ljerka

Hotel Sunny days el Palacio Resort-recenzije forumasa

60 poruka u ovoj temi

Palacio ima dosta lose kritike, bar koliko sam ja videla

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuo sam se danas sa agencijom. Ujutro idem da promenim hotel. Vagali smo dugo dugo i preomili na bella vistu (a ne marlin inn azur). Vise je lokacija uticala na odluku i sto je manji hotel a blizu je najprodavanijeg seagula :) Stavili smo na papir i izracunali da idemo 7 dana na neke izlete a odmor je 10 ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam podvodne snimke sa spoljne strane hotela i deluje mi da je sve u nedogled u plicaku i mrtvim koralima, pa me zanima da li ima i zivih korala i delova gde moze da se roni i vidi nesto.

Izmenjeno (Nenad777)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam podvodne snimke sa spoljne strane hotela i deluje mi da je sve u nedogled u plicaku i mrtvim koralima, pa me zanima da li ima i zivih korala i delova gde moze da se roni i vidi nesto.

Na kraju od spoljne strane , kod ribnog restorana je dosta duboko i ima sta da se vidi.  tu su dolazili i sa boce da rone . mi smo celo vreme tamo ronili

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima gde da se roni.Na vrhu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, ali odlucih se za Mirage Bay na kraju :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nenad777 kada idete?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, interesuje me kakva je situacija ove godine sa WiFi? Da li ga ima po sobama ili isključivo u holu hotela, takođe da li ga ima na plažama hotela? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, interesuje me kakva je situacija ove godine sa WiFi? Da li ga ima po sobama ili isključivo u holu hotela, takođe da li ga ima na plažama hotela? 

Nema interneta nigde osim u lobiju koji je njah...teško ga je uhvatiti. Lepo kupi karticu na aerodromu i miran si. Ja uzela 20Gb za 9€ i potrosila samo 10Gb tj. trošilo je nas četvoro: instagram, fejs, viber, slanje slika viberom, čitanje novina... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Geo Hvalla na opisu.

Moze li mi neko reci koliko kosta taksi do Sakale i do Memse?

Da li ima nekih novih vesti o ovom hotelu? Isli bismo krajem aprila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taksi mozete uhvatiti na ulici ima ih dosta, cenkajte se al maksimum je dva evra nema potrebe vise da dajete od toga, do Sakale mozete i da prosetate a do Memse Vam vec treba taksi.

Ono sto sam ja uspeo da uhvatim od novosti za ovaj hotel je da sad nosi naziv Sunny Days Resort jer su sastavljeni El Palacio i Palma De Mirette 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćaos, videla sam da je još nekoliko ljudi bilo u ovom hotelu 2019. godine, pa ako biste mogli da podelite svoje utiske? Da li je stvarno toliko kritično kao što neki pišu? Da se razumemo, ono što ja tražim jeste samo da bude uredno, nikakav luksuz, niti tražim da oni obleću oko mene, ne treba niko da mi donosi vodu u sobu (vidim da su se mnogi žalili na to), sve to mogu sama, kao što i kod kuće radim. Takodje mi ne treba preterano veliki izbor hrane, normalno je da će se jela ponavljati, pa tako je svuda. Bitno mi je da posudje bude čisto. Ali vidim da su neki pisali da su ostali gladni, pa mi nije jasno da li je moguće da se pored all inclusive usluge ostane gladan. Dakle, zanima me da li je hotel okej za jedan prosečan mladi par, kom je bitno samo da voda bude čista, a videla sam na slikama da jeste, da ima da se pojede nešto normalno, nikakve luksuzne stvari, da ima da se popije neko pivo i prosto da se uživa. Prošle godine smo išli na Majorku, a sada tražimo malo mirniji odmor i izbor je pao na Hurgadu, a ovaj hotel je minimum 100€ jeftiniji od drugih, ako ne i više. Vidim da imaju prelep akva park, što je takodje za nas prednost. Jedino što bismo voleli jeste da budemo u tim sobama koje su skoro renovirane i koje imaju taj čuveni pogled na more, pa bih zamolila nekoga ko je bio da nam da savet oko toga gde se te sobe nalaze. Kod nas u agencijama traže 50€ po osobi više za sobu sa pogledom na more, ali vidim da su ljudi ovde pisali da se to za manje novca može rešiti u samom hotelu, pa pretpostavljam da onda ovde možemo uzeti običnu sobu, a tamo doplatiti za bolju i lepšu, tj.noviju. Zašto davati 100€ za nas dvoje više, ako je ta druga opcija proverena. Hvala unapred svima

na odgovorima, a ja ću se usput nadovezivati, jer nikada nismo bili u Egiptu, pa verujem da će se pitanja sama javljati vremenom. ? Veliki pozdrav svima 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćaos, videla sam da je još nekoliko ljudi bilo u ovom hotelu 2019. godine, pa ako biste mogli da podelite svoje utiske? Da li je stvarno toliko kritično kao što neki pišu? Da se razumemo, ono što ja tražim jeste samo da bude uredno, nikakav luksuz, niti tražim da oni obleću oko mene, ne treba niko da mi donosi vodu u sobu (vidim da su se mnogi žalili na to), sve to mogu sama, kao što i kod kuće radim. Takodje mi ne treba preterano veliki izbor hrane, normalno je da će se jela ponavljati, pa tako je svuda. Bitno mi je da posudje bude čisto. Ali vidim da su neki pisali da su ostali gladni, pa mi nije jasno da li je moguće da se pored all inclusive usluge ostane gladan. Dakle, zanima me da li je hotel okej za jedan prosečan mladi par, kom je bitno samo da voda bude čista, a videla sam na slikama da jeste, da ima da se pojede nešto normalno, nikakve luksuzne stvari, da ima da se popije neko pivo i prosto da se uživa. Prošle godine smo išli na Majorku, a sada tražimo malo mirniji odmor i izbor je pao na Hurgadu, a ovaj hotel je minimum 100€ jeftiniji od drugih, ako ne i više. Vidim da imaju prelep akva park, što je takodje za nas prednost. Jedino što bismo voleli jeste da budemo u tim sobama koje su skoro renovirane i koje imaju taj čuveni pogled na more, pa bih zamolila nekoga ko je bio da nam da savet oko toga gde se te sobe nalaze. Kod nas u agencijama traže 50€ po osobi više za sobu sa pogledom na more, ali vidim da su ljudi ovde pisali da se to za manje novca može rešiti u samom hotelu, pa pretpostavljam da onda ovde možemo uzeti običnu sobu, a tamo doplatiti za bolju i lepšu, tj.noviju. Zašto davati 100€ za nas dvoje više, ako je ta druga opcija proverena. Hvala unapred svima

na odgovorima, a ja ću se usput nadovezivati, jer nikada nismo bili u Egiptu, pa verujem da će se pitanja sama javljati vremenom. ? Veliki pozdrav svima 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877555
    Ukupno poruka