Troskot

Shopping u Sofiji

115 poruka u ovoj temi

Da li je neko išao u šoping u Sofiju?Koje su cene tehničke robe,automobila,nameštaja(vidim da je Ikea otvorila market)? Koje su cene hrane, da li je tacno da je tamo jeftinija hrana nego ovde?Kako ide procedura sa povraćajem poreza?Šta kupujete i gde?pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo dve slike iz Paradise centra u Sofiji

16lahq1.jpg

vdok5e.jpg

Izmenjeno (Troskot)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još jedna

sam4790.jpg

Izmenjeno (Troskot)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da tamo slabo ko ide, Madjarska je bliza...

Izmenjeno (zucca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako kome.Onima u Nišu ,istočnoj i južnoj Srbiji bliže je Sofija od Segedina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I oni iz Skoplja ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Sofija blize. Volela bih da znam da li je Paradise centar kompletno otvoren. Zamolila bih Troskota da napise nesto vise o ovom choping centru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

28.marta je bila I etapa otvaranja.Nisu svi lokali popunjeni.Za dva meseca se očekuje II etapa otvaranja.

Evo sa druge teme gde sam napisao...

Paradise center će biti najveći u Bugarskoj i među najvećim u ovom delu Evrope.To će biti prvi lajfstajl mol u Bugarskoj.Imaće 175000 kvadratnih metara od kojih će 80000 biti trgovačkih.Svi veći trgovački lanci koji su zastupljeni u Bugarskoj imaće svoju prodaju u Paradise centru.Inditext će biti zastupljen sa svojim brendom Zara.To će biti najveći njihov market na Balkanu.Reserved,Mohito. Kenvelo, New Yorker, L. C. Waikiki, Sephora, DM, GAP, Andrew’s Fashion, Desizo Monni, Imaginarium , Ciela и Komsed su samo deo od popularnih trgovačkih marki koji otvaraju vrata u Paradise Centru.Švedski lanac H & M Hennes & Mauritz takođe otvara svoj market.Vodeći lanac u Velikoj Britaniji Marks & Spencer će takođe otvoriti svoj prvi magazin na Balkanu u novom modernom stilu.Magazin Collective će takođe otvoriti svoj prvi market u Bugarskoj u multibrend formatu.Folli Follie takođe otvara svoj prvi market.Prvi svoj market u Bugarskoj otvara i italijanska kompanija za dečiju modu Original Marines.U Paradise centru će biti prestavljene i visoke i srednje visoke marke kao što su Canali, Polo Ralph Lauren, Vogue, Dirk Bikkembergs, Cesare Paciotti i 4US su samo deo od modnih predloga.Interior u Paradise centru će biti fenomenalan.U centralnom atrijumu će biti dva vodopada i jezero sa mostom.Bioskopski centar Cinema City će otvoriti 14 sala.

Svetski lider u prodaji robe široke potrošnje Karfur takođe otvara svoj market na 8000 kvadratnih metara.Hipermarketi Tehnopolis i DM će takođe dočekati svoje kupce u Paradise centru.

Restoran sa panoramnom terasom,grčki riblji restoran,pivnica,italijanski restoran,bugarska kuhinja,nekoliko kafića i poslastičarnica će takođe dočekivati svoje goste u ovom centru.U ovom lajfsajl centru će otvoriti svoja vrata i Orange fitness centar sa bazenom olimpijskih razmera i zonama za spa,relaks i jogu.Senzaciju će predstavljati i Playground Paradise Land zabavni park.Projekat je delo italijanskog dizajnera Valerija Macolija poznatog kao nekog ko je dizajnirao atrakcije za DISNEYLAND po celom svetu.Vredi ga posetiti. Mada mislim da ima jeftinijih molova u Sofiji od njega.

Evo linka do njihovog zvaničnog sajta http://paradise-cent...category&path=4

Forumaš Bojan MKD je najavio da će uskoro posetiti Paradise centar.Bilo bi dobro da nam napiše utiske.

Evo nekih sajtova na kojima se mogu videti artikli i cene nekih brendova kojih ima u Paradise centru.Kurs je 1 lev je 0,5 eura.

http://www.hm.com/bg

http://www.shop.kenv...g/en/index.html

http://www.zara.com/...servlet/home/bg

http://www.technopol...ulgarian%29/.do

http://www.carrefour.bg/

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Troskote. Bojane MKD cekam nestrpljivo tvoje utiske i poneku slicicu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno cu da napisem i postavim neke fotke, cesto sam u Sofiji. samo ne znam kada, ali bice tokom Aprila sigurno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se sa letovanja u Bugarskoj. U povratku smo svratili u šoping mol Serdika. Iako nije najnoviji, opredelili smo se za njega jer se nalazi u centru. Tržni centar je prostran i lepo snabdeven. Ima besplatan parking. Tačnije 4 sata parkiranja je besplatno, a ukoliko se zadržite duže postoji mogućnost da doplatite parking. Prilikom ulaska na parking dobijete parking karticu sa otšampanim vremenom. Kada izlazite sa parkinga, kod rampe postoji automat. Ukoliko ste se zadržali manje od 4 sata, rampa se otvara. Međutim, ukoliko je to vreme prošlo, morate najpre uplatiti iznos na posebnom aparatu, pa tek onda doći na rampu. Zvuči komplikovano, ali jednostavno funkcioniše. Neobično je što se dosta spiralno penjete kolima na parking, a zatim isto tako i silazite. Nismo imali problema sa bezbednošću. Pa se ovakav način parkiranja može iskoristiti i da bi se obišao centar Sofije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tržni centar Serdika je veliki, pa ima i veliki broj butika. U momentu kada smo mi bili počela su sniženja. Povoljne cene smo zatekli u Zari. Na primer veoma lepu zimsku jaknu za dete školskog uzrasta platili smo 20 evra. No za ljubitelje obuće preporučujem radnju Tendenz. To je bugarska marka. Imaju veliki izbor, lepe modele i veoma pristupačne cene. Takođe, imam dobro iskustvo sa trajnošću i udobnošću njihove obuće.11.avgusta, kada smo mi bili, ženske sandale su bile na sniženju oko 19 leva, a muške cipele oko 44 leva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar je moguce da ova tema nije aktuelna...

SOFIJA ima toliko shopping molova i poznati je trgovacki centar. Ajmo neka iskustva, od skora da cujemo...popusti i sl? sta kupovati a sta ne u BG?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila pre neki dan, ali samo u Ikei i centru The Mall. U Molu su me odusevile jedna knjizara i radnja igracaka "Imaginarium". Nisam bila orijentisana na kupovinu, pa ne mogu davati savete. Preporucujem da pred put samo detaljno pregledate sajt, tj.ponudu IKEE i onda ce vam biti mnogo lakse na licu mesta.

Napomena - u IKEI ne postoji menjacnica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka