maloprase

Hotel Elysees

825 poruka u ovoj temi

Zdravo, imam jedno pitanje za vas koji ste već bili. Da li se u hotelu dobijaju peškiri za plažu uz karticu uz PP ili ne i ako se dobijaju, kakavi su? Prošle god smo bili u SeaGull i dobijali smo peškire, ali uz uslugu AL.

Pozdrav!

Dobijes peskire, bez obzira na uslugu PP ILI ALL INCL.

Peskiri su fini, zeleni

Heineken mislim reklama.

Divan hotel i plaza, lokacija super

bila sam 15 dana predprošle godine.Malo dosadi hrana, ali pored hotela je brza hrana , pa malo miksaš

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze kako je najbolje čuvati pare u ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobijes peskire, bez obzira na uslugu PP ILI ALL INCL.

Peskiri su fini, zeleni

Heineken mislim reklama.

Divan hotel i plaza, lokacija super

bila sam 15 dana predprošle godine.Malo dosadi hrana, ali pored hotela je brza hrana , pa malo miksaš

pozz

Hvala na odgovorima! Što se hrane tiče, nama je prošle god zaista dosadila na kraju i uglavnom je svuda ista, ali smo išli svuda. Ko nije probao, preporučujem riblji restoran, ali u Dakaru, zove se El Mina i ima najbolje škampe!

Meni je najviše nedostajala prava kafa, ali dobar nes, onako kao kod nas prave u El Araby kaficu, preko puta SeaGull hotela. Probajte i cimet, tj napitak od cimeta, kao čaj, fenomenalan je!

Pozz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze kako je najbolje čuvati pare u ovom hotelu?

Ili u sefu u sobi, ako ga ima ili u sefu na recepciji. Mi smo prošle god čuvali u sefu, ali smo ostavljali i po sobi laptop, telefone, aparate i ništa nam nije falilo.

Pozz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko se plaća sef?

U ponedeljak zovem argus da vidim dal imaju slobodnih mesta za 20.jul

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sef u sobi se ne placa dodatno,uracunat je u cenu. :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u hotel Elysees 25.07.

Nadam se da ce da bude sve ok.

Decko i ja smo uplatili preko Argusa, 08.jula je polazak, hotel Elysees-es. Jel ima jos neko od mladjih ( ili onih koji se tako osecaju :)) ko ide u tom terminu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko se plaća sef?

U ponedeljak zovem argus da vidim dal imaju slobodnih mesta za 20.jul

Trebalo bi da ima mesta u Argusu, jel smo mi pre 2 dana uplatili za 8. jul pa pretpostavljam da ima mesta i za 20ti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bila sam u ovom hotelu pre 2 godine, i kao sto rekoh ana nekoj od prethodnih tema, , nema boljeg odnosa cena-kvalitet od Elisse-a..

mi smo bili na pp, ali ljudi sa kojima smo se druzili, zalilil su se na all, tako da smo ove godine opet uplatili pp... valjda nije bilo velike razlike izmedju pp i all, tako su komentarisali...

vidimo se 13. 7. na aerodromu!

stvari, lap top i novac smo ostavljali u sobi, i nismo imali problema... i da, nemojte nositi peskire iz srbije,, imate tamo, ama bas sve, i nemojte nositi fensi garderobu i stikle (kao ja :), jer necete imati gde to da obucete...........

ima interneta onde kraj recepcije (wirless), mi nosili lap top, i svako vece se kuckali sa nasima... a ako dobijete sobe iznad prvog bazena, imate ga i u sobi...

tad se bas deslia ona nesreca kod Luxsora, tako da su svi javljali kucama da su ok!

ako ima neko nesto jos da pita, tu sam...

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovom izvestaju bas je opsiran.Samo nas jos zanima koliko je hotel udaljen od centra ,ima li u njegovoj blizini supermarketa,restorana moze li se stogod unositi u sobu(voda neke grickalice cokaladice itd)moze li se voda nositi na plazu,moze li se birati soba uz baksis ili koju ti daju, preko koje agencije ste isli izvinite na ovoliko pitanja ali bi isli prvi put pa me sve zanima ako ima i neka slika hotela i okoline bili bi zahvalni moze i na p.p Hvala Vam puno thankyou2.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije mi tesko da napisem, ali imas sve o samoj lokacij samo par strana ranije...

u svako slucaju, hotel je na idealnoj lokaciji, na pola puta izmedju starog i novog centra hurgade.... istina, blizi je novom delu - Memsi, jedno 10 minuta hoda, dok do starog centra (sakale) ipak moras da uzmes taksi, a cena je smesna, negde oko 5 funti.

odmah iza hotela, ka memsi, imas prodavnicu, neki market... mi smo unosili (ali u neprovidnim torbama) vodu u sobu, a sada kako cujem, proveravaju tobe na plazi...

sto se restorana tice, odmah pored hotela se balazi restoran Bulls cini mi se da se zove, i oni dodju na plazu, daju ti meni i donesu ti rucak iz restorana na plazi.

isli smo preko spirita, i mogu samo reci, najtoplije ih preporucujem.

stalno su tu sa nama bili, dolaze, obilaze, svaki savet im je krajnje iskren i dobronameran...(suprotno od profitabilan osmeh1.gif)

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pročitao sam ovu temu od početka do kraja i naišao sam na informacije da od hotela do Memse ima od 10 minuta hoda pa do pola sata hoda pa sam malo zbunjen sto se toga tice, kapiram da ne hodaju svi istom brzinom ali evo na primer ja imam 25 godina i relativno brzo hodam, hoce li i meni trebati desetak minuta do Memse? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tebi ce trebati 5min,a mi idemo ujutru u 5.30h,sa Siritom 14dana,drugi put,bili smo i pre dve godine sa helenom.Kad se vratimo pisati ce mo detaljno o utiscima

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e , hej, srecan put!!!

lepo se provedite i maksimalno uzivajte!

javite se kad se vratite!!

i javite dal proveravaju ove godine torbe na plazi :)

pre dve godine nisu, ali kazu da prosle jesu... bas me zanima...

@stanoye, zaista ti treba izmedju 5 i 10 minuta do pocetka Memse, e sad, mozda neko racuna i setanje kroz celu Memsu... ne znam..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na info :)

Kolko je dugačko to šetalište u Memsi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka