Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Aman, jesi li ti video kad je COVEK isao prvi put...ej koje godinesmilie_tier_128.gif

:plesko: :kez: au kakav zez.pa kako se povampiri ovo.....a cek,cek ovaj boskor..hahahahah :D:D:D:D:D:D:D:D extra ispala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idemo u Grcku (devojka i ja), pa nas zanimaju vasi predlozi u vezi sa destinacijom koju treba izabrati.

Ako imas vremena, lepo prelistaj forum.

Nekom je neko mesto fenomenalno, a neko ne bi vise ni da pomisli. Ja npr. ti nikada ne bi preporucila: Jerosis, Metamorfozis, Polihrono, Ova prva dva su toliko malecka, ako nemas kola i ako nisi za neku mirnu varijntu, onda ces umreti od dosade,. A pored Pefkohorija I Haniotija glupo je izbrati dosadno Polihrono.

Da dodam da smo porodicni ljudi sa malim detetom

Moras da budes precizniji u pitanju.Tipa kakvu volis plazu, urbanije i zivlje mesto ili ne, da li ides kolima. Sve ti tio utice na odgovore koji bi ti ljudi poslali.Ovako moze da ti se pise do juce i nazad, i opet nista neces saznati.

P.S

Ako imas kintu, idi na ostrva. Na mom prvom mestu , sto bih volela da obidjem je Santorini :)

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako imas vremena, lepo prelistaj forum.

Nekom je neko mesto fenomenalno, a neko ne bi vise ni da pomisli. Ja npr. ti nikada ne bi preporucila: Jerosis, Metamorfozis, Polihrono, Ova prva dva su toliko malecka, ako nemas kola i ako nisi za neku mirnu varijntu, onda ces umreti od dosade,. A pored Pefkohorija I Haniotija glupo je izbrati dosadno Polihrono.

Da dodam da smo porodicni ljudi sa malim detetom

Moras da budes precizniji u pitanju.Tipa kakvu volis plazu, urbanije i zivlje mesto ili ne, da li ides kolima. Sve ti tio utice na odgovore koji bi ti ljudi poslali.Ovako moze da ti se pise do juce i nazad, i opet nista neces saznati.

hahhahahhah :D:D:D:D i ti si se upecala!!!! nisam sam!!! lepse je u drustvu :D:D:D :D

Izmenjeno (sansajn)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:kez: :kez: :):bez-zuba::bez-zuba:

E ne mogu da verujem, Ok drago mi je da nisam sama

A mozda decko jos uvek proucava i analizira GR, tako da se mozda i ovo kuckanje ispaltilo :hehe:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:kez: :kez: :):bez-zuba::bez-zuba:

E ne mogu da verujem, Ok drago mi je da nisam sama

A mozda decko jos uvek proucava i analizira GR, tako da se mozda i ovo kuckanje ispaltilo :hehe:

e smejem se od juce :D:D:D pa pazi kad je tema iz 2oo5evo opet se kidam od smeha :D:D:D .a mnogo sam se obradovo kad sam video tvoj post bas mnogo.jer kazem lepse je u drustvu.inace za ovo vreme mogao je da prouci i grcku i malu aziju i ceo mediteran!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DAj covece, pa tesim nas,

A od kud ti znas, mozda je detaljan :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidis kako ie detaljan da se nije ni javljao!!! ma ko zna mozda i nije otisao u grcku,mozda je i raskino sa devojkom :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D :D:D i mene ste do suza nasmejali :D

a mozda nije raskinuo. Mozda su se vencali i vec imaju troje dece :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidis kako ie detaljan da se nije ni javljao!!! ma ko zna mozda i nije otisao u grcku,mozda je i raskino sa devojkom :bez-zuba:

Mnogo si surov, to sunasce nikako da izadje na videlo, a da uzmes novi NIC? :D

:D:D:D i mene ste do suza nasmejali :D

a mozda nije raskinuo. Mozda su se vencali i vec imaju troje dece :bez-zuba:

Aj sto sam tebe, nego sto samu sebe nasmeja, cak ljudma u okolni prepricavam celo jutro :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo si surov, to sunasce nikako da izadje na videlo, a da uzmes novi NIC? :D

mozda Da mi NIC bude 2005 :bez-zuba: !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D:D:D i mene ste do suza nasmejali :D

a mozda nije raskinuo. Mozda su se vencali i vec imaju troje dece :bez-zuba:

u kakva produktivnost :bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba: ako imaju tri komada,e onda tek nije video grcku :plesko: :plesko: :plesko:

Izmenjeno (sansajn)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

javice se on sledece godine :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.. pozdrav... prvi put sam na ovom forumu..... vidim da ovde ima dosta jako vaznih informacija.. trebalo bi da ove godine odem sa deckom (autobusom) prvi put u Grcku. ponude su velike, informacija je bezbroj i ja se jednostavno pogubih. Ne mogu da se odlucim jos ni za jednu destinaciju, ne bih zelela da platimo smestaj i budemo udaljeni od mora par kilometara i da nas onda doceka neka muljevita plaza.... Da li neko od vas moze da mi bar da predloge, gde i kakav je smestaj? Koja je najbolja plaza u Grckoj (sto nam je najbitnije od svega)? Preko koje agencije? Pomagajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :uplakani:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.. pozdrav... prvi put sam na ovom forumu..... vidim da ovde ima dosta jako vaznih informacija.. trebalo bi da ove godine odem sa deckom (autobusom) prvi put u Grcku. ponude su velike, informacija je bezbroj i ja se jednostavno pogubih. Ne mogu da se odlucim jos ni za jednu destinaciju, ne bih zelela da platimo smestaj i budemo udaljeni od mora par kilometara i da nas onda doceka neka muljevita plaza.... Da li neko od vas moze da mi bar da predloge, gde i kakav je smestaj? Koja je najbolja plaza u Grckoj (sto nam je najbitnije od svega)? Preko koje agencije? Pomagajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uplakani.jpg

katja84 sto bi rekli sve je stvar ukusa,i sta ocekujes od letovanja,ali ti mogu reci da ces ovde sigurno naci pomoc,jer je ovaj forum divan i ljudi na njemu,i meni su puno puta pomogli oko odluke,e sad je do tebe da resis da li bi na ostrva ili kopneni deo,a ovde bukvalno imas sve informacije za sva mesta,smestaje,cene,moj ti je predlog da pregledas foto ture sigurno ce ti znaciti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih ti preporucila ostrva, ali daj malo vise informacija kakav odmor zelite, miran odmor ili neku zabavu, da li biste uzimali rent a car, da li biste nesto blize, posto idete autobusom ili nije bitno, u kom peridu bi isli i sl. da lakse damo neke predloge :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka