maloprase

Hotel Elysees

825 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima!

Ja idem u Elysees, 18 . jula preko Uniteda, jel ide jos neko tada ?

:zvizduk:

@milovicmile Na spisku hrane i pica koje se dobijaju u Elysees-u stoji ovako :

Vino i pivo : domace pivo (Stella), vodka,rum,dzin, belo vino i roze tokom obroka,sluze se u staklenim casama.

All incl servis pica : Bar na bazenu : 10 - 17h,   Lucky Dolphin Bar: 19 - 22h,

Bar na plazi : 9h do zalaska Sunca.

Nadam se da sam pomogla :-)

Hvala ti na informacijama. Samo jos da vidim sta ciniti izmedju 17h i 19h i bice sve ok  :D!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahahaha... Ima taj na plazi,pa tu prekrati vreme :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POZDRAV, PUTUJEM 27.6. U Elysees pa me zanima da li ima neko u ovom terminu preko UNITED-a?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

napokon mi je aktivirana foto tura sa slikama Elizeovog dvorista, plaze i sjajnog snorkelinga i Paradise Beacha,

verujte da nista nije montaza :cool:

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima koji su bila na moru ili tek idu! :cool:

Ukoliko neko ima vremena bio bih veoma zahvalan da mi odgovori na par pitanja vezanih za Elysees hotel.

Da li neko moze da mi napise radno vreme bara na plazi i bara u hotelu?

Koji je sistem sa all inclusiv-om (iskljucivo vezano za bar )?

Koja su piva na raspolaganju, zestoka pica, kokteli?

Planiram da se odmorim sa 1,2 promila dnevno pa me zanimaju te cinjenice.

Bilo koji koristan savet vezan za bar u ovom hotelu bio bi mi od velike koristi!

Hvala u napred!

pica na bazenu mozes uzeti dok bazen "radi" a to je do nekih 19h, posle toga vise ne.

ovako, bar na plazi radi od nekih 11-18h ako se dobro secam.

imas ALL inc. narukvicu s kojom uzimas pica na plazi koja je levo od glavnog dela plaze (imas slike u mojoj foto turi ispod),

dakle ne onaj bar s desna, cim se udje na plazu, vec skrenes levo gde su oni sto dele peskire i ima par stepenika.

ponekad ces malko cekati u redu al nista strasno.

za vrste pica ne znam, posto sam pila samo vodu i koka kolu :D

uglavnom sve to sto ljudi vec spominju.

++ obrati paznju da li ce ove sezone u all inc. spadati i pice za vreme dorucka i vecere (mozda i rucka,ne radi mi pamcenje).

ljudi sa all inc. narukvicama su slobodno odlazili do malenog sanka tamo kod svedskih stolova,

i dobijali vodu, sokove (mozda i pivo, ne znam),

iako je vodic rekao da nam to ne spada u all inc.

p.s. gore na spratu, gde je sto za bilijar [koji je preskup] isto mozes naruciti pice, ali tu se placa.

tamo smo narucivali uvece, posto kao sto rekoh, bar na bazenu ne radi nocu.

p.s. slobodno mozete unositi stvari iz prodavnice u hotel,

mi smo skoro svako vece kupovali kod Lorda i

onda blejali nazad u hotelu kod bazena.

naravno, ne treba sad doci sa gajbom i kesurdachama stvari, vec ono.

Izmenjeno (kao rani mraz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kao rani mraz

Jel mozes da mi kazes koliko je daleko McDonalds, KFC, Pizza Hut... od Elysees-a? Kakva je hrana? Jel su ti bili potrebni probiotici? Preko koje agencije ste isli? Jel bilo problema sa dobijanjem soba? Imam jos pitanja samo da se setim :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej imam ja jos jedno pitanje, da se nadovezem na ovaj post ;)

Da li postoji all inc. uveche posle ponoci u nekom baru u hotelu?

i ako postoji do koliko je to sati..posto sam cula da se u drugim hotelima od po 5* slobodno cirka do jutarnjih casova,i da li je to mogucnost u Elyseey-u preko all. inc. narukvice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POZDRAV, PUTUJEM 27.6. U Elysees pa me zanima da li ima neko u ovom terminu preko UNITED-a?

Ja planiram sledeceg leta bas bas ovo...molim te pamti sve detalje i detaljno opisi kad se vratis. hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdravo svima,ja putujem u ovaj hotel 10.08.,preko spirita (cula sam da su oni bas super u odnosu na argus...) ima li neko da putuje u to vreme...? inace,posto sam cula da hotel ima i novi deo,pitala sam u agenciji da li ceo mozda biti bas u tom delu,potvrdili su mi da da...al bzv je to sto taj novi deo nema terase...(jer sam pusac) no nema veze,posle dugo dugo traganja u koji hotel da idem,odlucila sam se za ovaj sto zbog cene sto zbog pozitivnih komentara... nadam se da nisam pogresila blush.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Decko i ja idemo 19.7 preko Argusa i odlucili smo se iz istih razloga za elyseey kao i joka83, a izmedju ostalog sto bi ustedeli pare za izlete. Kapiram da je solidan hotel i da su zadovoljavajuce usluge...tako da cu ako budem imala net tamo da vam napisem nase utiske..ako ne onda kad se vratimo. Mislim da ce sve biti OK ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e super marro,taman da mi preneses utiske...mislim da ces imati net negde u nekom kaficu,narucis kaficu i dobijes sifru i surfujes koliko ti volja..wink.gif u hotelu je skup,cula sam...

sto se izleta tice,kada sam se preracunala koliko mi para treba za sestru i mene,nije mi bilo dobro! razmisljam o tome da samo u Kairo idem sa nasom agencijom..a sve ostalo da idem preko lokalnih (cini mi se pored hotela Roma imas neku agenciju,ne mogu da se setim kako se zove,procitala sam ovde u temi "izleti u hurgadi" )

ja sam uplatila PP,jer hocu da idem i po drugim restoranima tamo a ne samo da se zakucamo u nas hotel..a i nesto im je da kazem "oskudan" AL...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maro lepo se provedi i sve nam javi u toku odmora...a i dok si tamo :lol:...ako stignes naravno.

Moj dragi i ja merkamo ovaj hotel. Nismo nikada bili u Egiptu, bice nam prvi put, pa kao pravi pocetnici slabo se snalazimo...

Bili smo zapeli za AL uslugu, najvise zbog pica na plazi. Onako omamljeni suncem (volimo da se suncamo) ne znam da li ce nam biti do obilazenja radnji, i ima i prica da otvaraju torbe :lud:...medjutim, ako uplatimo 14 dana, a navodno hrana u hotelu dosadi...da li je pametnije uzeti PP ?

Da li je bas velika razlika? I ima li sladoleda u AL ? (ovisnik govori iz mene....:blush:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odbegla Coko...ja sam uplatila 14 dana PP ,jer kao sto sam gore napomenula AL im bas i nije neki...bas juce kad sam isla u Spirit da uplatim,dobila sam papir sta ukljucuje Al i evo otprilike: dorucak,rucak,vecera..uzina na bazenu,pice i sokove neograniceno al samo u casama...(vec zamisljam sebe kako stojim u redu sa plasticnom casom...i cekam da mi dospe hahah) sve ostalo se naplacuje..npr.cedjena pomarandza,spirte i td...sto bre sve placas... imam kod kuce taj papir,pa cu detaljno da ti kazem veceras...Sladoleda nema cini mi se...

po meni pametnije je da uzmes PP (kao i mi,jer i ja sam sigurna da ce hrana dosaditi..pa sigurno cete bar 3 dana ici negde drugde ) i da jednostavno kupujes sokove i vodu i "svercujes" u torbi..bas ce ti neko proveravati torbu...ovde sam dosta citala da u elysees-u to ne rade,...

pisi ako te jos sta zanima,ja sam se toliko naoruzala informacijama preko foruma...

kad vi putujete?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bedačite me, mi smo uzeli All Inc. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aaaa i mi isto all.inc...ali da vam kazem nesto.........

Drugaricina sestra je bila prosle godine u ovom hotelu, i na plazi su placali 2 kafe i 1,5 l vode 10eura. Pa kad stavim na papir da bi svaki dan popili po jednu kafu, po jedan sok i po veliku flasu vode (samo na plazi) i to pomnozim sa npr. x8 (jer cemo ici na izlete) onda to dodje preko 100e. A all in. dodje nekih 30e....sto se stvarno isplatii...

Sto se hrane tice...nadam se da mi nece dosaditi, meni je bitno da dorucak bude kontinentalan, a rucak i vecera nek bude ribe i povrca i ja srecna...

;)

I mi idemo prvi put u Egipat pa ne znamo sta da ocekujemo...

Mi smo isto dobili papir sa all inclusive ponudom od argusa,.,,,i nigde ne pise gde se nastavlja i da li se nastavlja all inc. posle vecere...tjs. posle zalaska sunca, 22h u dolphin baru??? Da li to iko zna???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka