jvm

SIKIA

743 poruke u ovoj temi

Terasa-studiji su koncipirani tako da ako dođu npr dve porodice koje se poznaju ili su rođaci onda dobijaju studio do studia i otvaranjem ove pregrade se dobija veća terasa ,druženje,zezanje,ručkovi,doručci...itd.Tako je bilo u studijima do našeg, kod nas je to bilo zatvoreno.Da smo došli u društvu verovatno bi i mi otvorili.A dvorište je posebna priča,napolju udarila vrelina a u dvorištu milina,hladovina ,pirka vetrić,ma divota :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobra fora! Ne volim kad je zajednicka terasa, ali kad si sa prijateljima, to je druga prica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda tako bude u mom slučaju, naime dolazimo ja i brat sa porodicama... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da si napomenuo Katiu za taj detalj da vas ne razdvoji.Tj da je pitaš da vam da spojene studie.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesam, najpre sam rezervisao za sebe i svoju porodicu, pa se brat par dana kasnije izjasnio da bi i oni išli... Pa sam cimao Katiu za još jedan studio (zna da mi je brat u pitanju)... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

SASA NS vidim te na temi sarti koliko sam shvatio letovao si tamo sad se prebacujes u sikiu koji je razlog i sta bi mi pre preporucio, video sam smestaj katja super je, nego jel su u tom delu te lepse plaze ili...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razlog je niža cena, vrlo jednostavno. Posle tog boravka u Sartiju sam shvatio da mi ništa ne znači da li sam smešten u centru, na njegovoj periferiji ili 5 km dalje u nekoj selendri, jer mi ionako treba samo mesto za odmor i spavanje, a većinu vremena ionako provodim(o) u automobilu i po prelepim plažama. 11 noći/12 dana kod Katie me košta 330 EUR, a isto to u Sartiju nema šanse da nađeš u to vreme ispod 450-500 EUR (obično je i više), i to na licu mesta (preko agencija je skuplje, naravno). Razliku u ceni ću rado da potrošim na gorivo i obilaske pa ću još više da vidim i uživam u lepotama Sitonije. Pritom, smeštaj kod Katie/Nefeli uopšte nije loš, baš naprotiv... :)

Sikia je inače samo 7 km južno od Sartija, dakle i dalje u "epicentru" najlepših plaža zapadne strane Sitonije... :)

Izmenjeno (Sasa_NS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razgovarao sam sa Katiom baš oko tih cena smeštaja.Žena je zgrožena i ne razume te koji toliko naplaćuju,kaže hoće na brzinu da steknu lovu.Katia je jedna divna žena i za nju i njen smeštaj samo reči hvale.Možda da su studiji malkice veći,makar za 2 kvadrata bili bi idealni.Ali ne smeta ni ovako kako je, jer ,u principu tu se samo prenoći.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo tako...

Inače, jedan moj drugar je boravio u Sartiju kada i ja (došao je par dana kasnije), onako na "blef" sa devojkom i uspeo je da na licu mesta nađe smeštaj za 40 evra po noći (10 dana). I to je neka realna/srednja cena što se tiče Sartija (početak jula), ako imate sreće možda naletite na nešto za koji evro manje (obično je i više). Naše agencije se još nadograde na tu cenu tako da je preko njih teško naći bilo šta za ispod 500 evra. Govorim o studiu za četveročlanu porodicu...

Izmenjeno (Sasa_NS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razlog je niža cena, vrlo jednostavno. Posle tog boravka u Sartiju sam shvatio da mi ništa ne znači da li sam smešten u centru, na njegovoj periferiji ili 5 km dalje u nekoj selendri, jer mi ionako treba samo mesto za odmor i spavanje, a većinu vremena ionako provodim(o) u automobilu i po prelepim plažama. 11 noći/12 dana kod Katie me košta 330 EUR, a isto to u Sartiju nema šanse da nađeš u to vreme ispod 450-500 EUR (obično je i više), i to na licu mesta (preko agencija je skuplje, naravno). Razliku u ceni ću rado da potrošim na gorivo i obilaske pa ću još više da vidim i uživam u lepotama Sitonije. Pritom, smeštaj kod Katie/Nefeli uopšte nije loš, baš naprotiv... :)

Sikia je inače samo 7 km južno od Sartija, dakle i dalje u "epicentru" najlepših plaža zapadne strane Sitonije... :)

tako sam i mislio bas sam poslao mail za drugu polovinu juna malo pre i dobio odgovor NEFELI 3Oe, a video sam da je neko spominjao MARIA MPOTOU (tako nesto) oni su 25 e. jel je neko bio u MARIJI zna li nesto vise da kaze?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sasa_NS dok sa citao supruzi tvoj post o tome zasto si u Sikiji a ne u Sartiju, nije verovala da to nisam ja napisao jer delimo misljenje 100%.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve zavisi šta čovek voli, želi i hoće od letovanja. Neko voli kada dođe da parkira auto i da do plaže najviše pređe preko ulice i to je to. I provešće tako svih 10 ili 15 dana. U tom slučaju smeštaj odnosno odabir najbliže plaže je jako važan, a verovatno je bolje doći preko agencije i autobusom: drugi vozi i brine o tome, ne treba ti ni zeleni karton, ni međunarodna, ni osiguranje, pp aparat, ne moraš da brineš o usputnim kaznama, kvarovima i sto drugih gluposti i formalnosti.

No mene je Sitonija privukla pre svega zbog brojnih opisa prelepe prirode, fantastičnih plaža i toplog mora. Da bih sve to video i doživeo na pravi način - potrebno je dosta vožnje automobilom, a kada si već tako i stalno mobilan - onda je totalno nebitno da li je smeštaj u centru mesta ili negde dalje. Čak je i bolje da je dalje i od mora jer je mnogo jeftinije. Vrlo jednostavno... :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da upravo smo zbog toga i mi izabrali sikiu.

dobar smestaj, niska cena.. mesto nam ne igra ulogu, kolima smo, volimo avanturu....

a sto se tice tog protiv pozarnog aparata, kakvo je stanje, da li ste kupovali?

mi idemo u studio maria mspotou... javicu vam utiske. na slikama deluje super.

Izmenjeno (jovicaa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obavezan je, ne idite bez njega.

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=199&Itemid=138

Izmenjeno (Sasa_NS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

na kraju je stvarno mnogo skuplje ici na more u grcku(inostranstvo), nego u cg... nismo ocekivali ovolike troskove..

jedno po jedno, na kraju ispade puno... ali ne zalim, uvek sam raspolozena za nove destinacije... ali troskovi su stvarno katastrofa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863262
    Ukupno poruka