Duki Niš

Celje

5 poruka u ovoj temi

Planiram putovanje a vidim da se do sada nije puno pisalo o Celju,Celjskoj koči,Šmartinskom jezeru i ostalim mestima u blizini,pa bi mi značile informacije o tom gradu i oblasti,ili još bolje ako bi se javio neko ko živi u Celju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima Celjska koca zbog skijanja, idem u terme Lasko, pa mi je to blizu ili Golte?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Требао бих пословно у септембру да одем у Цеље на једно 4 дана.Да ли има тамо неки повољан смештај.Не мора да буде у граду може и 15-так километара изван града?.Хвала.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prelep grad sa starim zamkom iznad grada i reke. Stari grad i pesacka zona jedinstveni i originalni sa prelepim kejom i setalistem pored reke, Puno dobrih restorana i sve blizu.

Blizina vise termi, spa centara poput Lasko, odlicno za odmor i relaksaciju. Dovoljno trznih centara u industrijskoj zoni (dva velika i nekoliko manjih), bioskopi, prodavnice, Sports direct i druge. Iza velikog shopping mall i benzinske pumpe pored autoplaca se nalazi i hotel grand u retro stilu veoma povoljan sa doruckom u kome se sam odseo. Prezadovoljan uslugom i lokacijom. Od centra se nalazi oko 1km pesaka. 

Veliki borj supermarketa i povoljnih poput LIDL-a, ALDI Hofer-a i drugih.

Blizu je i Maribor autoputem nekih 30-40min, tako da vredi iskoristiti boravak i videti sto vise.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u Terme Laško za prvi maj, drugi put do sada. Kao i obično, hotel odličan, priroda divna.

Ovoga puta smo hteli da zaobiđemo prelaz Breganu (zbog gužve) i odlučili da idemo na granicni prelaz Harmica, iznad Zagreba. Međutim, ispostavilo da Slovenci puštaju samo sa pasošem EU.

Posavetovali su nas da idemo na granični prelaz Bistrica ob Sotli, kod Kumroveca (Razvor). To je definitivno međunarodni prelaz gde može da se prođe i sa srpskim pasošem. Odatle smo preko Celja stigli do Laška. Ako se ide ovim putem, ne treba vinjeta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881381
    Ukupno poruka