nenad222

posle 75 dana kuci ponovo!

8 poruka u ovoj temi

juzna koreja,japan,qatar,madjarska,rumunija,nemacka,francuska ,kome trebaju informacije neka se javi tu sam ))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Па напиши неки путопис, краћи или дужи, већ према нахођењима и таленту :), било би нам занимљиво да прочитамо :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trajace danimaaaaaa ))))))) ovako je bolje ko me nesto treba tu sam))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, daj bar neke slike, neki kraci opis, pa cemo da pitamo na osnovu toga :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehehe ne znam kako da postavim slike ali imam slika na fb tako da ko je zainteresovan moze da uskoci da pogleda )))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na koji profil?

ajde bre napisi i ovde koju rec, ne moras opsirno, ali bar neku anegdotu sa puta :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehehe ne znam kako da postavim slike ...

pogledaj proceduru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehehehe ja se vracam ponovo u koreju u junu ali ovog puta bicu samo tamo nekih mesec ipo dana ,ali preko mesec dana vam treba viza posto je dozvoljen boravak samo 30 dana bez vize ,tako ko je zainteresovan moze da krene samnom opusteno ,steko sam mnogo prijatelja i proveo sam se extra ,kad sam krenuo nisam verovao da cu se tako dobro provesti,iz budimpeste sleteo sam na najboljem u svetu ocenjenom aerodromu u seoulu koji je dobio sve pohvale od mene svtarno je najbolji sve je tacno uredjeno ,cisto ,ma sve bljesti mada sam imao problem sa imigracionom sluzbom oko ulaska u koreju ali nema veze ,nisu me hteli putiti i posle nekih 50 minuta razgovora napokon sam usao u zemlju isped aerodroma prvi sok ,ljudi stoje jedan iza drugog nisam imao ideju sta pokusavaju ali kada je dosao autobus svi lepo jedan po jedan ulaze u autobus kao u skolici u obradistu )))) aerodrum je udaljen nekih 1 i jace voznje do seoula a karta je oko 12 dollara moze se stizi i metrom ali nisam smeo da se usudim odmah na taj potez jer ne znam gde idem jer nisam imao ni jedan hotel ma nista rezervisano isao sam na BUM i tako je najbolje ,posle sam nasao neku sobu to je soba za studente u pjanschon oko 35 minuta udaljenom od centra seoula , nakon nekog vremena hteo sam da uhvatim nekog srbina da se ispricam kao covek i poceo sam da trazim preko neta ko igra neki sport od nahih i naleteo sam na vladimira jovancica koji igra fudbal u songnam nekin 1 ipo metroomod moje sobe tako ja dres partizana i na utakmicu ,kad me covek video zamalo da se onesveti ,podigao je visoko tri prsta i nase druxenje je pocelo ,on je dosao iz partizana i vec je tamo oko godinu dana pored njega ima jos srba ali nisam ih upoznao ))) najbolje mesto za izlaske i zazanje je itawoon to je mesto za strance sa mnogo klubova,restorana na sve je dozvoljeno ,ma kavi nasi splavovi ,nasi splavovi su smesni ako uporedim to mesto sa itawoon )))) nastavak sledi ,umorio sam se hehehe nisam navikao da pisem putopise hehe

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka