Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

@nikolapfc89 И нама су те две дестинације у најужем избору у следећим годинама... Мада због баш малих беба, ћемо следећих пар година бирати приступачније плаже од Пелионских, и мање брдовита места од Парге...

Шта да ти кажем, мртва трка, ал бар сигурно нећеш омашити шта год да одабереш....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se da djilasom da su najlepse plaze na jonskom moru ali je I pilion caroban...narocito ona strana koja gleda ka skiatosu.

Izmenjeno (Pawtraveller)
Dupliran sadrzaj
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno. I ja sam veliki fan Jonskog mora. Nevidjena je zelja da opet obidjem Kefu ali tesko ove godine. 
Pa bas zbog situacije imam priliku za Pilion ili Jonsku obalu malo detaljnije (obisao sam Vrahos, Pargu, Prevezu, Lefkadu i Kefu) ali daleko da nema sta opet da se vidi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми смо за Паргу били направили детаљан план пре две године, које плаже обићи, када, на које излете ићи, која још острва околна посетити... И жена остаде трудна па смо одложили за неке наредне године...

Али ми се чини да су са Парге далеко приступачније околне плаже него на Пелиону, што је опет с друге стране и лепота Пелиона, та нетакнута и некомерцијализована дивљина која се ретко где још у Грчкој може наћи...

А мени и даље неостварена жеља да видим ту Јонску страну, запела жена за Егеј и не попушта:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je jedna poseta Jonskom bila dovoljna da me kupe za sva vremena.

Ostrva pogotovo. Krit mi je omiljeno mesto pa deset prazno, ali ta Kefa, ne znam. To je nesto posebno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Meni je jedna poseta Jonskom bila dovoljna da me kupe za sva vremena.

Ostrva pogotovo. Krit mi je omiljeno mesto pa deset prazno, ali ta Kefa, ne znam. To je nesto posebno.

U potpunosti se slažem.

Mi se posle Krita i Parosa vraćamo Kefi. To će biti jedino mesto u Grčkoj gde smo letovali 3 puta. Moram da priznam da je muž insistirao na Kefaloniji, ja sam imala neku drugu ideju, ali se nisam baš previše bunila :)

Jonska obala, njen kopneni deo nam je bio rezervni plan kad je krenulo ovo ludilo sa pandemijom (da su se granice kasnije otvorile, umesto Kefe i Itake krajem juna, bila bi Platarija, pored Sivote krajem avgusta)

U vezi Parge i Peliona - u Pargi smo letovali pre 10ak godina, na Pelionu boravili dva dana pre par godina i ne znam šta bih ti preporučila.

Plaže na Pelionu nisu ništa lošije od onih oko Parge, naprotiv.

Prednost Parge je što odatle možete svašta nešto obići. Parga može biti super opcija ove godine, verujem da će biti mnogo manje gužve nego inače. Gužva je upravo ono što je njena najveća mana, ako se ja pitam.

Što se Peliona tiče, verujem da ti je na umu istočni deo, ono malo tog dela koji sam videla je ostavio prelep utisak. Skroz drugačije - divlje, nekomercijalizovano, plaže prelepe. Trebalo bi da se odatle može na izlet do nekih ostrva Sporada ali to je sve što se može obići odatle. Mana ovog dela Peliona je nedostatak urbanijeg mesta. Agios Joanis je jedna uličica imena se šta posebno videti. Ali zato sela na Pelionu :srce:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog svima poznate situacije dobili smo zamensko letovanje za sl godinu.

Mi smo porodica sa decom.Imamo decu od 12,2 i jos jedna bebica nam dolazi u januaru.Ove godine (2020) imali smo aranzman na Lefkadi.E sad zbog nase situacije moram odustati od Lefkade jer cemo imati bebicu od 8 meseci.

Gledao sam jos neka mesta ali se slabo snalazim jer i nisam nesto iskusan tursita u Grckoj.

Za sledecu godinu sam gledao Tasos,Sitoniju i Skopelos.

Nekako je najprakticnija za nas Sitonija ali opet nesnosne guzve u avgustu bi mogle samo otezati godisnji sa decom

Za Skopelos ne znam bas nista.Ni smestaj ne vidim jos u mojoj agenciji,ne znam da li ima rent a car agencija tamo,da li ima gradskog saobracaja...

Svaki koristan savet bi dobrodosao.

Svako dobro! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima ovih tema dosta, zasto nova...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Preveza je ok izbor. A i Lefkada je blizu ako pozelite da je posetite na dan.

Hmm nisam video da je neko preporucio Prevezu kao letovaliste sa decom... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Sladja Hvala na predlogu i unapred cestitam na prinovi!!! :)

@skywalker nisam stvarno puno trazio da li postoji slicna tema...I drugi clanovi ponavljaju teme/topice,pa ne vidim toliko strasan problem...Ako moderator zeli neka je kasnije zakljuca ili obrise...Ziv ti meni bio i daj neki savet kad si vec procitao o cemu je rec u temi ?

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da budemo realni gde je dobro tamo je i guzva

sa troje deca ja bi te savetovao da odes u hotel, jos ako hotel ima privatnu plazu jos bolje, sa bebom i nije bas dobro da se cimas svuda

moj predlog Sitonija i neki hotelic poput koviou holiday jer u blizini ima nekoliko dobre plaze, ima sadrzaja za deca ubece kao i lizgalice i ostalo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

da budemo realni gde je dobro tamo je i guzva

sa troje deca ja bi te savetovao da odes u hotel, jos ako hotel ima privatnu plazu jos bolje, sa bebom i nije bas dobro da se cimas svuda

moj predlog Sitonija i neki hotelic poput koviou holiday jer u blizini ima nekoliko dobre plaze, ima sadrzaja za deca ubece kao i lizgalice i ostalo

Ma u pravu si.Tako cu i gledati.Samo moja agencija ne radi taj hotel.A moram uzeti neko letovanje od moje agencije.Pogledacu jos mada sam se skoro i odluci da odsednemo u Sartiju.Ima dosta finih novih apartmana sto nude.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Можда немате искуства са Грчком али са децом очигледно имате тако да не сумњам да ћете се снаћи било где :)

И мени Ситонија делује као најбоља опција, некако ми се чини да би и вама више одговарало статично летовање. Острва треба обилазити, једино неки хотел на Golden Beach плажи на Тасосу па док неко чува бебца остатак експедиције може мало да обиђе острво. Поздрав!

Izmenjeno (skywalker)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka