ljerka

Hotel Elysees- recenzije forumaša

50 poruka u ovoj temi

@Helena01 hvala ti mnogo zaista.... ja sam uzeo taj premier deo tako da videcemo u svakom slucaju pisem utiske kad se vratim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da dodam.... Poslednji dan je chek out do 12h i obavezan je mi smo zakasnili pa su nas doslovno izbacili iz sobe... Procedura oko skidanja narukvica je katastrofalna nekom skinu nekom ne u svakom slucaju mozete da sedite kod bazena na plazi al sve placate pice klopu sve...tako smo bar mi... Drugi mozda nisu... Ja sam ponudio da im platim poslednji dan na imam rucak i veceru al su odbili sto mi je cudno u svakom slucaju i bolje sto su odbili jer pored hotela imate Bulls restoran koji je savrsen klopa top moja preporuka Hawaii pizza ko voli slatko slane kombinacije. 

Sve u svemu jedva cekam opet da se vratim u Hurgadu

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo par dana ranije najavili kasni chek out, jer su nam odmah po dolasku napomenuli da je obavezna najava bar 24 sata pre isteka vremena. Mi smo bili sa malom decom, i bilo nam je važno da ostanemo u istoj sobi, da se ne selimo pa smo dva dana ranije platili....

Do 18 časova smo platili 15 evra, do 16 košta 10.  Cena krajnje simbolična i to je zvaničnan cenovnik, ništa "ispod ruke"...

Narukvice nam niko nije skidao, skinuli smo ih u Beogradu.  

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868318
    Ukupno poruka