bluejosa

Hotel Blue Dolphin **** Metamorfosi

99 poruka u ovoj temi

Uplatili smo letoavanje u ovom hotelu, a posto nema poseban forum za ovaj hotel rekoh da ga onda ja otvorim :) Kakvi su vasi utisci o ovom hotelu? Mi idemo sa deteom od dve godine u julu ove godine :) Jedva cekamo!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima dosta postova o ovom hotelu, prelistajte forum...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima hrana u hotelu, pošto je to u Grčkoj izgleda kritična tačka (iz našeg dosadašnjeg iskustva i iz iskustva bliskih nam ljudi).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima hrana u hotelu, pošto je to u Grčkoj izgleda kritična tačka (iz našeg dosadašnjeg iskustva i iz iskustva bliskih nam ljudi).

Pokusacu da pomognem, ali "indirektno". Iskreno nismo bili u hotelu, ali smo ga "doktorirali" posto nam je i prosle i ove godine jedna od opcija. Dakle, samo prenosim tudja zapazanja. Koliko vidim radi se o tipicno porodicnom hotelu za ljude sa decom, ono bazen, igraliste, tereni za kosarku, tenis, mini golf i sve to, sto je prilicno neuobicajeno za grcke hotele - besplatno (placaju se lezaljke na plazi).

Iako se radi o hotelu u koji vecinu gostiju cine "istocnjaci" na najpoznatijim sajtovima "tripadvisor", "holidaycheck" ima stvarno odlicne ocene (bas kao i na ovom nasem mezimcetu putovanja.info), mnogo bolje od mnogih objekata sa pet zvezdica. I po svemu sudeci ne morate da brinete za hranu jer svi tvrde da su upravo ishrana i ljubaznost i cistoca glavni aduti hotela. A primedbe se nadju za velicinu sobe, ne bas idealnu lokaciju ako niste kolima, plazu koja nije najsjajnija...

Mi smo iskreno izmedju ove varijante i nekog "all inclusive" posto na kraju sve dodje na isto...

Nadam se da smo vam bar malo pomogli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne postoji poseban forum na ovu temu ... :( zato sam je ja juce i otvorila. Gledala sam puno podforuma trazeci nesto o ovom hotelu ali je to bilo bas malo. Najvise komentara sam nasla na drugim forumima (tipa tripadvisor).

Ja sam takodje o njemu citala sve najbolje, osim velicine soba i to sto naplacuju lezaljke. Mi idemo sa malim detetom a kazu da je tamo animacija za decu kao i prilagodjenost hotela deci fantasticna (imaju deciji krevetac koji ne naplacuju, u restoranu ima puno stolica za hranjenje, imaju zatvorenu igraonicu kada je jako toplo, imaju animatore napolju u dvoristu i oko bazena, decije igraliste, deciji bazen,... pravi porodican hotel, bar po nasoj proceni).

Koji all inclusiv ste gledali Argus?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima na Sitoniji ili ukucas gore u pretrazivacu i videces nekoliko postova...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi isto gledamo ovaj hotel i dosta smo zainteresovani pa me interesuju iskustva ljudi. Dvoumimo se izmedju ovog i jednog u Haniotiu Hotel Lesse 4*

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne postoji poseban forum na ovu temu ... :( zato sam je ja juce i otvorila. Gledala sam puno podforuma trazeci nesto o ovom hotelu ali je to bilo bas malo. Najvise komentara sam nasla na drugim forumima (tipa tripadvisor).

Ja sam takodje o njemu citala sve najbolje, osim velicine soba i to sto naplacuju lezaljke. Mi idemo sa malim detetom a kazu da je tamo animacija za decu kao i prilagodjenost hotela deci fantasticna (imaju deciji krevetac koji ne naplacuju, u restoranu ima puno stolica za hranjenje, imaju zatvorenu igraonicu kada je jako toplo, imaju animatore napolju u dvoristu i oko bazena, decije igraliste, deciji bazen,... pravi porodican hotel, bar po nasoj proceni).

Koji all inclusiv ste gledali Argus?

Mi smo dve godine za redom bili u Potidea Palace (slicno je i komsijski Oceania club), na pocetku Kasandre. Jeste "malo skuplji", ali ako se uplati early booking moze da se ustedi 25/30 odsto pa je koliko/toliko prihvatljivo. Mada mislim da su sada malo digli cene.

Hotel drze Rusi, 90 odsto gostiju su Rusi, ali je sve maksimalno OK. Znaci udjete i ne morate da potrosite ni evro. A ima i za decu, plus kosarka, tenis, diskoteke... I sve je dzabe. Kada sracunamo koliko bismo negde pored PP dali za sokove, vode, kafe, sladolede, terene, peskire, lezaljke, rucak barem za decu, dodje vam tu negde...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima na Sitoniji ili ukucas gore u pretrazivacu i videces nekoliko postova...

Ima 4 posta, u svakom slucaju mislim da treba da postoji i odvojen forum o ovom hotelu.

Argus, gledala sam predlozene hotele ali su to ogromne sume novca. Mi smo uplatili pre tri dana Blue Dolphin i sa svim popustima 10 PP nas je izaslo 1000e, sto za ovakav hotel (u skladu sa nasim potrebama) nije puno.

Prenecu utiske svakako kada se vratimo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije, i koji vremenski period, mnogo mi je to jeftino?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima 4 posta, u svakom slucaju mislim da treba da postoji i odvojen forum o ovom hotelu.

Argus, gledala sam predlozene hotele ali su to ogromne sume novca. Mi smo uplatili pre tri dana Blue Dolphin i sa svim popustima 10 PP nas je izaslo 1000e, sto za ovakav hotel (u skladu sa nasim potrebama) nije puno.

Prenecu utiske svakako kada se vratimo!

Znam, znam, to je bila i moja racunica, za nas troje, desetak dana 900/1.000 evra PP u Blue Dolphinu. Ali onda, kao sto sam pisao, stavim na papir dodatne vode, sokove, kafe, ruckove, lezaljke na plazi i dodjete do 1.700/1.800 koliko je Potidea Ultra ALL INCLUSIVE. Sto ne znaci da se mozda necemo na leto sresti u Blue Dolphinu!

Pozdrav i uzivajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije, i koji vremenski period, mnogo mi je to jeftino?

Preko Sabre, od 20.07. deset nocenja sa polupansionom. Dobili smo popust od 27 posto (inace je cena 1400 evra). Pokusali smo i direktno preko hotela ali je njihov rani buking 1600 evra!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Sabre, od 20.07. deset nocenja sa polupansionom. Dobili smo popust od 27 posto (inace je cena 1400 evra). Pokusali smo i direktno preko hotela ali je njihov rani buking 1600 evra!

I ja sam preko Sabre ali u Philophenia bungalow...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam preko Sabre ali u Philophenia bungalow...

I mi smo razmisljali tamo da idemo ali razni komentari za razlicitih foruma su nas ipak opredelili za Blue Dolphin.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo razmisljali tamo da idemo ali razni komentari za razlicitih foruma su nas ipak opredelili za Blue Dolphin.

Iskerno prelistao sam preko 100 strana za bungalowe i naisao sam na par negativnih. Imam dosta svojih prijatelja koji tamo letuku i nekoliko godina za redom. A i cena je odlucila, upola jeftinije od Blue Dolphin...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka