Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Nea Kallikratia zanimljivo za porodice koliko vidim. Neko je tamo na forumu napisao jedino da je voda losa popodne, ali provericu svakako. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakva ce biti voda zavisi od vise prirodnih faktora, ko zna kako ce biti ove godine

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga ili Tasos u septembru? 

 

:D 

Izmenjeno (zaza123)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga u septembru..Uvek je bolje na jonsko u septembru a na egejsko u junu..Tako sam ja uradila..I bilo je super i u Pargi i na Tasosu...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, moze li preporuka gde ici sredinom jula ( devojka i ja ) a da je mesto slicno poput Olympic Beacha ( a da ne spada u Olimpijsku regiju ) bili smo prosle godine u OB i dopalo nam se to sto ima veliki izbor marketa restorana prodavnica velika ulica za setnju i sve je ravno, plus more je blizu, bas je bilo nekako super, postoji li jos neko slicno mesto poput OB u Grckoj? :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da vam je dosadno od ovakvih pitanja,ali sta da vam radim :rolleyes:

Potreban mi je savet za letovanje. Idemo najverovatnije autobosom i bicemo na jednom mestu,prosle godine smo bili u Stavrosu,nije lose,mali gradic,pa nam tako nesto i treba. Ove godine bi smo slicno,pa da vidim ima li sta slicno a bolje. Idem sa suprugom i cerkicom od 7 godina. Potreba je lepa pescana plaza,gradic da ima sta da se vidi,tj setaliste,restorani.... Jednostavno ne iskljucivo mir i tisina. Kakav je Nei Pori,cinimi se solidnim izborom? Svaki predlog je dobrodosao i unapred vam hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti ili Neos Marmaras, Sitonija

Ili Limenas, Tasos

Izmenjeno (drug.lukic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno za takvo putovanje Olimpska regija nije loša gde god da se odlučite da idete, pomenuti Nei Pori je skroz OK i mnogo bolja varijanta po meni od one ludnice koja vlada u Paraliji, Leptokaria i Olimpik Bič su takođe fine destinacije, ali Nei Pori je mozda i najbolja opcija. Halkidiki je takođe interesantan mada je i skuplji od napred pomenutih gradova. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti, Neos Marmaras

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sarti, Neos Marmaras

Nadam se da svi odgovarate dilingeru a ne shmekeru. Shmeker, ovo se na tebe ne odnosi posto si ti naveo da je u OB sve ravno, Neos i Sarti to nikako nisu. :) 

Izmenjeno (Simo)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikiti je ravan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Verujem da vam je dosadno od ovakvih pitanja,ali sta da vam radim :rolleyes:

Potreban mi je savet za letovanje. Idemo najverovatnije autobosom i bicemo na jednom mestu,prosle godine smo bili u Stavrosu,nije lose,mali gradic,pa nam tako nesto i treba. Ove godine bi smo slicno,pa da vidim ima li sta slicno a bolje. Idem sa suprugom i cerkicom od 7 godina. Potreba je lepa pescana plaza,gradic da ima sta da se vidi,tj setaliste,restorani.... Jednostavno ne iskljucivo mir i tisina. Kakav je Nei Pori,cinimi se solidnim izborom? Svaki predlog je dobrodosao i unapred vam hvala

Sarti ili Nei Pori ako gledate taj deo Grčke.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nikiti je ravan

Ni Sarti nije Neo ili Parga

 

Sarti ili Neos Marmaras, Sitonija

Ili Limenas, Tasos

Lukiću molio bih te da me ne kopiraš :D

Izmenjeno (Звезда је живот)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je starije? Kokoska ili jaje?:hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 Kakav je Nei Pori,cinimi se solidnim izborom? Svaki predlog je dobrodosao i unapred vam hvala

Mi volimo Nei Pori, klinci pogotovo i zato smo odlucili da i ove godine ponovo letujemo u NP. 

Ukoliko vas nesto vise interesuje, slobodno pitajte. :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka