Yeah

Borovec ili Bansko?

44 poruke u ovoj temi

Da li su Borovec i Bansko bolji recimo od Jahorine,da li ima nekoga ko je skijao i u BG i u BiH?Da li su tamo staze uredjenije?Kakvi su Bugari kao domaćini,da li su indijanci kao što mi mislimo?Imam neke predrasude o Bugarskoj,ne znam da li su utemeljene u realnosti,jeste da ih ne volim ali razmatram ove dve destinacije kao mogućnost za skijanje.

Alpi su nešto drugo,ali trebaš biti spreman da potrošiš par soma evrića na te skijaške rajeve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bansko dobre staze, puno staza, gondola u sred grada, grad velik, prepun sadrzaja...KATASTROFALNA GUZVA NA GONDOLI U SEZONI...

Borovec, dobre staze, mada ne kao u Banskom, malo mesto, bez guzve, blize Srbiji za 2 sata voznje, Odlicno organizovani kada je bez snega, barem 35 posto staza radi kada nema snega.

Jahorina je super ali ima manje staza od oba skijalista u Bugarskoj.

Takodje i ja prema njima ne gajim ama bas nikakve simpatije, mada sam u Borovcu imao veoma dobra iskustva, korektni, ljubazni, cene su korektne.

TREBA PAZITI NA VINJETU, JER IMA NA 7 DANA A VI AKO OSTAJETE 7 DANA TO PROBIJATE, PA VAS NA GRANICI GLOBE, ILI VI TO RESAVATE ISPOD ZITA...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko preporuku za hotel u Banskom? Isli bi sa decom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Lion, bez dileme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako mi skijanje nije u prvom planu na zimovanju, od ova dva mesta bih prednost dao Borovecu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PODPISUJEM

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

godinama skijamo u francuskoj ali ove godine sto zbog blizine sto zbog drustva, odlucili smo se za Bugarsku u periodu 10.1. Borovec za sada pobedjuje jer sam od vise ljudi cuo da su nesnosne guzve na gondoli u Banskom i to me odbija.

hotel Lion ima super ponudu, polupansion, bazen, spa centar i vrlo pristupacne cene za pomenuti termin...

sta vi kazete ?

hvala.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni se cini da je Borovec bolji kao opcija, pre svega zbog manjih guzvi i boljeg odrzavanja staza, ali Bansko takodje ima vazan adut, jer se radi o termalnoj banji, otuda i toliki broj bazena u mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

godinama skijamo u francuskoj ali ove godine sto zbog blizine sto zbog drustva, odlucili smo se za Bugarsku u periodu 10.1. Borovec za sada pobedjuje jer sam od vise ljudi cuo da su nesnosne guzve na gondoli u Banskom i to me odbija.

hotel Lion ima super ponudu, polupansion, bazen, spa centar i vrlo pristupacne cene za pomenuti termin...

sta vi kazete ?

hvala.

pozz

Vec pisao o tome, neces pogresiti s LIONOM

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel pricamo za lion u borovec-u ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, tamo sam ja bio idem 3 put sada, ali znam i da je u Banskom super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja se razmisljam sa decom gde ici jer mi skijanje nije prioritet vec da oni imaju zanimaciju, sankanje, klizanje i mozda neka skolica skijanja ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeko, bolje Borovec, taj centar je super za klince, ili bar meni tako izgleda :)

A za odrasle ski staze odlične.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na savetu :D ...

zanima me koji hotel odabrati ?

da li lion ima igraonicu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka