Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

 

 

mojim klinkama su vazni more, pesak, igraliste i luna-park (a verovatno i vecini druge dece uzrasta do 10 god) i uopste im nije dosadno, vec svakog leta jedva cekaju da odu u na Sitoniju....a sto je nama dosadno, pa i nije, 330 dana jurim od jutra do mraka, vrtic, skola, posao i tako u krug i jedva cekam da uvece sednem na klupu i nista ne radim

 

 

Ima da ti ime ugraviraju na plocicu pa zasrafe na klupu i napisu rezervisano samo za Lukica  koliko odlazis u Mm.

Ima da im budes nesto koa pocasni tj odani gradjanin (posetilac )  Mm :hahaha:

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pametan čovek..Zato se trudim da izaberem mesto koje će biti koliko toliko zanimljivo u smislu da ima lepu plažu,da ima gde da se prošeta uveče...Odmor u pravom smislu te reči..A da jurcam na +50 kolima tamo-amo,"istražujem"..Važi...

Naravno,u tih 10-11 dana skokne se do neke plaže ili zanimljivosti u blizini ali u principu varijanta je leži i odmaraj :D

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Šta bi ste preporučili bračnom paru sa malim detetom (2,5 godine)? Par uslova: da je mirnije, ali ne baš previše, da ima negde da se prošeta i da ima market, kafić, restoran; da ima sadržaje za decu: igralište i sl. i da je plaža u mestu smeštaja podnošljiva (ako ne budemo mogli s detetom daleko a još ne znamo da li ćemo autom ili autobusom), da nije predaleko (da se putuje) i da nije preskupo, naravno. Išli bi u junu, druga polovina-kraj juna-početak jula.

Predlažem Nei Pori, to je olimpska regija, zadovoljava sve kriterijume koje navodite. plus - plaža je ogromna, duga, široka, peščana, plićak je dug. nema prirodnog hlada, ali ima suncobrana od kafića,  a i dovoljno mesta za sopstvene plažne potrepštine. Auto - putem stižete za 7-8 h (kolima iz Bg).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

citirani post je iz februara 2017.:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

mojim klinkama su vazni more, pesak, igraliste i luna-park (a verovatno i vecini druge dece uzrasta do 10 god) i uopste im nije dosadno, vec svakog leta jedva cekaju da odu u na Sitoniju....a sto je nama dosadno, pa i nije,

Zar to sve nema i na Tasosu :)?

 

Ja sam se prosle godine toliko dvoumila da mi je na kraju bilo muka, pa samo otisli u Italiju na more :D . I inace sam neodlucna kada su putovanaj u pitanju, promenim planove jako brzo :ranjenik:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zar to sve nema i na Tasosu :)?

 

Ja sam se prosle godine toliko dvoumila da mi je na kraju bilo muka, pa samo otisli u Italiju na more :D . I inace sam neodlucna kada su putovanaj u pitanju, promenim planove jako brzo :ranjenik:

mozda ima (mada ne nadjojh takvo igraliste i luna parku u jednom mestu), al je ostrvo i nikako da ubedim cerke da se ukrcaju na trajekt.....a i populacija osa i pcela (od kojih one imaju fobiju) je znatno brojnija.....cene na Tasosu su otisle u nebesa, pa je zbog svega toga Sitonija jos uvek pristupacnija

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

mozda ima (mada ne nadjojh takvo igraliste i luna parku u jednom mestu), al je ostrvo i nikako da ubedim cerke da se ukrcaju na trajekt.....a i populacija osa i pcela (od kojih one imaju fobiju) je znatno brojnija.....cene na Tasosus su otisle u nebesa, pa je zbog svega toga Sitonija jos uvek pristupacnija

 

 

Secam se luna parka u Limenasu ; ne znam kako je sada sa pcelama, nije ih bilo ta dva puta kada smo isli.

Boje se trajekta?

E za igraliste bas ne znam, verovatno bih ga se secala, mada su dosta radili po gradu koliko vidim, mozda ima i igraliste sada :)

A sto su otisle cene? Rekla bih da su otisle svuda, ali ne bas drsasticno, iako sma gledala samo nekoliko lokacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nemam pojma, verovatno je popularno i kod Turaka, Bugara, Rumuna......malo ostrvo a velika potraznja, a meni treba duplex sa normalnom kuhinjom zbog pripreme specificne hrane za decu, a ne samo mali reso..... trazio sam oko Tarsanas plaze, sve neki novi objekti i cene preko 120e po danu, do prosle godine bio je jedan za 80e ali ga od ove vise nema u ponudi nasih agencija, a direktno isto tako neka cena preko 120e....

u Metamorfozisu placam nesto vise od 63e po danu, mada i tamo poskupljuje svake godine po 5-10%....idemo ove godine i u Nea Flogitu, pa cemo videti kako je i u tom delu Halkidikija

i u Nikitiju i Sartiju mozes da nadjes za 70-75e,

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, moze li mala pomoc?

Nov sam na forumu i imam pitanje, tj vise da mi preporucite mesto u Grckoj. Svasta sam vec iscitao, ali dilema ostaje.

Do sada sam bio u Pefkohoriju i Pargi. Potrebna mi je preporuka za destinaciju u Grckoj. Idem sa devojkom, zeleo bih neko mesto sto slicnije Pargi, u smislu: lepa plaza, setaliste uz plazu sa restoranima, kaficima itd, mirno mesto (bez galame, puno zurki itd). Bilo bi pozeljno da se uz pice dobija lezaljka kao na Halkidikiju ali nije ultimativno. Mesta kao Pefkohori bih zaobisao zbog velike guzve.

Idemo bez kola (autobusom najverovatnije) tako da bi bilo pozeljno da imam sve na tom mestu: centar, plazu, setaliste, restorane, prodavnice itd.

Budzet po osobi sa prevozom je oko 300 EUR, a ide se u prvoj polovini avgusta.

 

Svi predlozi i sugestije su dobrodosle :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, moze li mala pomoc?

Nov sam na forumu i imam pitanje, tj vise da mi preporucite mesto u Grckoj. Svasta sam vec iscitao, ali dilema ostaje.

Do sada sam bio u Pefkohoriju i Pargi. Potrebna mi je preporuka za destinaciju u Grckoj. Idem sa devojkom, zeleo bih neko mesto sto slicnije Pargi, u smislu: lepa plaza, setaliste uz plazu sa restoranima, kaficima itd, mirno mesto (bez galame, puno zurki itd). Bilo bi pozeljno da se uz pice dobija lezaljka kao na Halkidikiju ali nije ultimativno. Mesta kao Pefkohori bih zaobisao zbog velike guzve.

Idemo bez kola (autobusom najverovatnije) tako da bi bilo pozeljno da imam sve na tom mestu: centar, plazu, setaliste, restorane, prodavnice itd.

Budzet po osobi sa prevozom je oko 300 EUR, a ide se u prvoj polovini avgusta.

 

Svi predlozi i sugestije su dobrodosle :)

na Sitoniji , a to bi bili Sarti ili Nikiti, nema nista za te pare u prvoj polovini avgusta, ako uopste ima sta slobodno u agencijama, pa ako hoces na Sitoniju moras malo da povecas budzet.....otprilike 300e+prevoz (65e iz BG) po osobi.....

mozda last minute ako nesto ostane pa da daju prevoz gratis

Sarti ima lepsu plazu od Nikitija

a i na Sitoniji je isto kao i na Kasandri, guzva, mozda jos i veca.....i sa tim moras da se pomiris.....ne verujem da  ima neko mesto kao u tvom opisu, a da agencije organizuju prevoz busom, a da u avgustu nije guzva i jos da nije skupo

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, moze li mala pomoc?

Nov sam na forumu i imam pitanje, tj vise da mi preporucite mesto u Grckoj. Svasta sam vec iscitao, ali dilema ostaje.

Do sada sam bio u Pefkohoriju i Pargi.

 

 

na Sitoniji , a to bi bili Sarti ili Nikiti, nema nista za te pare u prvoj polovini avgusta, ako uopste ima sta slobodno u agencijama, pa ako hoces na Sitoniju moras malo da povecas budzet.....otprilike 300e+prevoz (65e iz BG) po osobi.....

I sam znaš da su Pefkohori i Parga dva sveta, na Sitoniji ili Halkidikiju nećeš naći "Pargu" 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

petarpan,

ako 'trazite Pargu' drugde po Grckoj (tezak posao :) ), sto i ja radim, moja potraga kaze:

1. Kasiopi, Krf

2. Sivota

3. Skala Maries, Tasos

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

I sam znaš da su Pefkohori i Parga dva sveta, na Sitoniji ili Halkidikiju nećeš naći "Pargu" 

 

 

Ми смо хтели на Паргу пре пар година, али су нас пријатељи који су је посетили одвратили... Рекли су да је место лепо и симпатично, али да су плаже у околини за пар класа испод оних на Ситонији, Тасосу, Скијатосу, тако да смо се били одлучили за Скијатос те године и нисмо се покајали...

Опет зависи коме је шта приоритет, али Парга нам дефинитивно остаје у плану, кад бебци мало ојачају, тј.кад више не буду бебци...

А теби Петарпан срећно у тражењу смештаја, али без гужве почетак августа, а да ваља, за 'мале паре' је немогућа мисија:)

Izmenjeno (Apis)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka