Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Pozdrav,

nadam se da mi mozete pomoci u izboru jer sto vise gledam po netu i citam sve teze mogu da se odlucim. Elem,ovog leta bi suprug i ja sa dva klinca i jos jednom porodicom letovali prvi put u Grckoj. Bitno je da plaze uglavnom budu peskovite,da je mesto zivo i pomalo bucno,da ima mesta za setnju i izlazak uvece....

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos - Tasos

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Limenas - Tasos

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Limenas definitivno ! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna trilema: 

Lefkada (po treci put)

Tasos (isto po treci put, ali prethodnih dva puta se ne secam bas. Prvi put kada sam bio imao sam 2 godine, drugi put pre jedno 15 godina, bio sam osmi razred)

Krf (prvi put)

 

Pucajte :neznam::zaljubiska:

 

 

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jedna trilema: 

Lefkada (po treci put)

Tasos (isto po treci put, ali prethodnih dva puta se ne secam bas. Prvi put kada sam bio imao sam 2 godine, drugi put pre jedno 15 godina, bio sam osmi razred)

Krf (prvi put)

 

Pucajte :neznam::zaljubiska:

 

 

ovog leta ja cu po treci put u Lefkadi sta ne bi i ti? :D

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

stealth,

Krf prvi put :D.

Prednosti: lepota samog grada, Srpska kuca i ostrvo Vido.

Plaze ( i jos mnogo toga) su lepe na sva tri ostrva...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

dobro bi mi došla pomoć u izboru destinacije. :) Momak i ja bismo išli na more početkom jula, Grčka, ali nismo sigurni gde... Idemo preko agencije(dobrodošle preporuke i za to!), autobuski prevoz, želimo aktivan odmor-da obilazimo razne plaže i istražujemo, nije nam zanimljivo da smo celo letovanje na jednoj plaži. Ne bismo iznajmljivali kola, eventualno biciklove, ili još bolje ako ima autobuskih linija do plaža/okolnih mesta (mada volimo i da pešačimo :) ). Ne planiramo diskoteke, takodje nismo ljubitelji gužvi, ali bismo voleli da možemo da izadjemo u neki restoran uveče. Bilo bi idealno da ima bar nekih peščanih plaža, po mogućstvu Jonsko more. Nismo izbirljivi što se smeštaja tiče, jedino nam je bitno da je čisto i da ima vode (reko bi čovek da se to podrazumeva, ali smo prošle godine demantovani). Takođe imamo ograničen budžet-do 250€ za put i smeštaj po osobi. Budžet je zapravo presudna stvar, a od ovih ostalih zahteva je bitno samo da je agencija pozdana i da dobijemo to što je dogovoreno i da nismo vezani baš samo za jednu (gradsku) plažu. 

Hvala unapred! :) 

Izmenjeno (softi94)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja topla preporuka Tasos-Limenas. Bas kao sto si navela, nismo rentirali auto, plaže smo obilazili busom a bogami i pešaka. Ostalo mi je u sećanju kao jedno divno letovanje. 

Pozz

Izmenjeno (jekic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jedna trilema: 

Lefkada (po treci put)

Tasos (isto po treci put, ali prethodnih dva puta se ne secam bas. Prvi put kada sam bio imao sam 2 godine, drugi put pre jedno 15 godina, bio sam osmi razred)

Krf (prvi put)

 

Pucajte :neznam::zaljubiska:

 

 

Krf bez dileme...

 

 

 

Pozdrav,

dobro bi mi došla pomoć u izboru destinacije. :) Momak i ja bismo išli na more početkom jula, Grčka, ali nismo sigurni gde... Idemo preko agencije(dobrodošle preporuke i za to!), autobuski prevoz, želimo aktivan odmor-da obilazimo razne plaže i istražujemo, nije nam zanimljivo da smo celo letovanje na jednoj plaži. Ne bismo iznajmljivali kola, eventualno biciklove, ili još bolje ako ima autobuskih linija do plaža/okolnih mesta (mada volimo i da pešačimo :) ). Ne planiramo diskoteke, takodje nismo ljubitelji gužvi, ali bismo voleli da možemo da izadjemo u neki restoran uveče. Bilo bi idealno da ima bar nekih peščanih plaža, po mogućstvu Jonsko more. Nismo izbirljivi što se smeštaja tiče, jedino nam je bitno da je čisto i da ima vode (reko bi čovek da se to podrazumeva, ali smo prošle godine demantovani). Takođe imamo ograničen budžet-do 250€ za put i smeštaj po osobi. Budžet je zapravo presudna stvar, a od ovih ostalih zahteva je bitno samo da je agencija pozdana i da dobijemo to što je dogovoreno i da nismo vezani baš samo za jednu (gradsku) plažu. 

Hvala unapred! :) 

Vila Amy Limenas.Agencija Banbus.Uklopice se u vas budzet.Pogledajte na temi Limenas pisala sam detaljno kako obici Tasos bez auta ukljucujuci i bicikl...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,

dobro bi mi došla pomoć u izboru destinacije. :) Momak i ja bismo išli na more početkom jula, Grčka, ali nismo sigurni gde... Idemo preko agencije(dobrodošle preporuke i za to!), autobuski prevoz, želimo aktivan odmor-da obilazimo razne plaže i istražujemo, nije nam zanimljivo da smo celo letovanje na jednoj plaži. Ne bismo iznajmljivali kola, eventualno biciklove, ili još bolje ako ima autobuskih linija do plaža/okolnih mesta (mada volimo i da pešačimo :) ). Ne planiramo diskoteke, takodje nismo ljubitelji gužvi, ali bismo voleli da možemo da izadjemo u neki restoran uveče. Bilo bi idealno da ima bar nekih peščanih plaža, po mogućstvu Jonsko more. Nismo izbirljivi što se smeštaja tiče, jedino nam je bitno da je čisto i da ima vode (reko bi čovek da se to podrazumeva, ali smo prošle godine demantovani). Takođe imamo ograničen budžet-do 250€ za put i smeštaj po osobi. Budžet je zapravo presudna stvar, a od ovih ostalih zahteva je bitno samo da je agencija pozdana i da dobijemo to što je dogovoreno i da nismo vezani baš samo za jednu (gradsku) plažu. 

Hvala unapred! :) 

Što se vile tiče, možda Edelweiss. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Novo je novo. Nova ideja, novo iskustvo,  nova ljubav, novo mesto... (čisto da te ne proganjaju duhovi prošlosti:D

 

Uuu jbt :zaljubiska::srce:

Mislim da ce ipak otpasti Lefkada jer ipak novo je novo. Iako sam bio na Tasosu kao mali, ne moze se sporediti nikako. Ja i se ne secam 90% plaza, a kamoli drugo cega.

Onda ostaje Tasos vs Krf. Ja vucem za drugo, ali... :D

Videcemo kako cemo biti u smislu slobodnih dana, finansija... Ja pocinjem na novim poslom sutra, a nemam prava na ceo godisnji odmor. Ovde u MKD ti sledi 2 dana slobodnih za svakog meseca posla do dana kada imas prava na godisnji odmor (6 meseci neprekinut rad u jednu firmu), tako da ja u avgustu cu imati 8 dana slobodnih (bez vikende).

Izmenjeno (STEALTH)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tasos ti je finanskijski povoljniji, blizi je kopnu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali smestaj moze biti jef.tiniji na Krfu... Slatke li muke. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka