maloprase

Hotel Elysees

825 poruka u ovoj temi

idemo muz i ja 13.7. znaci sledece nedelje, ponovo elisse.

kao sto rekose matorci sa slavije, samo ostavite peskire, i to je dovoljno. niko to ne dira dok ih ne razduzite.

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto se tice izlazaka, jel ima nesto u blizini hotela (u novom delu Hurgade), gde moze da se proseta fino, ili da se izadje uvece, neki klub (ne kafic, vec bas klub, slicno nesto onima u starom delu)? I jos nesto, da li u Hurgadi postoje plaze koje nisu hotelske, de moze da ode bilo ko (uz placen ulaz naravno)? Jel racunam da ce mi jedna ista plaza dosaditi svih 15 dana. Na primer, iskustvo iz Turske, tamo sednete u busic i odveze vas na plazu koja je malo izvan grada, tako sam nesto mislio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice plaze postoji jedna fenomenalna nedaleko od hotela elysees i zove se (old vik)ne znam kako se tacno pise pa pisem bukvalno. :laugh: Plaza je velika i ima dosta mesta ,pogotovo za vreme ramazana kad arapi ne odlaze na plaze . od hotelske plaze je udaljena mozda par desetina metara,a ulaz je prosle godine kostao 35ef. na ulazu proveravaju torbe i oduzimaju sve ali po izlasku i vracaju oduzeto.sto se tice cena na samoj plazi i vise su nego povoljne. obavezno tamo treba otici. postoji i sadrzaj na plazi kao sto su masaze ,odbojka itd ,a ima i tuseva koji su vrlo uredjeni (mene licno potsecaju na nekakve fontane)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

35 funti po osobi,sta spada u tu cenu? i gde tacno od elysees?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa samo ulaz lezaljke i suncobrani a nalazi se mozda jedno oko desetak minuta laganog hoda

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

35 funti po osobi,sta spada u tu cenu? i gde tacno od elysees?

U sustini ne dobijas ti mnogo toga na toj plazi ali imas mir i komfor, a pored placene ulaznice dobijaju se lezaljke odprilike koliko god komada ti treba nije problem osim u slucaju neke guzve. kao sto rece Knezevic to je od Elysees hotela tj. plaze jos napred. mA SVE MOZE PESKE NIJE DALEKO ,NE MOGU BAS DA PRECIZIRAM . A KAD IZADJES IZ plaze levo se vidi pocetak setalista MEMSA. ko hoce mirno more, mekani pesak i dremanje na lezaljci ova plaza je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OLD VIC savrsenstvo od plaze :) ........ uzivaj te ....... ja se jos smisljam Turska ili Egipat ......... al Egipat je Egipat :)

Izmenjeno (Cvrča)
Obrisan nepotrebni citat.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se da je Egipat Egipat .Ja otisao prvi put 2005.god i ne mogu da se otkacim a,a i zasto bih.:lol:

Izmenjeno (Cvrča)
Obrisan nepotrebni citat.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ALL Inc za

ELYSEES HOTEL

DORUČAK: od 07:00 do 10:00 (u glavnom restoranu).

UŽINA: od 11:00 do 12:00 (služi se na bazenu).

RUČAK: od 13:00 do 15:00 (u glavnom restoranu).

CAFE BREAK: od 15:00 do 17:00 (služi se na bazenu).

VEČERA: 19:00 do 22:00 (u glavnom restoranu).

BAR NA BAZENU: od 10:00 do zalaska sunca.

BAR NA PLAŽI: od 10:00 do 18h.

BEZALKOHOLNA PIĆA: coca-cola (pepsi), sprite (7-up), voda – služe se u plastičnim čašama po principu

samousluživanja.

Pice i hrana mogu slobodno da se unose u hotel, ali na plazu nije dozvoljeno unosenje pica i hrane.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno.Ova pravila sam iskpirao iz zvanicnog programa za ALL usluge.

Voda i hrana su se u hotel mogli unositi u torbama bez problema.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo su napisali matorci sa slavije na nekoj od tema (slobodno u hurgadu i ve godine), a mislim da treba da ce ljudima koji idu u elisse posebno znaciti, za slucaj da nisu prelistavali sve teme..

Evo,konacno malo vremena da vam napisem utiske,samo ono sto vec neko ove godine nije pisao,da se ne ponavljamo.

Putovali smo preko Spirita 14 dana,naravno u Elysees,od 15.06.do 29.06.drugi put.Ove godine nam se prvi put desilo da mi oni klinci sa papirusom,izvuku iz dzepa od kratkih pantalona 50e.Posto su pokusali jos jednom,utvrdio sam sistem,kako to rade.NJih u stvari vozi taksista,on ih izbaci iz kola kod zrtve i ceka ih u kolima, da ih odveze po obavljenom poslu.Drugi put sam zapisao broj taxija i prijavio miliciji.Sve se desava na onom parcetu ulice gde nema zgrada ni ljudi,od Elyseesa do pocetka memse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko da se skoro vratio iz Elysees-a, sa najsvezijim informacijama ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa evo,"Helena01",vam je prebacila deo naseg utiska sa druge teme,tamo ima jos po nesto,procitaj,pa ako te jos nesto zanima pitaj.Sve je ok,voda se moze uneti i na plazu i u hotel,ali u neprovidnoj torbo za plazu.U pocetku se suncaj u platnenim satorima,na izlet na rajsko ostrvo ne ici dok malo ne pripremis kozu,jer ceo dan nema hlada.Hrana je uobicajeno dobra,Sobu trazite do ulice,nemaju terasu.Vodu kupujte,preko puta plaze,jeftinija je pola funte,ili u Abu asari u memsi,jos pola funte,2,0 le. za 1,5 l.Meni je i za antinal trazio 25 funti,pa kad sam se nasmejao,nasmejao se i on i naplatio 5le.Za sladoled na stapicu u radnji preko puta hotela trazio 10 le,a posle za 5,i na kraju u Abu asari 2 kom za 5 le.i.t.d.pitajte,pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru ! Ali zamislite sad nas problem, zovu nas iz agencije da kaze da je u vreme naseg boravka u hotelu zakazan boravak vaterpolo reprezentacije (ili cega vec) Egipta, i da su najavili da ce biti haos tamo, pa predlazu promenu za Sultan beach i Royal regina.

Ja sam samo zelela u Elysees i nigde vise, a komentari za ova dva hotela su ocajni, nemam pojma sta da cinimo!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

United travel. Pozovite i pitajte vasu agenciju, mozda su i oni culi nesto slicno,ne znam sta se vise dogadja,nama su tako javili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka