ljerka

Hotel Elysees- recenzije forumaša

48 poruka u ovoj temi

@Helena01 hvala ti mnogo zaista.... ja sam uzeo taj premier deo tako da videcemo u svakom slucaju pisem utiske kad se vratim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno sam u ovom hotelu i moj utisak je da mu pothitno treba zatvaranje renoviranje i promena koncepta znaci od ovog mesta moze da se napravi odlican hotel samo za mlade sa zurkama tek kad ga napucaju mogu da dignu cenu ovakav vredi 400 evra nikako vise... Dobar je ako ste od 10 dana 5 dana na izletima... Sobe se ciste svaki dan peskiri novi svaki dan... Plaza je licno meni obicna nista specijalno... Ja ne volim male plaze al dobro bar je voda cista... Hrana je odlicna meni se sve svidelo doduse jeste nekako na isti kalup svaki dan al je super... Razlike u premier i obicnom delu hotela nema sem sto premier ima zlatne a obican plave narukvice i premier deo koristi restoran na krovu, all inclusive je za sve isti... Radnici u hotelu su ljubazni al nekad umeju i da ti nabiju pritisak da je to strasno... Birajte sobe koje gledaju na bazen..Roditelji s malom decom NE NIKAKO u ovaj hotel... Memsa na 5 min peske Sakala na 15 min... Suma sumarum za pare koje date bicete zadovoljni... Ja sam zadovoljan al cu sigurno ovaj hotel izbegavati u buducnosti

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865630
    Ukupno poruka