Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

Onda Tasos eventualno Krf!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! smajl.jpg

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a smajl.jpg

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno smajl.jpg ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!srce.jpg

Pefkohori....pa onda Polihrono a o ostalima ne razmisljajte bar ne prvi put

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

Da li idete kolima?

Polihrono ili Pefkohori. Bio sam u svim pomenutim mestima sem Olimpic Beacha ...i ta regija oko Paralije je totalni krsh.

Za pocetak za ishranu imate Lidl ako ste na potezu Polihrono-Pefkohori.

Doduse ne znam kako cete bez kola?, jedino renta car, Lidl je oko 10ak km ako se dobro secam od Polihrona.

Sto se tice plaza mnogo su lepse nego Paralia i okolina, a ako krenete ka kraju prsta imate par prelepih plaza - Golden Beach, Xenia i jos par manjih, a ako ste avanturistickog duha onda niz prst pa sa druge strane u obilazak jos ko zna koliko plazica sa mozda tek po kojim posetiocem...

Zivahno je u svim mestima potpuno dovoljno za to sto ti opisala ali se sve zavrsava oko 1h po ponoci najcesce. Doduse mozda je drugacija situacija u avgustu kad Italijani preplave Grcku :)

Mi smo bili u Polihronu krajem jula i sedeli smo u kaficu do malo posle jedan, ali nas niko nije izbacivao niti pozurivao. ;)

Mirnije mesto je svakako Polihrono, Pefk. je veci i zivahniji i dosta blizi pomenutim plazama.

Meduza u Paraliji moze da ima kad oces tako da tu nema pravila, kao sto kad se pojave moze da ih bude 2 dana a moze i 7...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori....pa onda Polihrono a o ostalima ne razmisljajte bar ne prvi put

a ne moraju ni drugi ni treci put... :) toliko lepsih mesta da je Paralija i ta regija suludo trosenje vremena koga imamo jako jako malo (bar vecina nas) po godini :)

pritom se cak ni cenovno ne razlikuju od vecine regija Grcke a za uzvrat sem paradajza :D ne nude nista...

Izmenjeno (banebg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Froglet, odgovorih ti na PP.

Ukratko, Paralija je OK za mlade, dovoljno urbana, sa dosta mesta za izlaske, ali su joj plaže nikakve. Olympic beach nikako, penzionersko mesto sa jednako lošom plažom kao u Paraliji.

Za Kasandru ne znam ništa da kažem, al' pretpostavljam da bi ti Sitonija bila interesantna i to eventualno Sarti ili Neos Marmaras. Tasos i to mesto Potos ili Pefkari, takođe, kao i ostrva Skijatos, Krf i Zakintos.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ne moraju ni drugi ni treci put... smajl.jpg toliko lepsih mesta da je Paralija i ta regija suludo trosenje vremena koga imamo jako jako malo (bar vecina nas) po godini smajl.jpg

pritom se cak ni cenovno ne razlikuju od vecine regija Grcke a za uzvrat sem paradajza biggrin.jpg ne nude nista...

Pa nisam htela da se nadju prozvanim oni koji vole Paraliju......zato inace ja tamo bila jednom 3 dana i nikada vise......ne volem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nisam htela da se nadju prozvanim oni koji vole Paraliju......zato inace ja tamo bila jednom 3 dana i nikada vise......ne volem

pa nema sta da se nadju prozvani :) ok je nesto voleti ali i biti realan :) hehe salim se...

manje je tih koji nju vole bezgranicno i bezuslovno i nisu realni sta pruza mesto, kakve "plaze" ima itd.

za prvi put ona svakako nije, a moze da se uvrsti u obilazak Olimpijske regije pa svuda po 15min cisto da vidish svih 10 istih mesta na tom potezu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa nema sta da se nadju prozvani smajl.jpg ok je nesto voleti ali i biti realan smajl.jpg hehe salim se...

manje je tih koji nju vole bezgranicno i bezuslovno i nisu realni sta pruza mesto, kakve "plaze" ima itd.

za prvi put ona svakako nije, a moze da se uvrsti u obilazak Olimpijske regije pa svuda po 15min cisto da vidish svih 10 istih mesta na tom potezu smajl.jpg

Jednostavnije i brze,vidis jedno i kao da si video svih deset.bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da mi predlozi mesto za letovanje u grckoj i neku vilu. Prvi put idem u grcku sa porodicom. Interesuje gde moze da se nadje solidan smestaj da je blizu plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošle godine bili po prvi put u Grčkoj i izabrali smo Pefkohori (za početak). Putovali smo preko Nitravel agencije iz Niša, bili smo smešteni u vili Olimpia (imate opis među smeštajem na ovom forumu), koji ima i dvokrevetna studia ali i 3- i 4-krevetna. Bile su i porodice sa decom i bili su zadovoljni. Vila ima dvorište i bazen. Deca su uvek trčkarala po dvorištu i bašti. Vila nije na plaži, već nekih 300 m (5 minuta) udaljena od plaže. Što se Pefkohorija tiče, čini mi se da i nije dobro uzeti vilu na samoj plaži, zbog vetra s mora.

U svakom slučaju, mi smo bili vrlo zadovoljni i preporučujemo i ovu vilu i Pefkohori svim našim prijateljima i rođacima. :)

Izmenjeno (fion)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Већина смештаја у Грчкој је близу плаже. Најбоље је да отворите на интернету Yuta линкове и да отварате сајтове агенција-тако ћете видети шта је у понуди и да ли вам одговарају цене. Онда зовете агенције да видите има ли места. То је прилично велики посао који код мене траје и до два месеца, мада може наравно и много брже. Наићи ћете на проблем што су прошли велики попусти и доста је распродато, али ако будете упорни наћи ћете. Кад сузите избор поставите овде на форуму питање и вили и сигурно ће вам се јавити неко ко је био. Што се тиче избора места све зависи шта волите: шљунковита или пешчана плажа, ситни или крупни песак, урбаније или мање место, постепенији или стрмији улазак у воду, залив или отворено море. Планирате ли да посећујете неке историјске знаменитости? По мом мишљењу за први пут је идеалан Неи Пори. Прелепа пешчана плажа са великим плићаком, релативно добро снабдевен, смештај је сав близу плаже, није прескуп, има и занимације за децу. Лако се проналази са аутопута има довољно места за паркинг. У близини је платамонска тврђава, а лако се стиже до Метеора.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Avrame, nisi rekao da li ides sa autom ili zelis organizovano preko agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se nadovezem na isto pitanje.

Devojka i ja razmisljamo da letujemo prvi put u Grckoj pa nas zanima neka dobra preporuka.

Hteli bismo u neko mesto sa dobrim/solidnim plazama, urbanije sa solidnim nocnim zivotom i negde da mozemo nesto i da vidimo u smislu izleta itd.

Planiramo preko agencije i cenim da je bitan i budzet tako da ne planiramo da potrosimo vise od 400e po samom aranzmanu + plus doplata za PP i ostali troskovi.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka