Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Cao, potrebna mi je mala pomoc... Decko i ja planiramo pocetkom jula da idemo u Grcku na letovanje kolima. Pa ako mozete da mi preporucite gde... Ono sto nas zanima je da ima sta da se obidje i u okolini kad vec idemo kolima, da u gradicu ima gde da se proseta (diskoteke i nocni provod nas ne zanima)... Vise bi voleli da obilazimo neka lepa mesta nego da po ceo dan lezimo na plazi i ako je moguce smestaj da platimo do 400e za nas dvoje... ? Mozda mnogo trazimo ali svi predlozi su dobrodosli ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lefkada..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji li neko mesto u regiji Halkidikija da ima šarm Grčkih ostrva tj. da nije prenatrpano turistima, a ima peščanu plažu? Nemoguće pitanje, znam, ali da pokušam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teško pitanje a još teži odgovor...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Afitos

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Afitos je najlepse mesto Halkidikija. E sad, plaza po mom ukusu nije. Ima mnogo boljih na Halkidikiju. Kako je u sezoni sto de tice guzve ne znam, mi smo tamo bili u septembru, ali verujem da je guzva. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Postoji li neko mesto u regiji Halkidikija da ima šarm Grčkih ostrva tj. da nije prenatrpano turistima, a ima peščanu plažu? Nemoguće pitanje, znam, ali da pokušam.

Meni se dopao Neos Marmaras..Otisla sam bez velikih ocekivanja i prijatno se iznenadila...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam već jednu rezervaciju na bookingu ,ali mi se nešto čini da nije to to.

Ovih dana razmatram Pelion, mesta Ag Ioanis ili Agia saranta -Horefto.....možda ima neko neki smeštaj da mi preporuči.?...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam koliko vas je i kakav smestaj trazite, ako vam odgovara studio pogledajte 

Melifilos Agios Ioannis

Nisam sigurna da imaju apartmane, ali studiji su sasvim pristojni. Gazdarica jako ljubazna, lokacija dobra i cena je pre nekoliko godina bila bas povoljna. Jedino sto nema parking. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na predlogu. poslao sam im mail. pa ću sačekati odgovor...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nikiti je ravan

 

Jeste plaža.

 

Jesi li probao da se snabdevaš bez auta?

 

Samo pitam  :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Jeste plaža.

 

Jesi li probao da se snabdevaš bez auta?

 

Samo pitam  :pardon:

davno behu ti postovi, podseti me o cemu se radi.

Mi smo uvek bili u Metamorfozisu i tamo se snabdevamo bez auta, a u Masutis svratimo pri povratku sa plaze. Na plaze se mora autom, skoro da i nema drugog nacina

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To i pričam. Ne idu svi autom.

 

O Nikitiju je bila reč. Da l' je ravan.

 

Ravna je plaža i šetalište. svega par loše snabdevenih i skučenih marketića na tom potezu.

 

Za svu nabavku čovek bez auta mora uzbrdo oko 800m-1km, pa nizbrdo natovaren.

 

Jer su svi marketi, pijaca...piljarnice, pekare...čak i apoteke gore, na magistrali.

Zbog ljudi koji ne idu kolima, valja to reći, ako se slažeš. A idu i sa malom decom, kojoj svašta treba na dnevnoj bazi...od vode, mleka, hleba, voća, povrća...pa nadalje.

 

Btw, gore se i iznajmljuje auto (45 e/dan su nam tražili polovinom juna pre tri godine), a ako smo hteli na izlet sa agencijom, bus hvatamo isto gore, na magistrali...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nesto nisam primetio da je neka uzbrdica od plaze do magistrale dok smo setali onom ulicom ka semafou.....tuda prosao samo par puta, ali deca bi sigurno kukala da je uzbrdo,...... mozda je blagi nagib, ali nije kao od magistrale ka starom Nikitiju ....svakako od luke do marketa ima i vise od kilometra pa je pozeljno ici autom

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka