Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Iskreno, na Tasosu sam bio pre 7 godina i to u Potosu. Znam da je mnogo malo mesto kao i vecina njih na Tasosu.

Limenas dolazi u obzir i hvala na informaciji za Luna park. Ukoliko ne nadjem nesto zanimljivije, mozda i ponovim letovanje na Tasosu. Samo sto ce sada biti mnogo drugacije sa detetom.

Mi smo bili na Tasosu ove godine i to u Potosu. Laganom šetnjom se od Potosa za par minuta stiže se do hotela Alexanda beach gde se nalazi igralište za decu (tobogani, ljuljaške, penjalice...) kao i zatvorena igraonica sa jako prijatnom animatorkom (koja je by the way iz Beograda) i koja animira i decu koja nisu iz tog hotela. Pa iako je moj prvobitni plan bio da tamo idemo svako veče ( u pitanju je dvoje dece od 2 i 6 godina) otišli smo samo jednom jer su deca fenomenalnu zabavu imali u dvorištu :) Njima je dovoljno da imaju društvo za igru pa da im bude extra, to uopšte ne moraju da bude neke dobre igraonice niti luna parkovi. Sem toga i hotel Potos je često organizovao zabave za najmlađe sa klovnovima i animatorima kojima su takođe mogla da prisustvuju i deca koja nisu gosti ovog hotela. U Potosu takođe postoji i luna park, nije nešto, ali ko voli...Sve u svemu zabave za najmlađe ima napretek...

Par dana pre odlaska na Tasos proveli smo na Atosu u hotelu Theoxenia. Osim zatvorene igraonice, igrališta za decu, u večernjim časovima bašta hotela je bila puna dece koja su se družila i jurcala do kasno u noć. Sve u svemu gde god da odete deca će se već upoznati sa vršnjacima i družiti,pa makar bilo to i najobičnije dvorište vile u kojoj ste smešteni...

Ja bih Vam, imajući u vidu vaš prvi post, preporučila hotel Potos u Potosu. U Potosu su inače svi smeštajni objekti blizu gradske plaže koja je odlična za decu, za razliku od Limenasa gde vile umeju da budu dosta daleko od najbližih plaža.

Izmenjeno (marijamia)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, Biljo, Hotel Potos i Irini koriste isto dvorište koje je preslatko, a uveče su stalno neke žurke :dance: uz neizbežan suvlaki na roštilju :)

Izmenjeno (marijamia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledao sam sve smestaje koje nudi Booking.com i nisam nasao takvu opciju sa pesplatnim trajektom.

Ako znas koji je tacno hotel, reci mi da ne trazim.

U pitanju je hotel Rigos. Izgleda da je prevoz bio placen u sezoni. Imam cak i njegov mail. Ponudu sam video prvo na sajtu za grupne kupovine pa zatim na bookingu. Postavio sam pitanje da li je trajekt u oba pravca i dobio sam potvrdan odgovor. Ukoliko bude tako i sledece godine ja znam gde cu letovati.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledao sam sve smestaje koje nudi Booking.com i nisam nasao takvu opciju sa pesplatnim trajektom. Ako znas koji je tacno hotel, reci mi da ne trazim.

Evo pronasao sam ponudu za 2012 godinu na sajtu hotela Rigas

Rigas Hotel Special offers for 2012

. Amazing Offers for Skopelos amazing vacations that only our Company is capable to deliver.

.

. Free Ferry Tickets to Skopelos

. Yes, we bridge Volos Port with Skopelos! With a minimum 7 nights continuous stay in any type of accommodation, we offer Complimentary the Passengers' Ferry Tickets (adults and hotel accommodation payable children) from Volos Port to Skopelos (round trip).

. Note: Ferry Tickets (conventional boats) provided only by our company.

.

. Free Transportation to Skopelos and to our hotels

. From Skiathos to Skopelos V/V? Do not worry! With a minimum 7 nights continuous stay in any type of room, we offer Complimentary Full Transportation Service from Skiathos Airport to our Hotels in Skopelos (round trip).

.

. Oldies but Goldies

.

Senior Citizens in Skopelos? Seniors, age 55 and over save 10% on our prevailing rates for accommodation in all room types and all periods.

Sajt hotela je, ako ga odobre http://www.skopelosweb.gr/rigashotel/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pronasao sam ponudu za 2012 godinu na sajtu hotela Rigas

Rigas Hotel Special offers for 2012

. Amazing Offers for Skopelos amazing vacations that only our Company is capable to deliver.

.

. Free Ferry Tickets to Skopelos

. Yes, we bridge Volos Port with Skopelos! With a minimum 7 nights continuous stay in any type of accommodation, we offer Complimentary the Passengers' Ferry Tickets (adults and hotel accommodation payable children) from Volos Port to Skopelos (round trip).

. Note: Ferry Tickets (conventional boats) provided only by our company.

.

. Free Transportation to Skopelos and to our hotels

. From Skiathos to Skopelos V/V? Do not worry! With a minimum 7 nights continuous stay in any type of room, we offer Complimentary Full Transportation Service from Skiathos Airport to our Hotels in Skopelos (round trip).

.

. Oldies but Goldies

.

Senior Citizens in Skopelos? Seniors, age 55 and over save 10% on our prevailing rates for accommodation in all room types and all periods.

Sajt hotela je, ako ga odobre http://www.skopelosweb.gr/rigashotel/

Hvala puno na trudu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana, nismo odseli ni u jednom od ova dva objekta, već u kući koja je bila u blizini :)

Izmenjeno (marijamia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lako im je da plate trajekt kada su im cene ovako visoke. Tacnije, moraju nekako da privuku ljude. Konkurencija opasna, a dogovor odmor gradi, khm, khm.

Ovde po ostrvu (ja sam na Skopelosu) se prica da cene moraju da spustaju sledece godine, jer im je opao broj turista poprilicno. Niste ovo culi od mene :zvizduk:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje bi im bilo da smanje cenu trajekta :azdaja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da li je moguće da neko već sad gleda letovanje za iduću godinu? A Bixi još nije otišla ni na ovogodišnje letovanje.

A gde je zimovanje, pa jesenji, pa prolećni raspust, pa....(možda ne baš tim redom) ali....

Opet će neko pomisliti da radim u prosveti, ali ne, ne grdno se vara :hahaha:

Od ovolikog foruma i svih mogućih destinacija, mislim da je posao na tebi, naročito jer zavisi od milon faktora, a ponajviše od:

Ko živ, ko.... do tada!

Srećno u traženju!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

45-ice, nova godina samo što nije, a odmah posle silnih slava i proslava dolazi sajam turizma i letnja groznica počinje. I tebi je to već? Vreme leti, malo - malo pa Olimpijada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zasato da ne? Ja obicno u novembru ili decembru uplatim za narednu godinu. Cim sam se vratila, pocela sam da gledam za sledecu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma i ja imam u planu vec naredno letovanje. Sve isplaniram dok me drzi to raspolozenje, uplatim u januaru i posle skoro ni ne mislim o tome.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novo letovanje smo planirali jos dok smo bili u Grckoj, vi vec debelo kasnite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa5, svaka cast. Volim ljude od akcije. Ja sam za sada napravila samo uzi izbor mesta. Stvarno kasnim Pozzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da li je moguće da neko već sad gleda letovanje za iduću godinu? A Bixi još nije otišla ni na ovogodišnje letovanje.

A gde je zimovanje, pa jesenji, pa prolećni raspust, pa....(možda ne baš tim redom) ali....

Opet će neko pomisliti da radim u prosveti, ali ne, ne grdno se vara :hahaha:

Od ovolikog foruma i svih mogućih destinacija, mislim da je posao na tebi, naročito jer zavisi od milon faktora, a ponajviše od:

Ko živ, ko.... do tada!

Srećno u traženju!

Ja isplanirao agendu sad za jesen, pa pocinjem za zimovanje:) mada znam da sledece godine je plan Spanija ili Lipa Hrvatska tacnije Istra i Kvarner i par dana kroz Sloveniji ali to je samo onako uz kafa, za letovanje pocinjem misliti posle praznika kad zavrsi Januar mesec, a pre letovanje naravno warp up in Greece :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka