jeeydeey

Lassi ili Skala

68 poruka u ovoj temi

U 3/6/2017 at 19:31, srdjan82 je rekao/la:

Zasto, ako je plaza lepsa u Skali? Zar nije bolje ako nemas automobil da budes smesten u mestu sa lepsom plazom?

Ako želiš da provedeš ceo odmor u jednom mestu na jednoj lepoj plaži onda nema nikakve poente da prelaziš toliki put do Kefalonije. 

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je. A da li je lepsa plaza u Lasiju ili u Skali, to je vec individualna stvar. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ласа или Скала?

Јел неко био у Ласи скоро, да ли се појавило неко побољшање, вреди ли ићи тамо са малом децом предшколског узраста и сл? да ли је неко можда био у Вили Нондас у Ласи?

 

Хвала унапред.

Izmenjeno (KlaudijeIIGotski)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lasi bez razmisljanja..Vredi ici sa dvoje male dece...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мене интересује да ли се појавила апотека у Ласију рецимо?

 

Гирос мање-више :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i da nema apoteka u samom Lasiju, Argostoli je baš blizu, za ne daj Bože. Ja osnovne stvari ionako uvek ponesem od kuće, A ako se desi da zatreba i nešto osim tog osnovnog, onda, na žalost, uglavnom zatreba i lekar, pa je važna blizina ambulante, ordinacije, bolnice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наравно, и ми носима основне ствари.

Дакле, да ли у Ласију постоји:

а) апотека

б) амбуланта

г) колико има продавница/минимаркета/супермаркета?

 

Извините што сада потанко испитујем...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam, u Lasiju nema apoteke ni ambulante, ali, da ponovim, Argostoli je baš blizu  (npr.od Nondas apartmana do državne bolnice ima 2,5 km) a u gradu ima i  mnoogo privatnih ordinacija, apoteka itd. U Lasiju ima par  marketa (Soulas, Dolphin) koji su pristojno snabdeveni ali nisu isplativi za kupovinu svega neophodnog tokom letovanja ako ste u apartmanskom smeštaju. Što se tiče Nondas kuće, nisam u njoj odsedala, ali bih vrlo rado jer se nalazi u blizini sjajne plaže Makris Gialos.  Na TA ima 15 komentara, i ocenu 4.5,

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Наравно, и ми носима основне ствари.

Дакле, да ли у Ласију постоји:

а) апотека

б) амбуланта

г) колико има продавница/минимаркета/супермаркета?

 

Извините што сада потанко испитујем...

 

Mislim da u Lasiju nema apoteke, za ambulantu ne znam, a supermarketa ima nekoliko i prodavnica ima dosta, svakako ako ste kolima Argostoli je na 5 min od Lasija i verujem da tamo ima ambulanta. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не возим нажалост.

 

Да ли нека наша агенција ради аргостоли? гуглањем не налазим...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne voziš, Argostoli ti nije dobar kao baza za letovanje jer uopšte nema plažu a medjumesni autobuski prevoz nije baš sjajan, pa još ako moraš da ga koristiš svakodnevno za odlazak na plažu...nije zgodno.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno tako...ako nemate kola i ne planirate rentacar onda Argostoli nije dobar kao baza, mozda da pogledate Skalu kao opciju, tamo ima plaza koja je lepa i velika a ima i gde da se proseta uvece. Mitos travel i Olympic travel nude Argostoli.

Izmenjeno (Tijana :))
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da lu funkcionise autobus na Kefaonijuji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Наравно, и ми носима основне ствари.

Дакле, да ли у Ласију постоји:

а) апотека

б) амбуланта

г) колико има продавница/минимаркета/супермаркета?

 

Извините што сада потанко испитујем...

 

Ni jedno manje mesto na Kefaloniji ti nema ambulante (postoje manja mesta sa privatnim lekarskim ordinacijama) i apoteke, ali je zato Lassi na 15 minuta peške od glavnog grada Argostolija, a ako je baš hitno za 5 minuta taksijem ste tamo. Generalno ako puno strepiš za zdravlje dece i ako su klinci baš mali, onda ti ostrva i nisu dobra opcija za letovanje, u smislu ako si plašljiva, a u vezi nekih hitnih intervencija i blizine većih medicinskih centara.

Isto tako, prevaliti toliku kilometražu sa decom, samo radi boravka u jednom mestu, ne vredi traćiti toliko vremena novca, ako je do mora i plaže, možete organizovati letovanje i na nekoj mnogo bližoj destinaciji u Grčkoj. Kefalonija je za avanturiste, šteta je ići tamo bez sopstvenog auta ili iznajmljivanja istog. Bez auta ste takođe prinuđeni na snabdevanje u lokalnim radnjama koje su skuplje i imaju slabiji izbor svežeg voća i povrća, pa paketi vode za piće, sve to treba vući od prodavnice do smeštaja peške...

 

Autobus finkcioniše, ali u smislu da ide na svakih sat vremena (od Lasija do Argostolija), i otprilike ga niko ne koristi i ne uzda se u njega kao sredstvo prevoza. Neke kružne linije po ostrvu ne postoje, o autobuskom prevozu do poznatih plaža ne razmišljajte, to na Kefi nema.

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila prosle godine u Lasiju i jeste cudno mesto bez korza, rive i girosa:D ali opet s druge strane ima prelepu plazu Makris Galos i odlicno je kao polazna baza za obilazak ostrva. Ako niste tip koji voli aktivan odmor i ako nemate auto onda je Lasi super za vas. Navece mozete setati do Argostolisa taman da svarite veceru. Sto se tice girosa ipak se sluzi u jednoj taverni na magistrali, blizu ona dva supermarketa, zaboravila sam ime taverne ali sva je u plavpoj boji. Kefalonija je divno ostrvo i verovatno cu ga opet obici zbog prelepih plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka