jvm

SIKIA

744 poruke u ovoj temi

ocekivala sam spomenik u prirodnoj velicini :D 

jedan je TITO

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 15.7. do 25.7. sa porodicom sam bio smešten u studio Hrysa na plaži Sikija. Hrysa ima 6 apartmana, mislim da su svi 4-krevetni. Svi su prizemni, sa terasom na ulazu gde se nalazi sto i stolice. Apartmani su mali ali ok opremljeni, kupatilo\wc je 1,5x1.5 pa pošto nema mesta da se klasična vrata otvaraju postavljena su "harmonika" vrata. Pribor za ručavanje šaren, ali ima svega. Za sve što treba tu je Hrisa, koja sve sama održava i drži pod konac. Dvorište je veliko sa dovoljno mesta za parkiranje za sve, tu je i roštilj, prostor za druženje pod vinovom lozom...

Mesto je dobro za bazu, u blizini su lepe plaže poput Korali, Klimatarija, Kalamici... Često smo uveče išli u Sarti da prošetamo i snabdemo se namirnicama jer su cene povoljnije nego na Sikija plaži.

Ako nešto nekoga interesuje slobodno pitajte.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Kokorajko koliko ste placali najam za taj termin kod  Hryse?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

50€ dnevno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Kokorajko koliko shvatih na sikija plazi ima prodavnica, kako je snabdevena i ima li sta jos? meni je delovalo da ima samo plaza i par smestaja ali samo sam prosla nisam zapazila nista....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@spas Ima dve prodavnice u dva kampa, Melisi i Pitsoni. U kampu Melisi je bolje opremljena, ima sve što treba, od prehrane i pića do stvari za plažu. U kampu Pitsoni je dosta slabija ponuda, a cene su iste, za oko 20€centi skuplje nego u Sartiju, otprilike. Smeštaja ima dosta i za svačiji džep, od skromnog kao što smo mi imali, do luksuznog (npr vila Irina). Mislim da se svi smeštaji jako brzo izdaju, plaža Sikija je po meni odlična baza za obilazak istočnog i južnog dela Sitonije. Mi smo smeštaj rezervisati još krajem februara i bilo je skoro sve zauzeto. Mesto je mirno da se lepo spava, Sarti je blizu a i selo Sikija, mnogo lepih plaža na pola sata vožnje u oba pravca, a i Sama plaža Sikija je lepa, ko ne želi da se vozi, jedino što nema barova sa ležaljkama već je potreban sopstveni suncobran.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ekstra izguglah sada kamp radi do kraja septembra vrv ce raditi i prodavnica, doduse isto tako vrv ce prestati da nabavlja robu, al da znam da ima negde voda i pivo na pesackoj distanci :D hvala @Kokorajko

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima odlicno snabdevena prodavnaci na magistrali mozda 500m udaljena od plaze takodje ima i prodavnica na putu ka selu Sikia i na samom ulazu u selo postoji velika dobro snabdevena prodavnica a ona je vec na 2km od plaze

Na pijacni dan u Sikii ima i od ptice mleko

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi moze jedna pomoc. Razmisljam da sledece leto idem u Paraliu Sikias a konkretno u smestaj Aelia Suites. Prijatelj mi kaze da je to prosle godine renovirano i potpuno novo. Gledao sam slike i stvarno izgleda prelepo. Ima cak i bazen. Da li je neko bio u tom smestaju i moze li mi reci njegove utiske i kolika je bila cena i u kom periodu. 
Puno hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868239
    Ukupno poruka