Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Planiram sa devojkom ovog leta za Grcku!!Idem svojim autom...ne bitno gde...bilo da je paralija,olimpik bic,pefkohori...Da li mi neko moze reci kakva je situacija oko privatnog smestaja...isao bih na BUM :):)

Moja mejl adresa je 1410984@gmail.com,pa ako neko moze da pomogne,neka se javi!

Izmenjeno (ivan1410984)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram sa devojkom ovog leta za Grcku!!Idem svojim autom...ne bitno gde...bilo da je paralija,olimpik bic,pefkohori...Da li mi neko moze reci kakva je situacija oko privatnog smestaja...isao bih na BUM :):)

Moja mejl adresa je 1410984@gmail.com,pa ako neko moze da pomogne,neka se javi!

Caos

I mi idemo mimo agencije, Aprovalta i Kavala, u Asprovalti smo nasli smestaj online http://www.antigoniapartments.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=7&lang=sr , nema onih varijanti placas klimu, dva spojena kreveta...

Kavala: http://www.esperiakavala.gr/index.php?lang=gr&sec=13&ctg=23

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li ima neko neku preporuku za privatan smestaJ?Dosao bih sa devojkom,tako da mesto i nije toliko bitno!Ako neko ima mejl adresu neka posalje na ivan1410984@gmail.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari :)

Ovako, isplanirao sam sa nekim drustvancem da ovog leta definitivno idemo u Grcku, e sad treba izabrati mesto..

Naime, zanima me gde mozemo preko dana da se odmorimo lepo, da ne bude mnogo guzve, da plaze budu lepo uredjene, more cisto i sve to, a nocu da ima dobrih diskoteka i mesta za provod za mlade. Uz sve to i da ne bude preskupo - umerene cene.

Jedan od mojih drugova preporucuje da idemo u O. Beach a kad treba da se luduje odemo do Paralije, jer je tamo bolje po tom pitanju. Ja sam pak, za neku juzniju varijantu, neko poluostrvo jer znam da je tamo more dosta bolje ali nisam siguran za provod, pa bi mi znacilo da mi kazete sta bi nam najvise odgovaralo?

Znam da ce mnogi reci "imas po internetu na tone toga potrazi malo" ali verujte mi procitao sam sve i kao sto znate agencije svako mesto hvale, a meni treba iskreno misljenje.. Iz iskustva..

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Zakinthos - Laganas

2. Krf - Kavos

3. Rodos - Faliraki

4. Ios - Ios

5. ??

To bi bio moj izbor, ne mora da znaci da sam redosled pravio po nekim prioritetima, vec su to mesta na kojima sam bio, doziveo i slusao...

Otprilike po tvom opisu, ne bi nigde pogresio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno, prostudiracu mesta malo kasnije nemam sad vremena.. jos neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stevang ako nategnes jos malo preko 400 evrica (jos nekih 50) moja preporuka je Lefkada iz momenta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu samo da vam kazem da ne idete u Parajliju i celu Olimpijsku rivieru. Ostrva su na prvom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

treba mi neko fino mestasce sa lepim pescanim plazama, plicacima da moze dete da se brcka (da nije beton kao u Paraliji, nisam bila al sam cula)i da je na 15-20km od akvaparka, da se ne putuje mnogo (kolima), znaci kopneni deo u Egejskom moretu

bilo bi dobro ako neko ima mail za neki smestaj studio, dakle sve da bude u sopstvenom aranzmanu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

treba mi neko fino mestasce sa lepim pescanim plazama, plicacima da moze dete da se brcka (da nije beton kao u Paraliji, nisam bila al sam cula)i da je na 15-20km od akvaparka, da se ne putuje mnogo (kolima), znaci kopneni deo u Egejskom moretu

bilo bi dobro ako neko ima mail za neki smestaj studio, dakle sve da bude u sopstvenom aranzmanu

Pogrešno ste čuli,u Paraliji nije beton,već sitan pesak.:novine:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

treba mi neko fino mestasce sa lepim pescanim plazama, plicacima da moze dete da se brcka (da nije beton kao u Paraliji, nisam bila al sam cula)i da je na 15-20km od akvaparka, da se ne putuje mnogo (kolima), znaci kopneni deo u Egejskom moretu

bilo bi dobro ako neko ima mail za neki smestaj studio, dakle sve da bude u sopstvenom aranzmanu

U 70%, ako ne i vise, su ti peskovite plaze u GR.

Najblize pristojno mesto ti je Dionisiou Beach. Ili "gornji deo GR" Asprovalta, Stavros, VRasna.

Ne znam koliko je dete, ali ako je bas malo nije ti bas najbolja ideja da ga vodis u Aqua Park

Izguglaj malo po netu da vidis mesta, plaze, ili pogledaj foto ture formurasa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ostrvo Tasos.

Tamo sam i ja proveo svoj medeni mesec 1998 godine.I naravno od tada je u našim srcima.Za 7 dana vraćamo mu se ponovo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Želim da bratu kao svadbeni poklon uplatim letovanje krajem jula. Oni su izrazili želju da to bude Grčka gde do sad nisu bili i nemaju određeno mesto gde bi hteli da idu.

Ja takođe nemam nekog iskustva sa Grčkom, a vidim da je izbor stvarno veliki. Volela bih da nađem mesto sa lepšim plažama i gde je relativno mirno - znači bez mnogo noćnog života.

Preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomoc!!! Planiram ove godine da idem sa devojkom u Grcku, sada pitanje je GDE?? :))

Trazimo ok mesto u blizini Atine da mozemo da napravimo neku ekskurziju dan- dva da obidjemo i Atinu.

Planiramo autobusom da idemo, pa mi je i bitna lokacija

Unapred Hvala

PS. Gledamo i to da nije preskup smestaj, ako tako nesto moze da se nadje 20-40km od Atine, zanima me koje mesto mi predlazete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih da idem na neko putovanje, ali ne znam gde, ne znam kad, ne znam šta me zanima, ne znam šta volim i kako volim putovanje, ne znam ništa, jel ima neko neki predlog gde bih mogao? :D

Ironija naravno.... Idem na Lefkadu :P

@ivan1410984:

Pretrgao si se sa informacijama, beš mi sve :) Verovatno nećeš ni dobiti odgovor na ovakvo pitanje :) Smeštaja inače imaš svuda, samo ti naravno treba strpljenja, volje, da obiđeš više smeštaja i raspitaš se za cene i uslove, pa prelomiš šta ti najviše odgovara.... E sad, dao si Halkdiki i Olimpijsku regiju, a i ostalo kao predlog.... Budi malo preciniji... Ono što znam, to je da je Halkidiki u špicu (jul-avgust) prilično prebukiran i velika je gužva... Gradske plaže su tamo pune i u junu, a kamoli u sezoni.

@El_Mexicano:

E pa ne može i jare i pare :P Kako to planirate autobusom!?!? Onda gledajte agencije koje rade letovališta pokraj Atine ili Peloponez (pošto od tamo ima exkurzija za Atinu isto). Ono što znam od prijatelja Grka koji žive u Atini, oni nešto ne cene ta letovališta u okolini Atine. Kažu da su nekad važila za najbolja i najčistija, ali da su sada manje više sva zagađena (njihove reči), i da su dobre plaže uglavnom u sklopu luksuznih hotela (opet njihove reči, nisam bio pa me nemoj držati za reč). Kad već planirate u Atinu, morate biti dobro informisani zbog ovih štrajkova. Ne zbog toga koliko će biti demonstracije, već zbog gradskog prevoza. Nama se prošle godine potrefilo da su jedan dan štrajkovali vozači metroa, pa recimo metro nije radio, nego smo morali busevima da se snalazimo za vožnju do centra i nazad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka