan ali Skopelos mi je ostao u srcu, kao i Skijatos delom. 

Svideo mi se plan jednog italijana koga sam tamo upoznao, po sedam dana ostrvo.

Treba uklopiti 300 stvari, dete, treba nam fiksni odmor ali ipak i ponešto da ima za uveče.

Inače 

je neka kombinacija koja je svima odgovarala pa i kafa od 4 do 5 evra ...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi bi najverovatnije po deset dana.  Meni nedoumica nije samo gde nego i kad.. Išla bih van sezone zbog gužve na Skijatosu, a u sezoni zbog temperature, naročito vode. Verovatno će u poslednjem trenutku sve da mi se slegne.. gde i kad.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avgust, špic sezone, na Kastaniju kad ne dođe brod sa turistima sa Skijatosa ili Evije ima slobodnih ležaljki.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja zelja je Milos sa obilaskom jos nekih ostrva, znaci 15 dana bi bilo savrseno pa da jedno bude kao baza, a druga da sluze za izlete ili na dva nocenja, ne znam koliko je to izvodljivo , ali upoznala sam par na Santoriniju koji je tako radio ....i to ne nesto preterano skupo ...

I meni se cini da je Skopleos sadrzajniji, ali Alonisos i stari grad su me odusevili :srce: mada da se ne lazemo i Santorini me je odusevio !

Izmenjeno (biljagenije)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kombinacija Alonsios, Skopelos, Skijatos ?

Znas kako ova varijanta je za one malo mladje koji idu sa rancem na ledjima. Premda i kad sam bio mladji nisam nikad zamisljao letovanje da se svakih par dana selim.

Na Skiatosu i Skopelosu smo bili, tako da ostaje Alonisius.

Hvala na savetu na njega sam malo zaboravio. Bice jedna od varijanti.

Ne sećam se da je bio putopis, :unsure: ali se sećam fotografija južne Evije ovog Italijana,

https://picasaweb.google.com/116628047029841709479/SUDEUBEAGRECIA

Ne znam da li na to misliš, @volodja?  :neznam:

Svaka cast!

i117.gif

Kako ove plaze mocno izgledaju pa taj jug Evije mora da je raj.

Probao sam ja taj jug Evije prosle godine ali su stvarno preskupi za smestaj. Koliko se ja secam nije niko hteo da mi da smestaj ispod nekih 800 evra.

Onda smo otisli tu kod Kymija u sredisnji deo.

Izmenjeno (volodja)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, @volodja

sta su ti godine, ti si zaboravio da smo jos 2013-te komentarisali da je raj,  Italijan malo fotosopovao :D

Salim se, uglavnom nema putopisa, pomesao si nesto, ja sam tada ostavila link ka njegovim slikama.

Mozda sam ti nekad rekla sta mi je on rekao, pa ti je ostalo u glavi da je bio putopis, zbog informacija :) 

Ja sam tada jos, kada sam prvi put videla njegove slike i odusevila se,  jug Evie obelezila kao nesto obavezno. 

I nikako, uglavnom zato sto nisam mogla da nadjem odgovarajuci smestaj na netu, a nisam htela na bum.

Secam se, tada kada sam kontaktirala tog Italijana, lepo smo se iscaskali i dao mi je mail za njegov tadasnji smestaj, koji je stvarno extra, ali je extra i cena, pitala sam. On je bio u Marmariu.

Ali, ako si ipak zainteresovan, potrazicu ti mail.

Inace, posto smo tada imali isti aparat, (Italijan i ja), provalih, iako mi je Nikon ljubimac, da je on te slike ipak malo doradjivao.

A plus, on je bio i dosta davno, pre cini mi se, bar desetak godina, neke od tih rajskih plaza sada imaju lezaljke i ostalo, a imao je i gliser za obilaske uvalica i plazica, tako da je to sad verovatno, sve malo drugacije.

Ali, ja bih svejedno, ipak volela da obidjem  jug Evie.

Mada, kao sto ti kazes da nisi fasciniran ostatkom, ne verujem da bi te jug bas toliko opcinio. Jer ipak, meni Evia nije kao neka lepsa ostrva, mada je  jug verovatno najlepsi. ali, dopada mi se njen duh.  A dobra je pozicija i za neke obilaske.

Koliko se ja secam, jedan od povoljnijih smestaja u tom delu je bio hotel Karystion, pa pogledajte to mozda...

Ne secam se da li ste bili na Egini, sta mislite o tome? Ona nije posebno skupa, koliko sam primetila, a nije skup ni trajekt. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26405
    Ukupno tema
    883962
    Ukupno poruka