Srdjansto

Krstarenje i poseta Maroku

2 poruke u ovoj temi

Bili smo u junu na krstarenju brodom i bilo je iskrcaja na jedno popodne u Gibraltaru. Posto gradjanima Srbije treba UK viza, a cuo sam da za ovakve posete ne traze vizu, da bih bio siguran poslao sam email na zvanicnom sajtu Gibraltara i dobio odgovor da inace treba viza, ali za ovakvu vrstu posete nije potrebna. Na brodu su pasosi bili stalno u sefu, i svugde smo se iskrcavalii samo sa brodskom karticom (slicna kao platna kartica, osnovni podaci bez slike).

U decembru ponovo idemo na krstarenje i brod pristaje na desetak sati u Kazablanku, Maroko. Mislio sam da isto vazi i za Maroko kao za Gibraltar za krstarenja, ali da bih bio siguran, napisao sam email njihovoj ambasadi u Beogradu i dobio odgovor da je potrebna i da necu moci da izadjem u Maroko.

Citam na ovom forumu da je dosta nasih ljudi islo na krstarenja, i moje pitanje je da mi kaze neko ko je skoro isao na brodom i iskrcao se u Maroku, da li su im trazili pasose i vize, tj, da li se isplati uopste vaditi vize i svracati u Kazablanku.

U agenciji su rekli da viza nije obavezna da bi se ukrcali na brod, ali da je moguce da nam ne dozvole da se iskrcamo u Kazablanci.

Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

Izmenjeno (Srdjansto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo informacija iz prve ruke. Trenutno jedna nasa agencija organizuje krstarenje u trajanju od 14 dana a izmedju ostalog je i iskrcavanje u Maroku. Svim svojim putnicima MORAJU da izvade vize, u ovom slucaju grupnu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka