maloprase

Hotel Elysees

825 poruka u ovoj temi

cene su skroz korektne, tipicne kakve bi ocekivao za [dobru] hranu na plazi i to.

uzmete jelovnik pa izvidite kako i sta, al mislim da je stvarno sve ok, i izbor je veeeelik. i donesu ti u tanjiru,prekrivenim celofanom, sa priborom i kecapom.

topli sendvici su im jako dobri, dobije se i pomfrit i ono bas je bogata porcija.

ja sam poslednji dan pojela dva cheesecakea koliko je dobar :o morala sam! ipak je bio zadnji dan.

najtuzniji momenat je bio taj kad smo isli s plaze poslednji put :(

nasi prijatelji [koje smo tamo stekli :srce:] su cesce narucivali, posto su oni imali PP, i sve sto su probali im se svidelo,

a mi smo smo ipak imali AL tako da smo poceli da narucujemo tek tamo par dana pred kraj,

kad smo se stvarno smorili od hotelske hrane :D

par puta smo iskulirali veceru i isli u burger king, u kome se za male pare odvalis od mnogo lepse hrane nego u meku [licno misljenje] mislim sve je to isto al u burgeru su stvarno ogromni oni hamburgeri, ne bude ti dobro.

jednom smo iz bullsa narucili nesto sto se zove Shawarma, poput grckog girosa a meni licno jos lepse.

fenomenalno je bilo, dobijes pomfrit sa strane,

ja nazalost nisam mogla sve da pojedem,

em ogromna porcija em su mi taj dan usta bila pojedena od morske vode :srce: a ovo slano pa sam otezano jela

ali momak je sve pojeo, odusevljen. obavezno probajte.

on je jednom isao bas u bulls tamo da sedne i jede [ja ostala s prijateljima i cheesecakeom na plazi] i takodje se odusevio.

videla sam da se narucuje i fried rice, koji ne sumnjam da je odlican,

al posto sam obican pirinac jela skoro svako vece,nisam bas htela i na plazi.

-taj dan kad je meni bilo lose smo narucili hranu iz room servisa, neke pizze, bas i nije bilo najbolje al bili smo gladni. :D

@joka83,

u nekim [teskim] momentima cete se mozda i zapitati lelee sta nam je trebalo 14 dana

ali bice vam bas tugica kad budete poletale iz hurgade. :)

najbolja prilika da upoznate ljude su izleti, jer tu provedes dan sa nepoznatim ljudima, u nepoznatoj situaciji.

nasa ekipa sa brodica za snorkeling je bila super, i druzili smo se do kraja letovanja,

a sa jednim divnim parom se i dalje cujemo. bice tu i igranja pikada i odbojke na plazi, tu su se muski narocito zgotivili. :)

ma nemate brige.

inace u ovoj ulici ispred hotela, prema plazi, ko sto rekoh, ima raznih sadrzaja,

izmedju ostalog i "salon lepote"

al ja se bas i ne bih usudila da idem tamo :D

179052_1813988474704_1389835653_2001565_

inace meni je jako smesno kako je Elysees svuda drugacije napisan, kao da ne mogu da se dogovore koji je naziv hotela :D

Izmenjeno (kao rani mraz)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cene su skroz korektne, tipicne kakve bi ocekivao za [dobru] hranu na plazi i to.

uzmete jelovnik pa izvidite kako i sta, al mislim da je stvarno sve ok, i izbor je veeeelik. i donesu ti u tanjiru,prekrivenim celofanom, sa priborom i kecapom.

topli sendvici su im jako dobri, dobije se i pomfrit i ono bas je bogata porcija.

helena : evo cenovnika za taj cuveni restoran http://www.aziab.com...menue-bulls.jpg

kao rani mraz : kako citam tvoje postove,sve mi se vise ide i jedva cekam da poletim...uplatila sam PP iz prostog razloga sto hocu i nesto drugo da probam...cula sam za neki restoran Felfela,piceriju La Mina i riblji restoran Star Fish...e ovako kad pisem ovo osecam se kao da na hranu samo mislim hahaha

nego,mogu li da se izdrze te silne vrucine??? ja bih malo i do grada setala ne samo u hotelu chamila :PPPP

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jaooo sto si kacila ovaj meni, sad bih pola toga narucila. :D

uvek su mi bile gladne oci kad to vidim, al kao smiri se, smiri se!

meni je drago sto smo imali all inclusive zbog pica na plazi,

jer odes napijes se cega hoces, kolko hoces,

ja sam nekad stajala i sve po tri case hladne vode zaredom popijem,

a ovako kad narucis vodu u flasi [1x smo to uradili]

ona se ugreje u roku od 10 minuta i onda smo pili na brzinu bezveze.

ali naravno,neuporedivo je prijatnije kad pijes iz svoje flase/limenke nego iz neke kao oprane case.

secam se i ja tih restorana iz price, i sve sam htela da idemo tamo dok sam citala forum,pamtila imena,

medjutim Hurgada uopste nije mala kao sto sam ja zamisljala [???]

tako da nije bas ko u grckoj sto sam navikla, da svuda mogu peske :D

dobra stvar kod Elizea je to sto je tacno izmedju Sakale i Memse, pa ti je i jedno i drugo blizu.

a danju je stvarno pustinja, jer nema nikoga.

prosto se uzari taj asfalt, mermer i pesak, i bezis na plazu.

nije lose na bazenu ali je za moj ukus suvise sparno i mlaka je voda.

cesto sam bukvalno pretrcavala put i brzim hodom isla na plazu, narocito na pocetku.

ali vetar te spasava :)

inace, istina je da se cesto moras grabiti za [neku tvoju željenu] lezaljku na plazi

zato sto zaista dolaze ljudi koji nisu gosti hotela.

par puta se desilo da dodju neki bogati italijani i neki konobari im se onda uvlace,

a i oni s peskirima im ponekad pricuvaju mesta

a italijanka je jednom odlepila sto nije bila slobodna "njena" [???] lezaljka u prvom redu, ali svi smo je iskulirali.

to ne znaci da necete imati mesta na plazi svog hotela,

vec ce to onda verovatno biti ona mesta blize ulazu kod palmi nego napred na plazi.

a oni baldahini sa leve strane jako lepo izgledaju ali tu je toliko SPARNO, nema vazduha uopste,

bio jedan slobodan i mi zakoracili kad ono, bolje ti na direktnom suncu, bar duva vetar.

p.s. ne znam jel neko vec napominjao, ali u kupatilima na plazi imate tuševe!

Izmenjeno (kao rani mraz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

s'obzirom da ustajem u 6 svakog dana zbog posla,nesto neverujem da ce se ta navika promeniti kad odem tamo...mada nema nista bolje kad ustanem rano,popijem kaficu i furnem na plazy...tako da sto se lezaljki tice valjda cemo naci nesto pristojno... osmeh1.gif

osecam da cemo pogoreti,al boze moj..sesir na glavu,pod trsku i u vodu...i ovako se ne suncam bas nesto preterano,a tek tamo mi ne pada na pamet... osmeh1.gif

jel ste li izlazili negde? ja sve nesto kapiram da cemo se sprijateljiti sa nekim pa cemo bar ici malo do sakale... ima li sopinga? mislim na srebro,kozu i td?

nego,ne znam zasto na ovoj temi pise da ovaj hotel ima 4*,kad cini mi se da ima 3*,al ajd nema veze kao da je to bitno...mozda zbog tog nekog novo dela... zena u agenciji mi je rekla da cemo biti u novom delu al da ni jedna soba nema terasu...jel znas nekog ko je mozda imao...? znam da si pisala da je to totalno ne bitno..cisto ako je neko bio,da mozda potrazim...sta znam...(sta cu kad sam pusac...)

ima li interneta i jel deru? koliko je tacno elysses od sakale? rekose mi da taksisti dam 10 funti plafon....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ljudi, sjajni ste

ja sam bila u ovom hotelu, ali ne i u ovom restoranu, pa zato pitam, jer idem opet ove godine i imam nameru da odem do ovog restorana.

@joka83> inace postoje sobe sa terasom, ja sam je imala, u takozvanom novom krilu (najnovijem)

kad se prodje veliki bayen, pa deno ulaz.

nije neki pogled, gleda na Seraton road i malo na more.

inace, postoje i sa pogledom na bazene, ali kako sam razumela, te sobe su rezervisane za ruse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel si trazila sobu sa terasom ili su ti je udelili? osmeh1.gif nema veze pogled,samo da imam gde da pijem kaficu...

kazu da je ovaj bulls vrhunski restoran..i koliko vidim,nije nesto skup....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam trazila sobu sa terasom, slucajno su mi je dodelili... ali dobro je da znas da postoje, i da mozes da trazis na recepciji, a da to nisu oni fency apartmani sa terasom, koji gledaju na bazene, a koji su rezervisani za bogate ruse osmeh1.gif

ima balkona i za nas obicne smrtnike osmeh1.gif

sad bas pitam muza jel se seca koji nam je broj sobe bio, i ne seca se... a ne secam se ni ja....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nista me ne kosta da pitam da nam daju sa terasom... nije nam bitan pogled i td...

jel ste bili zadovoljni hranom?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jesmo. hrana, kao i higijena su sasvim ok. jedino sto malo dosadi....

ponavlja se meni tacno na 7 dana. zato smo i uzeli pp..

ali sve mnogo lepse izgleda nego sto ima dobar ukus...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mi smo uplatili pp...reci mi jel sme nesto da se promuva na plazi,mislim da se unese? osmeh1.gif gledaju li torbe...? hahah

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znas kako draga, ja sam isla 2009. (prosle godine sam bila trudna) i moglo je da se unosi, ali kako citam sada na forumu komentare od prosle godine, proveravali su. ne znam kako je ove. mozda nam neko javi...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znas kako draga, ja sam isla 2009. (prosle godine sam bila trudna) i moglo je da se unosi, ali kako citam sada na forumu komentare od prosle godine, proveravali su. ne znam kako je ove. mozda nam neko javi...

jel vi idete ponovo u elysees ove godine? i kada? :)

Izmenjeno (joka83)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, uplatih i ja ovaj hotel, polazak 13-og avgusta. Stvarno moram da pohvalim ljude koj ovde pisu, bukvalno sam se osvemu sto me je zanimalo informisao. Promakla mi je samo jedna stvar: Da li postoji mogucnost da vam neko na plazi cuva mesto (lezaljku),da na primer, kad je bas vruce sredinom dana, skoknete do hotela i malo iskulirate ili pojedete nesto? p.s. Ima li ko da ide u istom ili slicnom terminu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda i mozes da das neki baksis onom sto sreduje plazu,pa da ti cuva lezaljke...nista te ne kosta... ;)

kooler ide 09.avg a ja 10.08 ... ima nas,polako se skupljamo... ;)

pisi ako te jos nesto zanima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba nikakav baksis,samo ostavis peskir i to je dovoljan nak da je lezaljka zauzeta,mozes i neku nevaznu sitnicu na stocicu.Ne vracajte peskire u toku dana jer ga za taj dan vise ne daju.A u elyseesu imate one "satore"kad upece,pa se tu sklonis par sati,nema guzve,ove godine.Srecno,mi bi opet,ako moze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka